چاپ کارت چاپ کارت pvc مرکز بهترین چاپ کارت تخصصی ترین چاپخانه کارت مراکز چاپ کارت pvc چاپ تخصصی کارت pvc مراکز چاپ کارت اصول چاپ کارت مشخصات چاپ کارت آموزش چاپ کارت tag:http://print-card.ir 2018-10-21T10:58:23+01:00 mihanblog.com مزایا و معایب استفاده از چاپ افست در مقایسه با روش های دیگر چاپ 2018-09-17T11:48:59+01:00 2018-09-17T11:48:59+01:00 tag:http://print-card.ir/post/733 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc مزایا و معایب استفاده از چاپ افست در مقایسه با روش های دیگر چاپچاپ افستچاپ افست کارت پی وی سی یکی از پرکاربردترین تکنیک های چاپ است. چاپ افست کارت pvc برای تیراژهای بالای هزار عدد  که دارای طرح ثابت پس زمینه می باشند کاربرد دارد. چاپ افست به دو صورت تک کارت PVC( سینگل ) و شیت PVC(لمینیتی) صورت می گیرد. این نوع تکنیک برای چاپ انواع كتاب ، مجله ، بروشور و كاتالوگ ، پوستر مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ افست از سیستم چهاررنگه CMYK استفاده می کند که حاوی چهار رنگ آبی (Cyne)، قرمز (Magenta)، زر

مزایا و معایب استفاده از چاپ افست در مقایسه با روش های دیگر چاپ


چاپ افست

چاپ افست کارت پی وی سی یکی از پرکاربردترین تکنیک های چاپ است. چاپ افست کارت pvc برای تیراژهای بالای هزار عدد  که دارای طرح ثابت پس زمینه می باشند کاربرد دارد. چاپ افست به دو صورت تک کارت PVC( سینگل ) و شیت PVC(لمینیتی) صورت می گیرد. این نوع تکنیک برای چاپ انواع كتاب ، مجله ، بروشور و كاتالوگ ، پوستر مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ افست از سیستم چهاررنگه CMYK استفاده می کند که حاوی چهار رنگ آبی (Cyne)، قرمز (Magenta)، زرد (Yellow) و مشکی (Black) است. استفاده از این تکنیک علاوه بر افزایش کیفیت چاپ کارت پی وی سی شده موجب افزایش ماندگاری رنگ بر روی کارت می شود. در چاپ افست کارت PVC می توان از انواع مختلف کاغذ ها استفاده کرد و همچنین هرچه تعداد کارت های چاپی زیاد شود هزینه ی چاپ کارت کاهش می یابد.

چاپ افست

مزیت های چاپ افست


افزایش کیفیت تصویر به صورت پایدار : چاپ افست تصاویری شارپ و تمیز و  بسیار آسان تر از چاپ مسطح ( حروفی ) چاپ می نماید. زیرا در دستگاه های چاپ افست سیلندر لاستیکی با بافت سطح چاپ تطابق دارد.

تولید سریع و آسان زینک : زینک نسبت به دستگاه های لیتوگرافی (litho) بیشتر عمر می کند زیرا بین صفحه فلزی زینک و سطح چاپ تماس مستقیم وجود ندارد. به صورتی که تعداد چاپ با استفاده از زینک های با کیفیت در کنار جوهرهای بهبود یافته از یک میلیون تجاوز خواهد نمود.

هزینه : ارزانترین روش جهت چاپ کارت پی وی سی با بهترین کیفیت در تیراژ تجاری چاپ افست می باشد.

چاپ افست

معایب چاپ افست

 • افت جزئی کیفیت تصویر نسبت به چاپ rotogravure  یا photogravure
 • میل باطنی صفحات آلومینیوم جهت anodized شدن و تبدیل شدن به نقاط حساس به چاپ در ناحیه های بدون چاپ در صورتی که زینک به خوبی تولید نشود.
]]>
کاربردهای چاپ اسکرچ 2018-09-12T11:31:47+01:00 2018-09-12T11:31:47+01:00 tag:http://print-card.ir/post/732 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc کاربردهای چاپ اسکرچچاپ اسکرچاسکرچ پوشش محافظ می باشد که جهت جلوگیری از خوانده شدن اطلاعات مهم و امنیتی بر روی آن ها کشیده می شود و با خراشیدن قابل برداشت است. به عبارت دیگر اسکرچ نوعی پوششی امنیتی است که از ترکیب مواد خاصی تولید می شود. اسکرچ ها باید دارای دو خصوصیت اصلی ذیل باشند:به راحتی از طریق خراشیدن با ناخن یا وسیله ی دیگری از بین برود. مطالب یا اعداد درج شده در زیر اسکرچ حتی با تابش نور شدید نیز از پشت آن قابل مشاهده نباشد.امروزه استفاده از اسکرچ (پوشش امنیتی) بر روی کارت

کاربردهای چاپ اسکرچ


چاپ اسکرچ

اسکرچ پوشش محافظ می باشد که جهت جلوگیری از خوانده شدن اطلاعات مهم و امنیتی بر روی آن ها کشیده می شود و با خراشیدن قابل برداشت است. به عبارت دیگر اسکرچ نوعی پوششی امنیتی است که از ترکیب مواد خاصی تولید می شود. 

اسکرچ ها باید دارای دو خصوصیت اصلی ذیل باشند:

 1. به راحتی از طریق خراشیدن با ناخن یا وسیله ی دیگری از بین برود. 
 2. مطالب یا اعداد درج شده در زیر اسکرچ حتی با تابش نور شدید نیز از پشت آن قابل مشاهده نباشد.

امروزه استفاده از اسکرچ (پوشش امنیتی) بر روی کارت های گوناگون و به طور کلی مواردی که به صورت شیت هستند مورد استفاده قرار می گیرد. اما استفاده از این پوشش بر روی لیبل ها به صورت رول و با هزینه پایین به سختی امکان پذیر است. پوشش محافظتی از شماره‌ ها می تواند از جنس لمینت، سلفن و یو وی UV می باشد.

چاپ اسکرچ

پوشش محافظتی از شماره‌ ها

 • لیبل ضمانت اسکرچ دار
 • لیبل قرعه کشی اسکرچ دار
 • چاپ لیبل سریال اسکرچ دار
 • چاپ لیبل طرح شبنم اسکرچ دار


کاربردهای چاپ اسکرچ

 • کارت اینترنت
 • کارت شارژ
 • کارت قرعه کشی
 • کارت گارانتی
 • کارت اطمینان محصول و … 


اطلاعات متغیری که نیازمند چاپ اسکرچ هستند

 • شماره سریال
 • شماره رمز
 • شماره پین
 • بارکد،بارکدهای دیجیتالی
 • اطلاعات پرسنلی اشخاص مختلف
 • مشخص کردن نوع جایزه


انواع اسکرچ

لیبل اسکرچ : انواع اطلاعاتی که در بالا به آن ها اشاره شد در زیر اسکرچ چاپ می شوند و نبایست به سادگی در دسترس کاربران قرار گیرد. لیبل اسکرچ به صورت آماده وجود دارند و بر روی تک کارت یا لیبل همزمان با شماره متغیر با ماشین آلات مدرن درج می شود. بنابراین خود اسکرچ با لیبل زیر خود از پاک شدن شماره محافظت می نماید.

سیلک اسکرچ : به صورت شیت ( چند کارت یا لیبل در کنار هم) همزمان شماره و سلفن یا یووی و سپس اسکرچ می شوند.
]]>
کارت پی وی سی PVC بی رنگ چیست؟ 2018-09-02T12:03:50+01:00 2018-09-02T12:03:50+01:00 tag:http://print-card.ir/post/731 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc کارت پی وی سی PVC بی رنگ چیست؟کارت پی وی سی بی رنگ نوعی کارت pvc می باشد که از جنس پلاستیکی به نام پلی وینیل کلراید تولید شده است. یکی از مزیت های چاپ بر روی کارت های پی وی سی PVC پلاستیکی، قابلیت استفاده از شفافیت در طراحی می باشد که امکان چاپ بر روی کارت شفاف یا مات را به کاربر می دهد. کارت PVC بی رنگ به صورت تک رنگ تولید شده است و ابعاد آن معادل 85 *54 میلی متر است. کارت های پی وی سی بی رنگ در ضخامت های گوناگونی ارائه می گردد که رایج ترین آن ها در ذیل بیان شده اند.انواع کارت های پی

کارت پی وی سی PVC بی رنگ چیست؟

کارت پی وی سی بی رنگ نوعی کارت pvc می باشد که از جنس پلاستیکی به نام پلی وینیل کلراید تولید شده است. یکی از مزیت های چاپ بر روی کارت های پی وی سی PVC پلاستیکی، قابلیت استفاده از شفافیت در طراحی می باشد که امکان چاپ بر روی کارت شفاف یا مات را به کاربر می دهد. کارت PVC بی رنگ به صورت تک رنگ تولید شده است و ابعاد آن معادل 85 *54 میلی متر است. کارت های پی وی سی بی رنگ در ضخامت های گوناگونی ارائه می گردد که رایج ترین آن ها در ذیل بیان شده اند.

کارت پی وی سی بی رنگ

انواع کارت های پی وی سی بی رنگ از لحاظ ضخامت

 1. کارت پی وی سی بی رنگ 300 میکرون
 2. کارت پی وی سی بی رنگ 500 میکرون    
 3. کارت پی وی سی بی رنگ 760 میکرون


ویژگی های کارت پی وی سی بی رنگ

این دسته از کارت ها معمولا در بسته های 200 عددی بسته بندی شده و ارائه می گردند. چاپ بر روی کارت پی وی سی بی رنگ توسط پرینترهای مخصوص کارت پی وی سی انجام می گیرد. کارت PVC بی رنگ نوار مغناطیسی و یا تراشه و مدار الکترونیکی داخلی ندارند و از آن ها جهت چاپ کارت هایی مانند کارت ‌های پرسنلی ID و یا کارت‌ های اشتراک و مصارف تبلیغی استفاده می شود.

 
کاربردهای کارت پی وی سی PVC بی رنگ

 • چاپ کارت هدیه
 • کارت کنترل دسترسی
 • کارت ویزیت
 • کارت شناسایی
 • کارت گارانتی
 • کارت حضور غیاب
 • کارت اعتباری مشتریان
 • کارت تخفیف


انواع کارت های PVC بی رنگ 

از کارت های پی وی سی PVC بی رنگ در ابعاد و اندازه های مختلفی وجود دارند که این ابعاد می تواند متناسب با نیاز مشتری متغیر باشد. این نوع کارت ها به صورت برش خورده و آماده در بسته بندی های مختلف در بازار یافت می شوند.
]]>
هولوگرام چیست؟ 2018-08-27T11:59:12+01:00 2018-08-27T11:59:12+01:00 tag:http://print-card.ir/post/730 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  هولوگرام چیست؟ هولوگرام هولوگرام نوعی تصویر چاپی می باشد که در سطوح دو بعدی نیز به صورت سه بعدی به نظر می رسد. در واقع هولوگرام تصویری سه بعدی می باشد که با استفاده از فناوری لیزر به شکل برچسب تولید می گردد.چاپ هولوگرام یک پوشش بسیار نازکی را روی کارت پی وی سی ایجاد می کند و امکان دسترسی مستقیم به متون و اطلاعات روی کارت را غیر ممکن می سازد. لازم به ذکر است که چاپ هولوگرام به دلیل ساختاری خاصی که دارد امکان برداشتن آن برای دسترسی به کارت وجود ندارد. از قابلیت های کارت ه

 هولوگرام چیست؟ هولوگرام 

هولوگرام نوعی تصویر چاپی می باشد که در سطوح دو بعدی نیز به صورت سه بعدی به نظر می رسد. در واقع هولوگرام تصویری سه بعدی می باشد که با استفاده از فناوری لیزر به شکل برچسب تولید می گردد.چاپ هولوگرام یک پوشش بسیار نازکی را روی کارت پی وی سی ایجاد می کند و امکان دسترسی مستقیم به متون و اطلاعات روی کارت را غیر ممکن می سازد. لازم به ذکر است که چاپ هولوگرام به دلیل ساختاری خاصی که دارد امکان برداشتن آن برای دسترسی به کارت وجود ندارد. از قابلیت های کارت هایی با چاپ هولوگرام می توان به جلوگیری از دست بردن در متن کارت و افزایش امنیت کارت اشاره نمود.  هولوگرام کارت های پی وی سی دارای مقاوم زیادی هستن و دوام و ماندگاری بالایی دارند .از هولوگرام کارت ها در موارد مختلفی مانند گواهینامه های رانندگی، گذرنامه ها، کارت های ملی هوشمند، برخی از کارت های اعتباری، چک پول ها و ... استفاده شود.  

هولوگرام کارت پی وی سی

انواع هولوگرام از نظر امنیتی

 • هولوگرام های تجاری
 • هولوگرام های معمولی
 • هولوگرام های امنیتی
 • هولوگرام های فوق امینی


کاربردهای هولوگرام

 • کارت های عابر بانک
 • کارت های پرسنلی حراست ها
 • کارت ملی هوشمند
 • کارت های هدیه
 • استفاده جهت مصارف فوق امنیتی
 • چک پول ها
 • کارت های اعتباری


هولوگرام UV

جهت افزایش ویژگی های امنیتی هولوگرام، می توان از آیتم پنهانی استفاده نمود که در طیف نور UV قابل رویت باشد. استفاده از این آیتم علاوه بر اینکه کلیه ی ویژگی های امنیتی هولوگرام را در خود دارد، در مقابل نور یو وی، تصویر یا متن را آشکار می نماید. از هولوگرام UV بر روی اسناد مهم، مدارک شخصی و مسافرتی و ... استفاده می شود.


هولوگرام شفاف

از هولوگرام شفاف بر روی کارت های پی وی سی PVC استفاده می شود به صورتی که پس از چاپ آن تمام اطلاعات کارت خوانا است. هولوگرام شفاف علاوه بر اینکه ویژگی های امنیتی هولوگرام را به کارت پی وی سی می دهد جلوه بصری زیبایی نیز به کارت پی وی سی می دهد. چاپ هولوگرام شفاف بر روی کارت موجب حفظ اطلاعات چاپ شده روی کارت شده و امکان هر نوع صدمه، خدشه و دستکاری روی کارت را ناممکن می سازد.
]]>
طراحی و چاپ کارت شناسایی 2018-07-13T07:30:00+01:00 2018-07-13T07:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/729 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  " چاپ کارت شناسایی "  امروزه برای احراز هویت خود از کارت های شناسایی استفاده می کنند . کارت های شناسایی منحصر به فرد می باشد. به عنوان شهروند باید کارت شناسایی یا همان IDcard  داشته باشید که از طرف سازمان های خاصی که از طرف دولت معرفی می شوند درخواست میدهید و چاپ می شود. برای ورود به سازمان ها، شرکت ها، دانشگاه و ... باید یک کارتی به همراه داشته باشید که نشان دهنده معرف شما باشد. علت چاپ کارت های شناسایی بر روی کارت های پی وی سی pvc مقاومت بالای کارت های پی وی سی pvc


 " چاپ کارت شناسایی "

 


امروزه برای احراز هویت خود از کارت های شناسایی استفاده می کنند . کارت های شناسایی منحصر به فرد می باشد. به عنوان شهروند باید کارت شناسایی یا همان IDcard  داشته باشید که از طرف سازمان های خاصی که از طرف دولت معرفی می شوند درخواست میدهید و چاپ می شود. برای ورود به سازمان ها، شرکت ها، دانشگاه و ... باید یک کارتی به همراه داشته باشید که نشان دهنده معرف شما باشد.

علت چاپ کارت های شناسایی بر روی کارت های پی وی سی pvc مقاومت بالای کارت های پی وی سی pvc  می باشد . زیرا کارت های شناسایی پی وی سی pvc  به صورت مستمر در حال استفاده می باشد. 

کارت های شناسایی باید امنیت بالایی داشته باشند تا قابل استفاده غیر مجاز قرار نگیرند. کارت های شناسایی را عموما از جنس پی وی سی ها چاپ می کنند. پی وی سی ها در واقع نوعی پلاستیک مقاوم می باشند .

کارت شناسایی  پی وی سی (pvc)   عمدتا  از کارتهایی استفاده می کنند که از نظر ابعاد (8.6 * 5.4) و از نظر متریال سطح کارت بتوان روی آن چاپ زد را در بازارهای ایران به کارت pvc  معروف هستند

ضخامت کارت های پی وی سی شناسایی :

 1. 300 میکرون
 2. 500 میکرون
 3. 760 میکرونچاپ کارت شناساییکارت های شناسایی و یا کارت پرسنلی علاوه بر موارد یاد شده در بالا باعث حس رضایت برای پرسنل سازمان و مهمانان 

میشود و خود را جزئی حقیقی از سازمان می دانند.

اهمیت کارت های شناسایی و پرسنلی با توجه به سطح تردد بالا در سازمان ها و ارگانها و لزوم اطلاع از هویت فرد وارد 

شده به حریم مجموعه به عنوان شهروند، پرسنل و یا ارباب رجوع برای دسترسی به بخش های مختلف سازمان گویا 

میباشد.
 

]]>
کارت خام PVC 2018-07-07T07:30:00+01:00 2018-07-07T07:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/728 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  ""  چاپ کارت پی وی سی خام  ""کارت PVC:   * به فارسی  پلی ونیل کلراید * به انگلیسی (Polyvinyl chloride)   بوده که به اختصار به آنPVC CARD می‌گویند که اندازه استاندارد آن 54*86 میلی‌متر با ضخامت 760میکرون(ISO standard size 86*54mm , 0.76mm) است، گرچه بنابه درخواست کاربران قابل تغییر خواهد بود. این کارت در رنگ‌های سفید براق و مات، نقره‌ای، طلایی، مشکی و… به صورت ساده، با نوار مغناطیسیHi-Co و Lo-Co، با IC بدون تماس (Contactless) و چیپ هوشم
 ""  چاپ کارت پی وی سی خام  ""


کارت PVC: 
  * به فارسی  پلی ونیل کلراید
 * به انگلیسی (Polyvinyl chloride)
   بوده که به اختصار به آن
PVC CARD می‌گویند که اندازه استاندارد آن 54*86 میلی‌متر با ضخامت 760میکرون
(ISO standard size 86*54mm , 0.76mm) است، گرچه بنابه درخواست کاربران قابل تغییر خواهد بود. 
این کارت در رنگ‌های سفید براق و مات، نقره‌ای، طلایی، مشکی و… به صورت ساده، با نوار مغناطیسی
Hi-Co و Lo-Co، با IC بدون تماس (Contactless) و چیپ هوشمند (Smart)، یا RFID Card و یا به صورت دومنظوره (Dual Interface Card) و… قابل ارائه می‌باشد.


کاربرد کارت‌های PVC
نمونه کارت پی وی سی :  کارت شناسایی و پرسنلی، کارت اعتباری، کارت بانکی، کارت حضور و غیاب، انواع کارت هوشمند نظیر کارت سوخت و تلفن، کارت کنترل دسترسی و تردد، کارت هدیه، کارت تخفیف و ... 

چاپ کارت پی وی سی چاپ شده

زمانی که طرح شما تایید می شود در مرحله چاپ قرار می گیرد. با روش چاپ افست و دیجیتال انجام می گیرد. چاپ با روش های مستقیم و غیر مستقیم. 

کارت پی وی سی خام 
چاپ کارت pvc 

]]>
شرکت چاپ کارت پی وی سی pvc 2018-07-04T08:35:47+01:00 2018-07-04T08:35:47+01:00 tag:http://print-card.ir/post/727 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc چاپ کارت پی وی سی pvcشرکت چاپ کارت پی وی سی کلیه خدمات چاپ را انجام می دهند. چاپ ها زیر نظر کادر مجرب صورت می گیرد . چاپ کارت ها بر روی انواع کارت های پی وی سی صورت می گیرد. انواع کارت های پی وی سی : کارت پی وی سی  ساده یا خامکارت پی وی سی   مغناطیسی یا همان کارت پی وی سی   مگنت دارکارت پی وی سی   هوشمند مایفرکارت پی وی سی   هوشمند ro هر کدام از مدل های کارت pvc  دارای زیر مجموعه های مخصوص به خود هستن چاپ کارت پی وی سی pvc

شرکت چاپ کارت پی وی سی کلیه خدمات چاپ را انجام می دهند. چاپ ها زیر نظر کادر مجرب صورت می گیرد . چاپ کارت ها بر روی انواع کارت های پی وی سی صورت می گیرد. 

انواع کارت های پی وی سی :

 1. کارت پی وی سی  ساده یا خام
 2. کارت پی وی سی   مغناطیسی یا همان کارت پی وی سی   مگنت دار
 3. کارت پی وی سی   هوشمند مایفر
 4. کارت پی وی سی   هوشمند ro

هر کدام از مدل های کارت pvc  دارای زیر مجموعه های مخصوص به خود هستند .

شرکت های چاپ کارت های پی وی سی تمامی نمونه های چاپ کارت pvc  از جمله :

 • چاپ کارت شناسایی
 • چاپ کارت پرسنلی
 • چاپ کارت اعتباری و بانکی
 • چاپ کارت هوشمند 
 • چاپ کارت هدیه 
 • چاپ کارت گارانتی
 • چاپ کارت دانشجویی
 • چاپ کارت تردد
 • چاپ کارت عضویت
 • چاپ کارت باشگاه مشتریان 
 • چاپ کارت تخفیف
 • چاپ کارت مایفر
 • چاپ کارت دانشجویی
 • چاپ کارت خبرنگاری

  و ...چاپ کارت پی وی سیشرکت ها به گونه ای برنامه ریزی می کنند که کارمندان و پرسنل که در زمینه چاپ دارای تخصص هستند در تمامی مراحل چاپ نظارت داشته باشند تا تمامی مراحل چاپ به بهترین شکل و با کیفیت تمام انجام شود . بسیاری از شرکت های چاپ کارت پرسنلی شناسایی پی وی سی طراحی کارت ها به عهده می گیرند طراحی کارت ها زیر نظر طراحان و گرافیست های مجرب صورت می گیرد . مهمترین نکته طراحی کارت های پی وی سی مطابق بودن طراحی ها با کسب و کار شما می باشد.


چاپ کارت ها توسط پیشرفته ترین دستگاه ها با جدیدترین متد چاپ  انجام میگیرد . دستگاه های چاپ شامل دستگاه چاپ افست و دستگاه چاپ دیجیتال می باشد. دستگاه های چاپ افست دستگاه های بزرگی هستند و دستگاه چاپ دیجیتال پرینتر های رو میزی هستند . در بازار انواع مختلف با قیمت های متفاوتی وجود دارد.

 

]]>
تولید کارت پی وی سی pvc 2018-07-02T07:30:00+01:00 2018-07-02T07:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/726 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc {  تولید کارت پی وی سی  } " تولید کارت های پی وی سی به علت سازگار بودن با محیط زیست در حال پیشرفت می باشد. "پی وی سی یا پلی وینیل کلراید پلاستیکی ، یکی از ارزشمند ترین ساخته های صنعت پترو شیمی بوده و دارای دوام و ماندگاری بااتری نسبت به کاغذ می باشد . به همین دلیل برای تولید کارت هایی که احتیاج به استفاده طولانی مدت دارند ، از کارت های پی وی سی استفاده می شود . موارد استفاده کارت PVC ، بانکها , موسسات مالی , کارت عضویت , کارت پارکینگ ادارات ، کارت پرسنلی ، کارت {  تولید کارت پی وی سی  }

 " تولید کارت های پی وی سی به علت سازگار بودن با محیط زیست در حال پیشرفت می باشد. "
پی وی سی
یا پلی وینیل کلراید پلاستیکی ، یکی از ارزشمند ترین ساخته های صنعت پترو شیمی بوده و دارای دوام و ماندگاری بااتری نسبت به کاغذ می باشد . به همین دلیل برای تولید کارت هایی که احتیاج به استفاده طولانی مدت دارند ، از کارت های پی وی سی استفاده می شود . موارد استفاده 
کارت PVC ، بانکها , موسسات مالی , کارت عضویت , کارت پارکینگ ادارات ، کارت پرسنلی ، کارت باشگاه ، کارت هوشمند ، کارت وفاداری مشتریان، کارت لویالتی، کارت عضویت ، کارت تخفیف ، بن الکترونیکی، کارت شهربازی ، کارت گارانتی ، کارت قابل شارژ با مبلغ، بلیط الکترونیکی ، کارت اتوبوس ، کارت مترو، کارت بانکی ، کارت دانشجویی ، کارت دانش آموزی ، کارت پارک الکترونیکی ، کارت هدیه و ... می باشد .

شرکت چاپ کارت پرسنلی 

یکی از رایج ترین روش های احراز هویت افراد ارائه ی کارت شناسایی می باشد.

اهمیت کارت پرسنلی با توجه به سطح تردد بسیار زیاد در سازمان ها و ارگانها و لزوم اطلاع از هویت فردی به حریم مجموعه به عنوان پرسنل و یا ارباب رجوع برای دسترسی به بخش های مختلف سازمان گویا می باشد.

مدیران سازمانها، شرکتها، ادارات و سازمان ها و موسسات مختلف جهت تفکیک بخش ها و بالا بردن سطح امنیت سازمان خود نیاز به چاپ کارت پرسنلی برای کارمندان و پرسنل خود و حتی کارت ورود مهمان برای ارباب رجوع دارند.

ضرورت و اهمیت احراز هویت افراد شرکت ها را مصمم کرد تا با دقت بسیار بالا بر اجناس به کار برده شده در این کارت ها و کیفیت عالی شما را در این مسیر یاری دهد.

شرکت چاپ کارت پرسنلی را می توانید با سرچ چاپ کارت پرسنلی بیابید و سفارش خود را ثبت کنید. 
]]>
شرکت چاپ کارت پرسنلی 2018-07-01T07:35:56+01:00 2018-07-01T07:35:56+01:00 tag:http://print-card.ir/post/725 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc "  شرکت چاپ کارت پرسنلی  "چاپ کارت پرسنلی | چاپ کارت پی وی سی | چاپ کارت pvcچاپ کارت پرسنلی  به سبب لزوم تشخیص هویت و پیشگیری از جعل اهمیت ویژه ای دارد و در پاره ای مواقع از برخی اصول چاپ اسکناس پیروی می کند. چاپ در مراکز غیرمجاز و غیرمتخصص ممکن است سبب جعل کارت شود. صدور کارت پرسنلی با رسمیت بالا در چاپخانه های مخصوص استفاده آنها را امن تر می کند. در این مورد چاپخانه، امین سازمان و یا شرکت مشتری خود شناخته می شود. کارت های  pvc بهترین کارت های پرسنلی محسوب می شوند "  شرکت چاپ کارت پرسنلی  "

چاپ کارت پرسنلی | چاپ کارت پی وی سی | چاپ کارت pvc

چاپ کارت پرسنلی  به سبب لزوم تشخیص هویت و پیشگیری از جعل اهمیت ویژه ای دارد و در پاره ای مواقع از برخی اصول چاپ اسکناس پیروی می کند. چاپ در مراکز غیرمجاز و غیرمتخصص ممکن است سبب جعل کارت شود. صدور کارت پرسنلی با رسمیت بالا در چاپخانه های مخصوص استفاده آنها را امن تر می کند. در این مورد چاپخانه، امین سازمان و یا شرکت مشتری خود شناخته می شود. کارت های  pvc بهترین کارت های پرسنلی محسوب می شوند، این کارت ها به صورت امنیتی چاپ و مورد بهره وری قرار می گیرند .فوق العاده بودن چاپ کارتها جهت سفارشات حداقل 1 عدد می باشد. کارت پی وی سی (PVC) کاربردهای مختلفی دارد، در کارت های مگنت ( مغناطیسی )، اسمارت کارت ها، RFID و… قابل استفاده هستند. برخی از این کارتها صرفا به خاطر کارکرد تبلیغاتی خود کارت استفاده می شوند، اما می توان با کمی برنامه ریزی به راهکاری مناسب رسید که بتواند در قالب باشگاه های مشتریان موثر واقع شود. کارت PVC ساده در رنگهای سفید، قرمز، مشکی، طلایی ، نقره ای و شفاف در ایران موجود می باشد. از نظر ضخامت، کارتهای پی وی سی 760 میکرون و 500 میکرون از پر طرفدارترین انواع کارت می باشند ولی ضخامتهای کمتر هم موجود می باشد (ضخامت یک کارت عابر بانک 760 میکرون می باشد).


چاپ کارت پرسنلی


شرکت چاپ کارت پرسنلی

برای چاپ کارت پرسنلی pvc ( کارت شناسایی ) با تیراژ بالا همانند کارت دانشجوئی، کارت همایشها و … که تعداد آنها بیشتر ا ز1000 باشد می توان از چاپ افست استفاده کرد که به دو صورت تک کارت ( single ) و شیت میتواند چاپ شود که هر کدام مزایای خاص خود را دارد. برای چاپ کارت پرسنلی در تعداد کم، از چاپ دیجیتال استفاده می شود، در این روش حداقل تیراژ ۱ عدد می باشد و به دو صورت چاپ مستقیم و چاپ غیر مستقیم انجام می شود. اهمیت کارت پرسنلی با توجه به سطح تردد بالا در سازمان ها و ارگانها و لزوم اطلاع از هویت فرد وارد شده به حریم مجموعه به عنوان پرسنل و یا ارباب رجوع برای دسترسی به بخش های مختلف سازمان گویا می باشد، مدیران مجموعه های مختلف برای تفکیک قسمت های سازمان و بالا بردن سطح امنیت سازمان خود، نیاز به چاپ کارت پرسنلی برای کارمندان و پرسنل خود و حتی کارت مهمان برای ارباب رجوعان دارند. کارتهای شناسایی و یا کارت پرسنلی علاوه بر موارد یاد شده در بالا باعث حس رضایت برای پرسنل سازمان و مهمانان می شود و خود را جزئی حقیقی از سازمان می دانند. چاپ دیجیتال کارت پرسنلی به سبب سهولت و سرعت بالا روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند، مسئولان منابع انسانی و مدیران روابط عمومی سازمان ها و نهاد ها هنگام انتخاب نوع چاپ کارت پرسنلی باید نیازها و محدودیت های خود را به خوبی در نظر بگیرند و پس از بررسی مزایا و معایب هر یک از روش ها، انتخاب صحیحی داشته باشند.
]]>
خدمات چاپ افست کارت پی وی سی 2018-06-30T07:30:00+01:00 2018-06-30T07:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/724 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc { چاپ افست } (اُ س ِ) [ انگ . ] (اِ.) = آفست : نوعی از چاپ که نوشته و عکس را بر سطح لاستیکی یک استوانه (سیلندر) گردان برمی گرداند و سپس آن را با فشار استوانة دیگر روی کاغذ چاپ می کنند. ماشین معمولی چاپ افست دارای سه استوانه است . در چاپ افست نخست آن چه را که باید چاپ شود بر روی صفحه ای فلزی به نام زینگ منتقل می کنند، سپس این صفحه را با مواد شیمیایی به طوری حساس می کنند که فقط نوشته ها و تصاویر آن مرکب چاپ را به خود می گیرد. صفحة فلزی حساس را به دور نخستین استوانه می پیچند؛ نوشتة آن بر اثر ف { چاپ افست } 

(اُ س ِ) [ انگ . ] (اِ.) = آفست : نوعی از چاپ که نوشته و عکس را بر سطح لاستیکی یک استوانه (سیلندر) گردان برمی گرداند و سپس آن را با فشار استوانة دیگر روی کاغذ چاپ می کنند. ماشین معمولی چاپ افست دارای سه استوانه است . در چاپ افست نخست آن چه را که باید چاپ شود بر روی صفحه ای فلزی به نام زینگ منتقل می کنند، سپس این صفحه را با مواد شیمیایی به طوری حساس می کنند که فقط نوشته ها و تصاویر آن مرکب چاپ را به خود می گیرد. صفحة فلزی حساس را به دور نخستین استوانه می پیچند؛ نوشتة آن بر اثر فشار روی پوشش لاستیکی استوانة دوم برمی گردد. کاغذ سفید که متوالیاً به دور استوانة سوم می پیچد مطالب را از روی پوشش لاستیکی استوانة دوم می گیرد. سرعت کار ماشین های چاپ افست بیش از چاپ مسطح (حروفی ) می باشد.

 " نحوه چاپ افست "
چاپ افست یا همسطح از تقابل و تضاد آب و چربى حادث مى شود. وجود این دو عامل شکل گیرى افست را باعث شده است. در این سیستم هر نقطه از پلیت یا دوستدار آب است یا چربى پذیر؛ به عبارتى هر نقطه ، یا آب را به خود جذب مى کند و یا مرکب را مى گیرد. قیمت چاپ افست از قیمت چاپ دیجیتال کمتر است و در کیفیت هم افست از دیجیتال بسیار با کیفیت تر است و اغلب برای کارهای فوری و در تیراژ پایین از چاپ دیجیتال استفاده می شود.


چاپ افست


تاریخچه چاپ افست کارت pvc: 

حدود 300 سال بعد از اختراع ماشین چاپ که بر اساس حروف سربی کار می کرد،زنه فلدر سعی کرد از طریق حکاکی، نوشته های خود را بر صفحات نازک مسی تکثیر نماید. اما دستیابی به این امر اشکالاتی را به همراه داشت. گران بودن مس، حکاکی به صورت معکوس (رانگ ریدینگ) و دشوار بودن صیقل کردن سطح مس از جمله مشکلاتی بود که او را وادار کرد که راه های دیگری را مورد آزمایش قرار دهد.
زنه فلدر بالاخره توانست با استفاده از اصل مخلوط نشدن آب و روغن به چاپ سنگی دست یابد. سهولت روش زنه فلدر این امکان را به وجود آورد که آثار زیبایی در عرصه چاپ سنگی به وجود آید. قابل ذکر است که این پدیده در سال 1976 میلادی مطابق با 1217 ه.ق اتفاق افتاد.

نحوه کارکرد دستگاه چاپ افست چهار رنگ
چهار رنگ بودن دستگاه چاپ افست از طریق تعداد ستون های رنگ به راحتی صورت می‎گیرد. از آنجا که چاپ رنگها در سیستم چاپ افست به شکل مجزا و جداگانه صورت می‎گیرد، تطبیق دقیق رنگ‎ها بر روی هم از موارد بسیار مهم در كیفیت چاپ محسوب می‎شود.  
در دستگاه های چهار رنگ قدیمی، تطبیق رنگها بشکل دستی و از طریق سیستم های مكانیكی انجام می‎شود كه در بسیاری در آن خطاهایی صورت می‎گرفت که موجب سایه دار شدن عكس ها و بویژه مطالب نوشتاری می‎گردید. 
در این سیستم ها تجربه و دقت مسئول چاپ در رسیدن به كیفیت چاپ مطلوب اهمیت زیادی داشت این در حالی است که دستگاه های جدید، تطبیق رنگ بواسطه كامپیوتری و از طریق سیستم های دیجیتال انجام می‎شود و نقش اپراتور و کاربر كاهش پیدا كرده است اما كاربران این دستگاه چاپ افست باید از توانایی کار با کامپیوتر برخودار باشد.

چاپ افست - چاپ کارت پی وی سی
چاپ افست -کارت های pvc 

]]>
چاپ افست کارت پی وی سی 2018-06-29T07:30:00+01:00 2018-06-29T07:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/723 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  چاپ افست کارت پی وی سی مانند بسیاری از روش های چاپ افست هم ترکیب علم و هنر است. در این چاپ که پروسه ای خطی است نقش و رنگ در چهار مرحله با یک واسطه از سنگِ چاپ به کاغذ آن می رسد. اگر چه پروسه ی فوق خیلی روی ساختار نظام مند علمی و اصطلاحا تکنولوژیک بنا نهاده شده اما آماده سازی خطِ چاپ به معنی واقعی کلمه یک اپراتور هنرمند و کارکشته می طلبد. جالب این که شاید شما با روند و ساز و کار اجرایی چاپ افست آشنا نباشید؛ اما معمولا آن چه در طول روز مشاهده می کنید همه نتایج چاپ افست هستند. کارت
 چاپ افست کارت پی وی سی 

مانند بسیاری از روش های چاپ افست هم ترکیب علم و هنر است. در این چاپ که پروسه ای خطی است نقش و رنگ در چهار مرحله با یک واسطه از سنگِ چاپ به کاغذ آن می رسد. اگر چه پروسه ی فوق خیلی روی ساختار نظام مند علمی و اصطلاحا تکنولوژیک بنا نهاده شده اما آماده سازی خطِ چاپ به معنی واقعی کلمه یک اپراتور هنرمند و کارکشته می طلبد. 
جالب این که شاید شما با روند و ساز و کار اجرایی چاپ افست آشنا نباشید؛ اما معمولا آن چه در طول روز مشاهده می کنید همه نتایج چاپ افست هستند. کارت های ویزیت، بروشور، پوستر و مجله معمولا همه با استفاده از تکینک چاپ افست خلق می شوند. 
می دانید علت این امر چیست؟ کیفیت بالا در ازای هزینه ی قابل قبول، منطقی و اقتصادی. 


چاپ افست کارت پی وی سی  چاپ کارت pvc  

به طور کلی جهت چاپ کارت های PVC (پی وی سی) فاقد اطلاعات متغیر (در تیراژ بالا) چاپ افست مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورتی که اطلاعات مورد نظر جهت چاپ بر روی هر کارت متغییر باشد (مثل نام و تصویر در کارتهای شناسایی) از چاپگرهای کارت PVC (پی وی سی) استفاده می شود. در چاپ به وسیله این دستگاهها از دو مکانیزم زیر استفاده می گردد :

چاپ حرارتی مستقیم (Termal Direct Printing)

چاپ غیر مستقیم (Re-Transfer Printing)

در مکانیزم چاپ حرارتی مستقیم ، هد چاپگر مستقیماً بر روی ریبون و کارت قرار گرفته و رنگها به سبب حرارت هد بر روی کارت می نشیند. ریبون مورد استفاده از ۴ لایه رنگی YMCK و یک لایه تثبیت (Overlaye) تشکیل شده است.

در مکانیزم چاپ غیر مستقیم تصویر توسط هد روی فیلم چاپ و سپس از فیلم بر روی کارت منتقل می گردد. شیوه چاپ غیر مستقیم به نسبت چاپ مستقیم گرانتر بوده و از ماندگاری و کیفیت چاپ بالاتری برخوردار می باشد.

چاپ کارت افست پی وی سی 
چاپ کارت شناسایی pvc
]]>
چاپ کارت پی وی سی تکی 2018-06-28T07:30:00+01:00 2018-06-28T07:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/722 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  چاپ کارت PVC پی وی سی در حال حاضر یکی از پر کاربردترین شیوه های احراز هویت جهت ارائه خدمات گوناگون ، بهره گیری از کارتهای PVC (پی وی سی) می باشد. کارت سوخت ، کارتهای اعتباری و بانکی ، کارتهای شناسایی و عضویت ، کارتهای حضور و غیاب و کنترل تردد ، کارتهای تخفیف و … از نمونه های استفاده از کارتهای PVC می باشد.با توجه به موارد بسیار استفاده از کارتهای PVC (پی وی سی)، چاپ با کیفیت و مقرون به صرفه بر روی این کارهای حائز اهمیت می باشد.قبل از پرداختن به موضوع چاپ کارتهای PVC (پی وی سی) ذکر ا  چاپ کارت PVC پی وی سی 

در حال حاضر یکی از پر کاربردترین شیوه های احراز هویت جهت ارائه خدمات گوناگون ، بهره گیری از کارتهای PVC (پی وی سی) می باشد. کارت سوخت ، کارتهای اعتباری و بانکی ، کارتهای شناسایی و عضویت ، کارتهای حضور و غیاب و کنترل تردد ، کارتهای تخفیف و … از نمونه های استفاده از کارتهای PVC می باشد.
با توجه به موارد بسیار استفاده از کارتهای PVC (پی وی سی)، چاپ با کیفیت و مقرون به صرفه بر روی این کارهای حائز اهمیت می باشد.


چاپ کارت پی وی سی


قبل از پرداختن به موضوع چاپ کارتهای PVC (پی وی سی) ذکر این نکته لازم است که این کارتهای از لحاظ ابعاد دارای استاندارد CR-80 می باشد.

 چاپ کارت پی وی سی تکی 

چاپ کارت pvc، به طور کلی جهت چاپ کارت های PVC (پی وی سی) فاقد اطلاعات متغیر (در تیراژ بالا) چاپ افست مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورتی که اطلاعات مورد نظر جهت چاپ بر روی هر کارت متغییر باشد (مثل نام و تصویر در کارتهای شناسایی) از چاپگرهای کارت PVC (پی وی سی) استفاده می شود. در چاپ به وسیله این دستگاهها از دو مکانیزم زیر استفاده می گردد :

چاپ حرارتی مستقیم (Termal Direct Printing)

چاپ غیر مستقیم (Re-Transfer Printing)

در مکانیزم چاپ حرارتی مستقیم ، هد چاپگر مستقیماً بر روی ریبون و کارت قرار گرفته و رنگها به سبب حرارت هد بر روی کارت می نشیند. ریبون مورد استفاده از ۴ لایه رنگی YMCK و یک لایه تثبیت (Overlaye) تشکیل شده است.

در مکانیزم چاپ غیر مستقیم تصویر توسط هد روی فیلم چاپ و سپس از فیلم بر روی کارت منتقل می گردد. شیوه چاپ غیر مستقیم به نسبت چاپ مستقیم گرانتر بوده و از ماندگاری و کیفیت چاپ بالاتری برخوردار می باشد.

 چاپ کارت pvc تکی 

ابعاد کارت PVC استاندارد 86× ۵۴ میلی متر و ضخامت آن 760 میکرون (0٫76 میلی متر) می باشد.
کارتهای PVC (پی وی سی) بسته به نوع کاربرد از لحاظ ذخیره داده ها دارای انواع گوناگونی می باشند که در زیر صرفاً به ذکر دسته بندی آنها اکتفا گردیده است.

چاپ کارت پی وی سی تکی 
چاپ کارت پرسنلی تکی 

]]>
خدمات چاپ کارت پی وی سی پرسنلی شناسایی 2018-06-26T13:00:00+01:00 2018-06-26T13:00:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/721 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc   چاپ کارت pvc  امروزه با وجود انواع و اقسام مختلف کارت ها، با یک بررسی مختصر و مفید می توانید تصمیم بگیرید که کدام کارت برای شما مناسب تر است. كارت پرسنلی یا کارت شناسایی در ابعاد گسترده و به منظور رسیدن به اهداف مختلفی استفاده می گردد.چاپ کارت پرسنلی پی وی سی قابل بازیافت می باشد و دوام بالایی دارد. چاپ کارت پی وی سیتشخیص سن افراد، شناسایی افراد برای اعطای مجوز دستیابی به مراکز داده و یا ارائه خدمات خاص متناسب با سطح دستیابی تعریف شده به افراد، نمونه هایی از   چاپ کارت pvc  

امروزه با وجود انواع و اقسام مختلف کارت ها، با یک بررسی مختصر و مفید می توانید تصمیم بگیرید که کدام کارت برای شما مناسب تر است. كارت پرسنلی یا کارت شناسایی در ابعاد گسترده و به منظور رسیدن به اهداف مختلفی استفاده می گردد.چاپ کارت پرسنلی پی وی سی قابل بازیافت می باشد و دوام بالایی دارد. 

چاپ کارت پی وی سی

تشخیص سن افراد، شناسایی افراد برای اعطای مجوز دستیابی به مراکز داده و یا ارائه خدمات خاص متناسب با سطح دستیابی تعریف شده به افراد، نمونه هایی از کاربرد کارت های پرسنلی است. کارت های هوشمند می توانند اطلاعات هویتی، تصویر چهره، اثر انگشت و اطلاعات سازمانی را به همراه گواهینامه های الکترونیکی و امضای دیجیتال را در خود جای دهند. 

  چاپ کارت پرسنلی  

در حال حاضر یکی از پر کاربردترین شیوه های احراز هویت برای ارائه هر گونه خدمات، استفاده از کارت های پی وی سی (PVC) است. با توجه به کاربرد روز افزون کارت های پی وی سی (PVC)، چاپ با کیفیت و مقرون به صرفه این نوع کارت ها دارای اهمیت می باشد.


چاپ کارت پرسنلی بر روی کارت های پی وی سی:  ساده خام، هوشمند، منگنتدار ، مغناطیسی ، مایفر

]]>
چاپ کارت پرسنلی شناسایی pvc مایفر 2018-06-24T07:30:00+01:00 2018-06-24T07:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/719 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  چاپ کارت پرسنلی چاپ دیجیتال کارت PVC مناسب ترین روش چاپ برای تیراژ پایین می باشد.در صورتیکه اطلاعات مورد نظر جهت چاپ بر روی هر کارت متغیر باشد (نام، تصویر، کارت های شناسایی و...) از چاپ دیجیتال کارت پی وی سی استفاده می شود.برای چاپ کارت پرسنلی از چاپ دیجیتال استفاده میشود، در این روش حداقل تیراژ 1 عدد میباشد و به دو صورت چاپ یکرو و دورو انجام میشود.اهمیت کارت پرسنلی با توجه به سطح تردد بسیار زیاد در سازمان ها و ارگانها و لزوم اطلاع از هویت فردی به حریم مجموعه به عنوان پرسنل و یا ارباب

 چاپ کارت پرسنلی 

چاپ دیجیتال کارت PVC مناسب ترین روش چاپ برای تیراژ پایین می باشد.در صورتیکه اطلاعات مورد نظر جهت چاپ بر روی هر کارت متغیر باشد (نام، تصویر، کارت های شناسایی و...) از چاپ دیجیتال کارت پی وی سی استفاده می شود.

برای چاپ کارت پرسنلی از چاپ دیجیتال استفاده میشود، در این روش حداقل تیراژ 1 عدد میباشد و به دو صورت چاپ یکرو و دورو انجام میشود.

اهمیت کارت پرسنلی با توجه به سطح تردد بسیار زیاد در سازمان ها و ارگانها و لزوم اطلاع از هویت فردی به حریم مجموعه به عنوان پرسنل و یا ارباب رجوع برای دسترسی به بخش های مختلف سازمان گویا میباشد، مدیران سازمانها . شرکتها . ادارات و … مختلف جهت تفکیک قسمت های مختلف سازمان و بالا بردن سطح امنیت سازمان خود نیاز به چاپ کارت پرسنلی برای کارمندان و پرسنل خود و حتی کارت ورود مهمان برای ارباب رجوعان دارند.

 چاپ کارت شناسایی 

چاپ کارت پی وی سی جهت چاپ کارت شناسایی مناسب کارتی است که حرفه ای وجذاب باشد وباعث جلب توجه مشتری به محصول وخدمت شما شود. امروزه با توجه به گسترش دولت الکترونیک وشبکه های ارتباطی استفاده ازکارت پی وی سی وکارتهای هوشمند افزایش چشمگیری یافته است. بطوریکه زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده اند وبیشتر مردم با کارتهای پی وی سی ارتباط دارند.این کارتها از طرفی دارای استحکام بالا میباشند وازطرف دیگر قابلیت مجهز شدن به حافظه های ریز را دارند ازاین رو ازآنها درموسسات مالی وبانکها وشرکتهای حمل ونقل نظیر مترو و… استفاده میشود. همچنین شرکتها وموسسات نیز جهت فعالیتهای پرسنل خود (نظیر کارتهای پرسنلی وتردد) ازچاپ کارت پی وی سی استفاده می نمایند.حتی میتوان ازاین کارتها جهت هدیه دادن نیز استفاده کرد.

 چاپ کارت مایفر 

چاپ کارت مایفر با پرینتر مستقیم به وسیله دستگاه چاپ کارت پی وی سی با تکنولوژی دایرکت یا مستقیم انجام میشود. در تکنولوژی چاپ کارت مایفر با پرینتر مستقیم، هد دستگاه با خود کارت مایفر به صورت مستقیم در تماس می باشد و انتقال رنگ به وسیله ریبون رنگی YMCKO یا ریبون تک رنگ انجام میشود.
چاپ کارت مایفر با تکنولوژی مستقیم معمولا در جهت چاپ کارت حضور و غیاب، چاپ کارت سلف سرویس، چاپ کارت شناسایی، چاپ کارت اتوبوس، چاپ کارت مترو، چاپ کارت پارکینگ، چاپ کارت وفاداری مشتریان، چاپ کارت شهروندی، چاپ کارت اعتباری مورد استفاده قرار میگیرد.

چاپ کارت مایفر

چاپ کارت پرسنلی 


چاپ کارت شناسایی

چاپ کارت مایفر
]]>
تولید کارت پی وی سی pvc مایفر 2018-06-23T07:30:00+01:00 2018-06-23T07:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/718 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc کارت مایفر(Mifare) چیست؟ به نوعی از کارتهای هوشمند گفته می شود که این قابلیت را دارند که بدون تماس فیزیکی و با فاصله نزدیک از دستگاه کارتخوان مایفر اطلاعات را از کارت هوشمند بخوانند.این کارتها در خانواده کارتهای هوشمند RFID  می باشد.می توان در این کارتها اثر انگشت را ذخیره را کرد و با سرعت بالا به خواندن کارتها اقدام کرد.روش تولید کارت پی وی سی  Mifareکارت های مایفر دارای یک چیپ و یک آنتن که دور تادور کارت کشیده شده است تشکیل شده است که به آن inlay میگویند.دو لایه ورق ۳۰۰ میکرون ا کارت مایفر(Mifare) چیست؟
 
به نوعی از کارتهای هوشمند گفته می شود که این قابلیت را دارند که بدون تماس فیزیکی و با فاصله نزدیک از دستگاه کارتخوان مایفر اطلاعات را از کارت هوشمند بخوانند.این کارتها در خانواده کارتهای هوشمند RFID  می باشد.می توان در این کارتها اثر انگشت را ذخیره را کرد و با سرعت بالا به خواندن کارتها اقدام کرد.

روش تولید کارت پی وی سی  Mifare
کارت های مایفر دارای یک چیپ و یک آنتن که دور تادور کارت کشیده شده است تشکیل شده است که به آن inlay میگویند.

دو لایه ورق ۳۰۰ میکرون از جنس pvc بر زیر و روی inlay قرار می گیرند و سپس دو لایه لمینیت با ضخامت هر کدام ۸۰ میکرون بر روی ورق های pvc قرار می گیرند. سپس به دستگاه لمینیتور انتقال داده میشود تا لایه ها به یکدیگر بچسبند. مرحله آخر مرحله پانچ می باشد که جهت برش خوردن ورقه ها در سایز کارت که سایز کارت ۸۰-cr است می باشد.

در حین تولید کارت می توان دو ورق ۳۰۰ میکرون pvc را چاپ نمود و از ورق چاپ شده در تولید کارت مایفر استفاده نمود. بدین ترتیب پس از برش ،کارت مایفر با طرح دلخواه آماده استفاده می باشد.

چگونگی چاپ کارتهای خام مایفر

برای چاپ کارتهای خام مایفر، پرینتر چاپ کارت PVC مورد نیاز است که این دستگاه ها علاوه بر چاپ قابلیت ذخیره اطلاعات بر روی حافظه کارت را نیز دارند.برای خرید این دستگاه ها یا چاپ روی کارت های مایفر و حتی فروش کارت mifare شرکت الما کارت مفتخر است خدمات متنوعی را به صورت یکجا به هموطنان عرضه نماید.

کارت مایفرمحبوب ترین و متداولترین کارت RFIDدر دنیا می باشد. برند mifare متعلق به کمپانی NXP می باشد و دارای انواع مختلفی به شرح زیر می باشد:

Mifare classic
Mifare DESFire EV1
Mifare plus
Mifare ultralight
Mifare ultralight C
Mifare ultralight EV1

قیمت کارت مایفر

قیمت کارت های پی وی سی pvc  مایفر بر اساس نوع چیپ متفاوت می باشد. 

قیمت کارت مایفر سفید
قیمت کارت مایفر طلایی 
قیمت کارت مایفر نقره ای


]]>
چاپ کارت پی وی سی ارزان فوری 2018-06-20T11:17:51+01:00 2018-06-20T11:17:51+01:00 tag:http://print-card.ir/post/717 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc چاپ کارت پی وی سی ارزان شرکت  coioc   تخصصی ترین ترین مرکز خدمات چاپ (چاپ کارت پی وی سی تکی) با کادری مجرب در نظر دارد با تمام سازمانها و شرکت های دولتی و خصوصی همکاری بلند مدت در زمینه چاپ کارت به صورت چاپ افست و دیجیتال ( چاپ کارت پرسنلی فوری) یا تعداد درخواستی داشته باشد . خدمات چاپ شامل : چاپ کارت شناسایی، چاپ کارت پرسنلی، چاپ انواع کارت های پی وی سی، چاپ کارت های مگنت دار یا مغناطیسی ( چاپ کارت های اعتباری )، چاپ کارت های هوشمند مایفر( چاپ کارت مترو)،چاپ ک چاپ کارت پی وی سی ارزان 


شرکت  coioc   تخصصی ترین ترین مرکز خدمات چاپ (چاپ کارت پی وی سی تکی) با کادری مجرب در نظر دارد با تمام سازمانها و شرکت های دولتی و خصوصی همکاری بلند مدت در زمینه چاپ کارت به صورت چاپ افست و دیجیتال ( چاپ کارت پرسنلی فوری) یا تعداد درخواستی داشته باشد . خدمات چاپ شامل : چاپ کارت شناسایی، چاپ کارت پرسنلی، چاپ انواع کارت های پی وی سی، چاپ کارت های مگنت دار یا مغناطیسی ( چاپ کارت های اعتباری )، چاپ کارت های هوشمند مایفر( چاپ کارت مترو)،چاپ کارت پی وی سی تکی ، چاپ کارت R/O( چاپ کارت حضور و غیاب ) می باشد.

ما در نظر داریم تمام مراحل طراحی تا چاپ کارت را به بهترین شکل ممکن با تایید شما و با مدرن ترین متد چاپ به عهده بگیریم . 

توجه فرمایید که می توانید طرح دلخواه خود را برای ما ارسال و چاپ را به ما بسپارید . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چاپ کارت ها و قیمت ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.


ضخامت کارت پی وی سی برای چاپ کارت pvc


استفاده عمده کارت PVC در بازار کار ایران به شرح زیر است:

 • 300 میکرون
 • 500 میکرون
 • 760 میکرون


چاپ کارت پی وی سی فوری

بهترین نوع دستگاه چاپ کارت پرسنلی فوری ارائه فایل برای چاپ کارت pvc خام، ارائه یک طرح بندی لایه ای با فرمت PSD یا TIFF در فرمت RGB با وضوح 300 dpi در اندازه های 86 × 54 میلی متر است.


دستگاه چاپ کارت pvc مناسب برای چاپ کارتهای زیر


چاپ کارت شناسایی - چاپ کارت پرسنلی - چاپ کارت حضور و غیاب - چاپ افست و دیجیتال - چاپ کارت اعتباری و بانکی - چاپ کارت عضویت  – چاپ کارت باشگاه مشتریان - کارت مغناطیسی مگنت  - کارت هوشمند  - کارت مایفر - 


پرینتر هایتی

مرکز پخش انواع پرینترهای چاپ کارت پی وی سی تکی پرسنلی همراه با آموزش کار با نرم افزار صدور کارت برای چاپ کارت پی وی سی تکی شخصی سازی کارتهای پرسنلی پی وی سی و چاپ کارت شناسایی pvc .

 • پرینتر چاپ کارت هایتی
 • دستگاه چاپ کارت پرسنلی فوری
 • پرینترهای چاپ کارت Evolis
 • پرینترهای چاپ کارت اسمارت smart
 • پرینترهای چاپ کارت زبرا zebra
 • کارت پرینتر پی وی سی فارگو FARGO HDP5000
 • چاپگر های کارت PVC مجیکارت MAGICARD
 • فروش انواع ریبون
 • ریبون پرینتر هایتی, فارگو,مواد مصرفی چاپگر اولیس,ریبون
 • پخش انواع ریبون پرینتر چاپ کارت پی وی سی مانند
 • ریبون پرینتر اولیس

]]>
چاپگر کارت شناسایی فارگو 2018-06-15T05:30:00+01:00 2018-06-15T05:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/716 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc چاپگر کارت پرسنلی شناسایی فارگو پرینتر کارت پرسنلی مناسب برای شخصی سازی کارت های پرسنلی پی وی سی پرینتر های مخصوصی برای چاپ کارت pvc  پرسنلی در بازار وجود دارد. برندهای متفاوتی که امکانات متفاوتی دارند و با توجه به امکاناتی که درند قیمت ها مختلف است . پرینتر فارگو : ·     کاربری آسان ·     کیفیت چاپ بسیار بالا به روش غیر مستقیمResin thermal Transfer ·     امکان چاپ لمینیت یا هولوگرام ·   &n چاپگر کارت پرسنلی شناسایی فارگو

پرینتر کارت پرسنلی مناسب برای شخصی سازی کارت های پرسنلی پی وی سی

پرینتر های مخصوصی برای چاپ کارت pvc  پرسنلی در بازار وجود دارد. برندهای متفاوتی که امکانات متفاوتی دارند و با توجه به امکاناتی که درند قیمت ها مختلف است .


چاپ کارت پرسنلی pvc


پرینتر فارگو :

·     کاربری آسان

·     کیفیت چاپ بسیار بالا به روش غیر مستقیمResin thermal Transfer

·     امکان چاپ لمینیت یا هولوگرام

·     امکان چاپ بروی انواع کارت کارت های pvc مغناطیسی بدون تماس ومایفر

·     قابلیت استفاده ار ریبونهای رنگی وتک رنگ

·     قابلیت پشتیبانی از انواع کدگذار

·     امکان چاپ بروی کارت در یک زمان

·     دارای غلتک پاک کننده کارتهای ورودی به ازای هر ریبون

·     ظرفیت مخزن ورودی کارت 100 کارت

·     ظرفیت مخزن خروجی کارت 200 کارت

·     حافظه  16MB

·     امکان بررسی شمارشگر تعداد چاپ توسط دستگاه

·     امکان چاپ کارت در محیط شبکه

·     با استفاده از روش غیر مستقیم

·     امکان چاپ هولوگرام (انتخابی)

·     دارای نمایشگر هوشمند کمکی برای پیغام ها و وضعیت پرینتر

·     قابلیت پشتیبانی از انواع کد گذار

·     قایل ارائه در دو مدل دو طرفه و یک طرفه (انتخابی)

·     و...

چاپ کارت پرسنلی برای احراز هویت کارمندان، تعیین دسترسی به منابع و اطلاعات شرکت، نمایانگر شرکت می باشد.

کارت های پرسنلی را بر روی کارت هایی از جنس pvc که نوعی پلاستیک می باشد چاپ می کنند. کارت های پی وی سی به علت اینکه مقاوم هستند گزینه خوبی برای چاپ کارت پرسنلی می باشد.

اطلاعات کارت پرسنلی متفاوت است و بستگی به نیازشما دارد. اطلاعاتی که عموما درج می شوند:

نام، نام خانوادگی، کد ملی، کد پرسنلی، تصویر فرد، امضا، هولوگرام، نام شرکت، لوگو شرکت و ... می باشد.

 

کارت های پرسنلی که از جنس پی وی سی باشند را باید با چاپگر مخصوص کارت پرسنلی چاپ کنید زیرا در غیر اینصورت به کارت ها آسیب وارد می شود.

علاوه بر چاپگر فارگو ، پرینتر های دیگر هم از جمله چاپگر هایتی، زبرا، مجیکارد، اولیس و ... وجود درد. 


اگر چاپ کارت شناسایی شما تیراژی بالای 1000 تا می باشد، چاپ کارت افست pvc را با دستگاه های مخصوص چاپ افست را انتخاب کنید. 

]]>
مراحل چاپ کارت پی وی سی 2018-06-06T05:30:00+01:00 2018-06-06T05:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/715 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc مراحل چاپ کارت pvc چاپ کارت پی وی سی  برای انواع کارت های پرسنلی،کارت شناسایی، کارت اعتباری، کارت خبرنگاری، کارت عضویت، کارت گارانتی، کارت باشگاه مشتریان، کارت اتوبوس و مترو و ... کاربرد فراوانی دارد که به صورت روزمره در حال استفاده شدن می باشد.  مراحل چاپ کارت پی وی سی به ترتیب زیر می باشد: 1.    چاپ : در این مرحله چاپ کارت pvc توسط انواع ماشین های چاپ ( افست معمولی ، افست خشک ، افستUV و دیجیتال ) و چاپ سیلک انجام می شود. 2.&nbsp مراحل چاپ کارت pvc

چاپ کارت پی وی سی  برای انواع کارت های پرسنلی،کارت شناسایی، کارت اعتباری، کارت خبرنگاری، کارت

 عضویت، کارت گارانتی، کارت باشگاه مشتریان، کارت اتوبوس و مترو و ... کاربرد فراوانی دارد که به

 صورت روزمره در حال استفاده شدن می باشد.


چاپ کارت مغناطیسی


 مراحل چاپ کارت پی وی سی به ترتیب زیر می باشد:

1.    چاپ :

در این مرحله چاپ کارت pvc توسط انواع ماشین های چاپ ( افست معمولی ، افست خشک ، افست

UV و دیجیتال ) و چاپ سیلک انجام می شود.

2.    کولیت :

پس ازچاپ ورق های PVC ، چاپ پشت و رو با هم جمع شده و ورق های شفاف اضافی بر روی ورق

 های چاپ شده قرار می گیرند. این ورق ها به یکدیگر چسبانده شده و به اتاق لمینیت وارد می شوند.

3.    لمینیت :

ور قهای pvc کولیت شده تحت فشاربالا و دمای حدود 200 تا 300 درجه فارنهایت و زمان حدودا 25

 دقیقه در قسمت گرم کننده در دستگاه لمینیتور قرار می گیرند و سپس به بخش خنک کننده منتقل

 می شوند که این عملیات هم به مدت 25 دقیقه به طول می انجامد. هنگامی که ورق ها ازداخل

 دستگاه لمینیتور خارج می شوند، یک قطعه جامد از پی وی سی داریم که آماده برش و پانچ هستند.

4.    برش و پانچ :

بعد از اینکه ورق های pvc لمینیت شدند به دستگاه برش خودکار هدایت شده و به اندازه نهایی و

 استاندارد   )    ( 86mm x 54mmبا سرعت 10،000 کارت در ساعت پانچ می شوند.

5.    سفارشی سازی :

کارت های پانچ شده در نهایت بنا به خواسته مشتریان و با استفاده از انواع مختلف تجهیزات شخصی

 سازی می شوند. هر کدام از این کارت ها می توانند با برجسته سازی یا IMBOSSING ، بارکد یا QR ،

 شماره سریال، برچسب های اسکرچ ، پانل امضا ، کدینگ کارت های RFID و کارت های مغناطیسی

 سفارشی سازی شده و در اختیار مشتری قرار گیرند.

6.     کارت ها در نهایت بسته بندی شده اند و ارسال می شوند. 


نمونه کارت pvc ، چاپ کارت مغناطیسی، چاپ کارت گارانتی، چاپ کارت تخفیف و...

]]>
تاریخچه چاپگر کارت pvc افست 2018-06-05T05:30:00+01:00 2018-06-05T05:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/714 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc تاریخچه چاپ افستسیستم چاپ افست خشک برای اولین بار حدود ۱۵۰ سال پیش برای چاپ کارت pvc با نوعی چاپ بنام collotype به کار گرفته شد که بسیار ابتدایی و برپایه کاربرد ژلاتین و پلیت‌های شیشه‌ای بود وکاربرد عملی نداشت . در اواخر دهه ۱۹۷۰ میلادی و پس از پشت سر گذاشتن چند مرحله ناموفق،چاپ افست خشک به صورت کاربردی به کار گرفته شد. اولین پروسه افست خشک پس از جنگ جهانی دوم در سال۱۹۶۶ معرفی شد.در این پروسه که بوسیله دو مهندس آمریکایی عرضه شد، آنها به جای آب از یک حلال هیدروکربن فرّار تاریخچه چاپ افست

سیستم چاپ افست خشک برای اولین بار حدود ۱۵۰ سال پیش برای چاپ کارت pvc با نوعی چاپ بنام collotype به کار گرفته شد که بسیار ابتدایی و برپایه کاربرد ژلاتین و پلیت‌های شیشه‌ای بود وکاربرد عملی نداشت .

در اواخر دهه ۱۹۷۰ میلادی و پس از پشت سر گذاشتن چند مرحله ناموفق،چاپ افست خشک به

 صورت کاربردی به کار گرفته شد.

اولین پروسه افست خشک پس از جنگ جهانی دوم در سال۱۹۶۶ معرفی شد.در این پروسه که بوسیله

 دو مهندس آمریکایی عرضه شد، آنها به جای آب از یک حلال هیدروکربن فرّار که بر سطح سیلیکونی

 زینک پخش می‌شد ومانع نشست مرکب می‌شد، استفاده کردند.این سیستم اشکالاتی داشت از جمله

 این که بسیار مستعد زمینه آوردن بر سطح کار(Scumming) بود.

در سال ۱۹۶۷ کمپانیM ۳پلیت افست خشک جدیدی ارایه کرد که پس از گذشت چند سال و صرف

 میلیونها دلار جهت تحقیقات و گسترش آن، به خاطر مشکلاتی نظیر عدم ثبات سطح سیلیکونی

 پلیت‌ها و سایش پذیری فراوان آنها، به کلی کنار گذاشته شد. مشکل دیگر این پلیت‌ها گرانی آنها بود

 که چاپخانه‌داران تمایلی به خرید آن نداشتند. کارخانجات مرکب سازی نیز این بازار را دست کم گرفته

 و کار در این زمینه را رها کرده بودند.

تعدادی از کمپانی‌های مرکب سازی راه متفاوتی را پیش گرفتند. هدف آنها چاپ کردن بوسیله سیستم

 افست خشک بازینک‌های معمولی و با مرکب‌هایی بود که در فرمولاسیون آنها تغییراتی ایجاد کرده

 بودند‌.اگر چه کوشش‌های اولیه آنها راه به جایی نبرد ولی ایده آنها بعدها توسط کمپانی مرکب

 سازیFlint پرورش یافت و پیشرفت کرد.

در ‌سال ‌۱۹۷۵ ‌کمپانی ‌ژاپنی ‌Toray که ‌به ‌صورت ‌تخصصی ‌بر ‌روی ‌گسترش ‌و ‌تولید ‌پلیمرها ‌فعالیت

 ‌می‌کرد،پلیت ‌افست ‌خشک ‌Torayرا ‌به ‌نام ‌خودش ‌ثبت ‌کرد ‌و ‌در ‌نمایشگاه ‌دروپای ‌۱۹۷۷ ‌آن ‌را ‌به

 ‌نمایش ‌گذاشت. ‌این ‌پلیت‌های ‌آلومینیومی ‌با ‌یک ‌لایه ‌سیلیکونی ‌پوشیده ‌شده ‌بود. ‌یک ‌سال ‌بعد

 ‌فروش ‌پلیت‌های ‌افست ‌خشک ‌پوزتیو ‌ ‌ ‌ (TAP)‌شروع ‌شد ‌و ‌چند ‌سال ‌بعد ‌کمپانی ‌ Toray‌اولین

 ‌پلیت‌های ‌افست ‌خشک ‌نگاتیو ‌ (TAN)‌را ‌عرضه ‌کرد.

ولی ‌هنوز ‌مشکلاتی ‌در ‌این ‌پلیت‌ها ‌وجود ‌داشت ‌برای ‌مثال :

 

۱) ‌لایه ‌سیلیکونی ‌به ‌قدر ‌کافی ‌در ‌برابر ‌سایش ‌مقام ‌نبود. ‌۲- ‌ ‌به ‌خاطر ‌عدم ‌وجود ‌حلالها، ‌مرکب ‌بسیار

 ‌غلیظ ‌بود ‌که ‌در ‌نتیجه ‌باعث ‌کنده ‌شدن ‌آن ‌از ‌سطح ‌کاغذ ‌در ‌هنگام ‌چاپ ‌می‌شد ‌ -۳‌ ‌ (picking)‌نواحی

 ‌غیر ‌چاپ ‌پذیر ‌روی ‌زینک ‌ (‌ image‌ area-non)‌بعد ‌از ‌شروع ‌ ‌چاپ ‌وافزایش ‌درجه ‌حرارت ‌بسیار ‌مستعد

 ‌زمینه ‌آوردن ‌بود ‌(tinting).

 

بعضی ‌از ‌کمپانی‌های ‌بزرگ ‌سازنده ‌ماشین ‌چاپ، ‌جهت ‌از ‌بین ‌بردن ‌این ‌مسأله ‌( ‌(tinting، ‌با ‌کنترل ‌درجه

 ‌حرارت ‌در ‌یونیت‌های ‌چاپ ‌به ‌شدت ‌شروع ‌به ‌کار ‌کردند ‌به ‌شکلی ‌که ‌بکار ‌بردن ‌این ‌سیستم ‌در ‌افست

 ‌آبی ‌ (wet‌ offset)‌هم ‌پایداری ‌پروسه ‌را ‌موجب ‌شد.

 

در ‌پی ‌آن ‌کارخانه‌های ‌مرکب‌سازی ‌نیز ‌مرکب‌های ‌با ‌غلظت ‌کمتر ‌تولید ‌کردند ‌و ‌کمپانی ‌ Toray‌نیز ‌لایه

 ‌سیلیکون ‌سطح ‌زینک‌هایش ‌را ‌بهبود ‌بخشید. ‌که ‌این‌ها ‌همه ‌موجب ‌گسترش ‌بیشتر ‌این ‌سیستم ‌در

 ‌دنیا ‌شدند.

 

کیفیت ‌بی ‌رقیب ‌حاصل ‌از ‌افست ‌خشک، ‌یک ‌چاپخانه‌‌دار ‌آمریکایی ‌را ‌ترغیب ‌کرد ‌که ‌در ‌سال ‌۱۹۹۲

‌انجمن ‌افست ‌خشک ‌ (Waterless‌ Printing‌ Association)‌را ‌تاسیس ‌کند. ‌ماموریت ‌‌ WPAترویج ‌تبادل

 ‌اطلاعات ‌در ‌پیشرفت‌های ‌تکنیکی ‌و ‌متقاعد ‌کردن ‌چاپکارها ‌و ‌مشتریان ‌به ‌سود‌آورتر ‌بودن ‌چاپ ‌افست

 ‌خشک ‌بود.

 


چاپ کارت پی وی سی


 

در ‌سال ‌۱۹۹۳ ‌بیشترین ‌تعداد ‌ماشین‌آلات ‌افست ‌خشک ‌در ‌ژاپن ‌وجود ‌داشت ‌که ‌در ‌همان ‌سال

 ‌انجمن ‌افست ‌خشک ‌ژاپن ‌تاسیس ‌شد. ‌‌(‌ JWPA).

 

در ‌سال ‌۱۹۹۶ ‌انجمن ‌افست ‌خشک ‌اروپا‌ EWPA‌به ‌کمک ‌شرکت ‌آلمانی ‌ Marks‌-۳zet ‌که ‌در ‌زمینه

 ‌افست ‌خشک ‌با ‌مرکب‌های UV‌فعالیت ‌داشت، ‌تاسیس ‌شد.

 

با ‌ظهور ‌ ‌پلیت‌سترها (CTP)‌و ‌چاپ ‌دیجیتال، ‌افست ‌خشک ‌جان ‌تازه‌ای ‌گرفت. ‌در ‌این ‌زمان ‌کمپانی

 Presstek‌که ‌در ‌سال ‌۱۹۸۷ ‌تاسیس ‌شده ‌بود، ‌اساس ‌کارش ‌را ‌درزمینه ‌ابداع ‌پلیتی ‌قرارداد ‌که ‌به ‌وسیله

 ‌لیزر ‌ترام ‌گذاری ‌شود و بی‌نیاز ‌از ‌داروی ‌شیمیایی ‌جهت ‌ظهور ‌باشد ‌که ‌بدین ‌وسیله ‌این ‌امکان ‌فراهم

 ‌می‌شد ‌تا ‌پلیت‌ها ‌داخل ‌ماشین ‌ظاهر ‌شوند.

 

Presstek‌این ‌تکنولوژی ‌را ‌تحت ‌عنوان (‌ Direct‌ Imaging‌ )‌ DI‌ثبت ‌کرد.چاپ افست کارت پی وی سی

 را برای چاپ  انواع چاپ کارت های پرسنلی ، شناسایی، گارانتی 

 

 

 ]]>
چاپ کارت اعتباری چیست؟ 2018-05-27T07:24:07+01:00 2018-05-27T07:24:07+01:00 tag:http://print-card.ir/post/713 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc چاپ کارت اعتباری کارت های اعتباری از نوع کارت های pvc  می باشد. کارت های اعتباری از نوع کارت مگنت دار می باشد . در واقع کارت ها نوعی حافظه دارند . چاپ کارت pvc  مغناطیسی همان کارت های اعتباری هستند. كارت اعتباری معمولا یك كارت PVC است كه روی آن نام صاحب كارت و شماره آن به صورت برجسته وجود دارد و پشت كارت یك نوار مغناطیسی دیده می شود كه درون خود برخی اطلاعات مهم مثل هویت و آدرس های دارنده كارت را ذخیره كرده است. امروزه كارت اعتباری به یك وسیله مهم كسب و كار در تج چاپ کارت اعتباری 

کارت های اعتباری از نوع کارت های pvc  می باشد. کارت های اعتباری از نوع کارت مگنت دار می باشد . در واقع کارت ها نوعی حافظه دارند . چاپ کارت pvc  مغناطیسی همان کارت های اعتباری هستند. 

كارت اعتباری معمولا یك كارت PVC است كه روی آن نام صاحب كارت و شماره آن به صورت برجسته وجود دارد و پشت كارت یك نوار مغناطیسی دیده می شود كه درون خود برخی اطلاعات مهم مثل هویت و آدرس های دارنده كارت را ذخیره كرده است. امروزه كارت اعتباری به یك وسیله مهم كسب و كار در تجارت الکترونیک تبدیل شده است.

کارت های اعتباری عموما برای بازرگانان، تجار و یا اشخاص حقیقی و حقوقی با گردش مالی و اعتباری بالا صادر می شوند. کارت اعتباری معمولا به نام یک کسب و کار ثبت شده است و می توان آن ها را برای اهداف تجاری استفاده کرد. مصرف کارت های اعتباری جهت کسب و کار در دهه های اخیر افزایش یافته است.

چاپ کارت اعتباری

کارت های اعتباری انواع مختلفی دارند. 

چاپ کارت اعتباری را با پرینتر های مخصوص انجام می دهند . کارت های اعتباری کد گذاری می شوند.
مهمترین چاپ کارت اعتباری را همانطور که میدانید کارت های بانکی می باشد. 


]]>
نمونه کارت پرسنلی خام 2018-04-01T11:39:11+01:00 2018-04-01T11:39:11+01:00 tag:http://print-card.ir/post/712 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc درباره نمونه کارت پرسنلی خامنواع کارت پی وی سی خام که در چاپ کارت پرسنلی مورد استفاده قرار میگیرد مرکز خدمات چاپ کارتهای پی وی سی با کیفیت بالا Card printing with high qualityچاپ کارت پی وی سی تکی با قیمت ارزان به صورت فوری در تهرانچاپ کارت افست pvc در تخصصی ترین مرکز چاپ پینتیمپرینت روی کارت های پی وی سی به صورت تمام رنگی یا تک رنگ با لایه محافظ مخصوص ضد خشچاپ کارت شناسایی و پرسنلی با عکس و مشخصات کامل Profile Card(ساده - بارکد دار - مغناطیسی - هوشمند و کنتاکتلس ) درباره نمونه کارت پرسنلی خام

نواع کارت پی وی سی خام که در چاپ کارت پرسنلی مورد استفاده قرار میگیرد
 

مرکز خدمات چاپ کارتهای پی وی سی با کیفیت بالا Card printing with high quality
چاپ کارت پی وی سی تکی با قیمت ارزان به صورت فوری در تهران
چاپ کارت افست pvc در تخصصی ترین مرکز چاپ پینتیم
پرینت روی کارت های پی وی سی به صورت تمام رنگی یا تک رنگ با لایه محافظ مخصوص ضد خش
چاپ کارت شناسایی و پرسنلی با عکس و مشخصات کامل Profile Card
(ساده - بارکد دار - مغناطیسی - هوشمند و کنتاکتلس )
قیمت آنی کارت pvc

کارت های پی وی سی خام ( سفید ، نقره ای ، طلایی ، رنگی) – کارت های خام مایفر( تماسی و غیر تماسی) – کارتهای هوشمند ترکیبی

به طور کلی از کارتهای مایفر  pvc برای چاپ کارت کنترل تردد پرسنل ، کارت حضور و غیاب و … میتوان استفاده کرد.
ارسال کارت به سراسر ایران نمونه کارت پرسنلیکارت های پرسنلی که بر روی کارت خام مایفراز نوع غیر تماسی چاپ شوند این قابلیت را دارند که بدون نیاز به تماس فیزیکی و با ارسال امواج رادیویی به دستگاه کارت خوان مایفر اطلاعات پرسنل را از کارت دریافت و یا ارسال کنند.
نمونه کارت شناسایی لایه باز
بزرگترین مرکز تخصصی ارائه انواع کارت های هوشمند و چاپ کارت های هوشمند در ایران
چاپ رنگی و تک رنگ بر روی همه ضخامت های مختلف کارت های پی وی سی
قبل از شروع کار، نمونه چاپ شده را ارسال کنید

پرینتر کارت پرسنلی پی وی سی نمونه


برای طراحی کارت چاپ اعداد کمتر کارکنان، چاپ دیجیتال استفاده می شود نمونه کارت پرسنلی در این روش حداقل 1 دایره چاپ شده است و در چاپ مستقیم و چاپ غیر مستقیم انجام می شود.


برای کارتهای پرسنلی تماسی میتوان از کارتهای هوشمندی استفاده کرد که درون آنها یک تراشه ی حافظه و پردازنده وجود دارد . داخل حافظه  این کارتها میتوان اطلاعاتی مانند اثر انگشت پرسنل را ذخیره نمود .


کارت پرسنلی نمونه


این کارتها امنیت بسیار بالایی در نگهداری اطلاعات پرسنل و در تبادل اطلاعات دارند و حتی در صورت گم شدن کارت ، شخص دیگری نمیتواند از اطلاعات موجود در آن استفاده کند و اطلاعات برای دیگران غیر قابل دسترس است.چاپ کارت مستقیم با چاپگر مخصوص چاپ کارت پی وی سی
انواع سفارشات و طرح های چاپی بالا را بپذیرید
قیمت بسیار مناسب

دانلود نمونه کارت پرسنلی

به طور کلی از کارت  پرسنلی هوشمند به عنوان کارتی استفاده میشود که برای  پردازش و ذخیره سازی اطلاعات با ضریب امنیتی بالا به کار میرود  اهمیت کارت پرسنل با توجه به سطح بالای ترافیک سازمان ها و سازمان ها و نیاز به اطلاعات در مورد هویت فردی که به سایت وارد شده به عنوان پرسنل یا مشتری برای دسترسی به واحد های مختلف سازمان می پردازد.
دانلود نمونه کارت شناسایی پرسنلی
اهمیت کارت پرسنلی با توجه به سطح تردد بالا در سازمان ها و ارگانها و لزوم اطلاع از هویت فرد وارد شده به حریم مجموعه به عنوان پرسنل و یا ارباب رجـــــوع برای دسترسی به بخش های مختلف سازمان گویا میباشد،


 وبه دلیل امنیت و امکان رمز نگاری در این نوع کارتهای هوشمند این امکان وجود دارد که از دسترسی افراد دیگر به اطلاعات داخل کارت جلوگیری شود.
کمک مقاله نوشته شده نمونه کارت پرسنلی خام
]]>
مرکز قیمت چاپگر کارت هایتی hiti cs200 2018-03-21T13:08:42+01:00 2018-03-21T13:08:42+01:00 tag:http://print-card.ir/post/711 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc مرکز اصلی قیمت چاپگر کارت هایتی hiti cs200با قابلیت چاپ روی کارت ساده پی وی سی ، کارت مغناطیسی ، کارت مایفر ، کارت هوشمند و …مشخصات پرینتر کارت پی وی سی فارگو c50 :تکنولوژی چاپ مستقیمبر روی انواع کارت های ساده چاپ می کند - مگنت - کابین و ...مانیتور LCD برای دسترسی به تنظیمات چاپگرتکنولوژی چاپ : مستقیمسرعت چاپ:  150 کارت رنگی در یک ساعتجعبه ورودی کارت 100 x 760 میکرونمحفظه خروجی کارت 50 × 760 میکرونروبان سیاه K برای 1000 چاپRibbon Black KO برای 1000 چاپسازگار با ویندوز 2000 / XP / V مرکز اصلی قیمت چاپگر کارت هایتی hiti cs200
با قابلیت چاپ روی کارت ساده پی وی سی ، کارت مغناطیسی ، کارت مایفر ، کارت هوشمند و …

مشخصات پرینتر کارت پی وی سی فارگو c50 :
تکنولوژی چاپ مستقیم
بر روی انواع کارت های ساده چاپ می کند - مگنت - کابین و ...
مانیتور LCD برای دسترسی به تنظیمات چاپگر
مرکز خرید پرینتر هایتیتکنولوژی چاپ : مستقیم
سرعت چاپ:  150 کارت رنگی در یک ساعت
جعبه ورودی کارت 100 x 760 میکرون
محفظه خروجی کارت 50 × 760 میکرون
روبان سیاه K برای 1000 چاپچاپگر هایتی hiti cs200
Ribbon Black KO برای 1000 چاپ
سازگار با ویندوز 2000 / XP / VISTA / 7/8
ظرفیت مخزن ورودی : 50 عدد کارت
ظرفیت مخزن خروجی : 30 عدد کارت
کیفیت چاپ : 300 dpi
قیمت پرینتر هایتی hiti cs200
نوع دستگاه :پرینتر چاپ کارت مستقیم
 1. برند دستگاه :Hiti
 2. سرعت چاپ :180 کارت در ساعت
 3. حجم مخزن ورودی و خروجی :مخزن ورودی 100 , مخزن خروجی 50
 4. پورت ارتباطی :USB
مواد مصرفی : ریبون
قابلیت چاپ رنگی و تک رنگ
دارای پورت USB
ساخت کشور آمریکا
http://coico.ir/product/printer-hiti-cs200/
]]>
کارت pvc خام چاپ کارت پی وی سی تکی چاپ کارت دانشجویی چاپ کارت پی وی سی فوری 2018-02-16T18:22:20+01:00 2018-02-16T18:22:20+01:00 tag:http://print-card.ir/post/710 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc کارت پی وی سی چیست؟کارت پی وی سی خام کارت های پی وی سی از چندکارت های پی وی سی از چند لایه پوشش پلاستیکی ساخته شده اند.  چاپ کارت پرسنلی پی وی سی در تهران بلافاصله و آماده استانواع سفارشات و طرح های چاپی بالا را بپذیریدابعاد PVC کارتاندازه کارت PVC استاندارد 86x54 میلیمتر و ضخامت آن 760 میکرون (0.76 میلیمتر) است.کارت PVC (PVC) بسته به درخواست، انواع مختلفی از فروشگاههای داده وجود دارد که فقط در دسته بندی آنها ذکر شده است.محصولات آنلاین خود را با ابزارهای ساده طراحی کنیدیک قیمت بسیا کارت پی وی سی چیست؟
کارت پی وی سی خام کارت های پی وی سی از چندکارت های پی وی سی از چند لایه پوشش پلاستیکی ساخته شده اند.  
چاپ کارت پرسنلی پی وی سی در تهران بلافاصله و آماده است
انواع سفارشات و طرح های چاپی بالا را بپذیرید
کارت pvc خام

ابعاد PVC کارت
اندازه کارت PVC استاندارد 86x54 میلیمتر و ضخامت آن 760 میکرون (0.76 میلیمتر) است.
کارت PVC (PVC) بسته به درخواست، انواع مختلفی از فروشگاههای داده وجود دارد که فقط در دسته بندی آنها ذکر شده است.

محصولات آنلاین خود را با ابزارهای ساده طراحی کنید
یک قیمت بسیار مناسب ارائه کنید
چاپ کارت پی وی سی فوری

ه کاربرد زیادی در بازار محصولات و استراتژی های شناسایی و دسترسی امن دارد. در حقیقت، کارت PVC خام، ابزار اصلی برای بسیاری از راه حل های امنیتی و شناسایی است و ظرفیت بالایی دارد تا با نیازهای مشتریان مطابقت داشته باشد.


نوع کارت پی وی سی هسته این نوع کارت معمولا از رزین پی وی سی شناخته شده است. :
 این رزین از رنگ ها و پلاستیک ساخته شده است که ظاهر و یکپارچگی مورد نیاز را فراهم می کند. 
کارت های پی وی سی در دسته های زیر طبقه بندی می شوند
 • کارت های هوشمند 
 • کارت های مغناطیسی 
 • کارت هوشمند
 • کارت معمولی
 • کارت رنگی

ضخامت PVC کارت:
استفاده عمده کارت PVC در بازار کار ایران به شرح زیر است:
 1. 300 میکرون
 2. 500 میکرون
 3. 760 میکرون
powered by http://cardco.ir/price-print-personnel-card/
]]>
دستگاه چاپ کارت هدیه 2018-02-09T15:53:45+01:00 2018-02-09T15:53:45+01:00 tag:http://print-card.ir/post/709 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc کاربرد دستگاه چاپ کارت هدیه pvc مکانیزم چاپ دستگاه کارت هدیه : حرارتی مستقیمقابلیت چاپ یک رونوع چاپ : چاپ رنگی و تک رنگوضوح چاپ : ۳۰۰DPIسرعت چاپ : ۱۰۰ کارت در ساعتحجم مخزن ورودی : ۵۰پورت اتصال : USBدارای ۱ سال گارنتیساخت کشور ژاپنکارت های هدیهچاپ کارت پرسنلی-قیمت کارت پرسنلی-پی وی سی پرسنلی-چاپ کارت شناساییکارت هدیه نمونه ای از کارت های پی وی سی میباشد .در حال حاضر در اکثر موسسات دولتی و غیر دولتی نظیر بانک ها، بیمارستان ها، مدارس و …از کارت های هدیه به مناسبت های مختلف از جمله روز کاربرد دستگاه چاپ کارت هدیه pvc 

مکانیزم چاپ دستگاه کارت هدیه : حرارتی مستقیم

قابلیت چاپ یک رو

دستگاه چاپ کارت هدیه

نوع چاپ : چاپ رنگی و تک رنگ

وضوح چاپ : ۳۰۰DPI

سرعت چاپ : ۱۰۰ کارت در ساعت

حجم مخزن ورودی : ۵۰

پورت اتصال : USB

دارای ۱ سال گارنتی

ساخت کشور ژاپن

کارت های هدیه

چاپ کارت پرسنلی-قیمت کارت پرسنلی-پی وی سی پرسنلی-چاپ کارت شناسایی

کارت هدیه نمونه ای از کارت های پی وی سی میباشد .

چاپ کارت هدیه

در حال حاضر در اکثر موسسات دولتی و غیر دولتی نظیر بانک ها، بیمارستان ها، مدارس و …از کارت های هدیه به مناسبت های مختلف از جمله روز پزشک، روز معلم، روز دانشجو و … یا حتی هدیه تولد مورد استفاده میگیرد.

قطعا با عباراتی نظیر کارت باشگاه مشتریان بانک آینده، باشگاه مشتریان بانک ملت، باشگاه مشتریان ایران کیش یا حتی مراکز خرید بزرگ نظیر کارت باشگاه مشتریان پالادیوم که این روزها بیشتر به گوش می رسد آشنا هستید.

مشخصات چاپ بدون درز کارت شناسایی


 1. چاپگر و چاپگر 
 2. وزن: 4. 5 کیلوگرم
 3. طول: 354 میلیمتر
 4. عرض: 167.8 میلی متر
 5. ارتفاع: 202 میلیمتر
 6. معرفی ماشین چاپ کارت
 7. کارتکو

در زمینه کارت های هدیه با درج عبارت مورد  دستگاه  کارت هدیه دلخواه مشتری و در تیراژ مختلف آماده همکاری با سازمان ها و موسسات آموزشی و خدماتی می باشد.

http://cardco.ir/%DA%86%D8%A7%D9%BE-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87/]]>
مشخصات چاپگر کارت pvc تکی 2018-01-29T20:56:38+01:00 2018-01-29T20:56:38+01:00 tag:http://print-card.ir/post/708 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc قیمت چاپگر کارت هایتی hiti cs200 + مشخصات چاپگر کارت pvc تکیدستگاه چاپ کارت بانکیسرعت چاپ رنگ هر کارت: بیش از 100 کارت در ساعتسرعت چاپ تک رنگ هر کارت: بیش از 500 کارت در ساعتاندازه کارت: ISO CR80 85.6mm x 54mm / 3.375 "x 2.125" - ISO CR79 83.9mm x 51mm / 3.303 "x 2.051ضخامت کارت: 0. 51 تا 1.02 میلیمتر / 20 میلی لیتر تا 40 میلی لیتردمای محیط کار: 10c-30c / 50f-85fمواد مصرفیفیلم رنگی: YMCKO برای 100 عکس فیلم رنگی: YMCKO برای 300 عکسفیلم سیاه و سفید تک رنگ برای 1000 عکسقیمت دستگاه چ قیمت چاپگر کارت هایتی hiti cs200 + مشخصات چاپگر کارت pvc تکی
دستگاه چاپ کارت بانکی
 1. سرعت چاپ رنگ هر کارت: بیش از 100 کارت در ساعت
 2. سرعت چاپ تک رنگ هر کارت: بیش از 500 کارت در ساعت
مشخصات چاپگر کارت pvc تکی
اندازه کارت: ISO CR80 85.6mm x 54mm / 3.375 "x 2.125" - ISO CR79 83.9mm x 51mm / 3.303 "x 2.051

ضخامت کارت: 0. 51 تا 1.02 میلیمتر / 20 میلی لیتر تا 40 میلی لیتر

دمای محیط کار: 10c-30c / 50f-85f

مواد مصرفی
فیلم رنگی: YMCKO برای 100 عکس
 فیلم رنگی: YMCKO برای 300 عکس

فیلم سیاه و سفید تک رنگ برای 1000 عکس
قیمت دستگاه چاپ کارت بانکی

موجود در سفید، آبی، قرمز، طلایی، نقره ای
پوشش KO سیاه و رزین برای 600 عکس
وضوح چاپ چاپگر کارت pvc تکی : ۳۰۰DPI 11.8 MILLION COLOR
انواع چاپ : YMCKO , ½ YMCKO,1/3 YMCKO,YMCKOK (6 Panel),YMCBKO,YMCKFOO, KO,K
محفظه ورودی : ۱۰۰ عدد کارت ۷۶۰ میکرون
قیمت دستگاه کارت ویزیت
پرینتر چاپ کارت pvc
چاپ کارت pvc
محفظه خزوجی : ۵۰ عدد کارت ۷۶۰ میکرون
نمایشگر LCD جهت دسترسی به تنظیمات پرینتر
سازگار با سیستم عاملهای WINDOWS 2000 – XP – VISTA – SEVEN
قیمت دستگاه چاپ کارت

چاپگر کارت تکی کارت حرارتی بر روی انواع کارت های پی وی سی چاپ می کند، از جمله کارت و یک کارت مغناطیسی، یک کارت هوشمند و غیره.

دستگاه چاپ کارت evolis
Written by:http://coico.ir/product/printer-hiti-cs200
]]>
دستگاه چاپ کارت بانکی -کارت pvc خام 2018-01-18T08:28:45+01:00 2018-01-18T08:28:45+01:00 tag:http://print-card.ir/post/707 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc چاپ کارت پرسنلی پی وی سی دستگاه چاپ کارت بانکی -کارت pvc خام با توجه به اطلاعات متغیر از جمله نام، کد ملی، شماره شناسایی، و در برخی موارد، بارکد ...اعطای کارت گارانتی از طرف فروشنده باعث جلب اعتماد بیشترمشتری به محصولات و خدمات شما خواهد شد و جنبه اطمینان بخش دارد . همچنین کارت گارانتی مناسب میتواند موجب به خاطرسپاری برند و نشان تجاری شما در ذهن مشتریان شود.چاپ باید توسط دستگاه های دیجیتال انجام شود. به طور معمول، کارت های دانشجویی، کارت های سازمانی و ارگان ها با چاپگرهای دیجیتال به علت چاپ کارت پرسنلی پی وی سی دستگاه چاپ کارت بانکی -کارت pvc خام با توجه به اطلاعات متغیر از جمله نام، کد ملی، شماره شناسایی، و در برخی موارد، بارکد ...

اعطای کارت گارانتی از طرف فروشنده باعث جلب اعتماد بیشترمشتری به محصولات و خدمات شما خواهد شد و جنبه اطمینان بخش دارد . همچنین کارت گارانتی مناسب میتواند موجب به خاطرسپاری برند و نشان تجاری شما در ذهن مشتریان شود.


چاپ باید توسط دستگاه های دیجیتال انجام شود. به طور معمول، کارت های دانشجویی، کارت های سازمانی و ارگان ها با چاپگرهای دیجیتال به علت وجود اطلاعات متغیر چاپ می شوند. خود چاپ دیجیتال نیز به تکنولوژی مستقیم و غیر مستقیم تقسیم شده است. بودن
دستگاه چاپ کارت بانکی
برای این کار می توانید قالب های کارت کسب و کار را از سایت ما (در قالب های PSD، Ai، و CDR) دانلود کنید و آن را بر اساس طرح خود قرار دهید.
استانداردهای کارتهای پی وی سی PVC;
 اندازه 48 میلی متر در 85 میلیمتر (85 × 48)
 55mm در 85mm (55x85)
 کارت کسب و کار مدور با قطر دایره 5.5 سانتی متر

چاپ کارت کارکنان معمولا بر روی کارت های پی وی سی از کارت بانکی چاپ می شود.

قبل از سفارش، به نکات زیر توجه کنید:

1. اشتباهات املایی مسئولیت مشتری است. اگر فایل ارسالی شما در طراحی مشکلی باشد، مسئولیت مشتری به خود مشتری مسئولیت دارد، اما لازم به ذکر است که متخصصان مربوطه قبل از چاپ طرح خود از نظر رنگ و اندازه رنگ، و اگر مشکلی وجود داشته باشد، با برنامه خود، آنها را به اطلاع شما می رساند اقدام.

ابعاد طراحی 2 بعدی 54 x 85 میلیمتر.
کارت PVC بدون تماس (فن آوری RFID) یا Contactless Smart Card که در آن یک چیپ یا IC خاص تعبیه شده و به منظور خواندن یا مبادله داده از فاصله معین و بدون تماس فیزیکی به کمک فرکانس‌های رادیویی استفاده می‌شود.

3. با تفاوت رنگ 20٪ کار می کند.

4. در چاپ دیجیتال، فرمت فایل RGB و CMYK در چاپ افست است.

5. در کارت ها، 2 میلیمتر در نظر گرفته می شود که قطع می شود و لوگو و ... نزدیک لبه کارت نیست.

6-هنگام سفارش 50 درصد از هزینه.

7. زمان تحویل چاپ دیجیتال یک روز کاری است و زمان چاپ افست 15 روز است.
http://coico.ir/
]]>
کارت ویزیت پی وی سی 500 میکرون کارت پرسنلی 2018-01-13T06:51:46+01:00 2018-01-13T06:51:46+01:00 tag:http://print-card.ir/post/706 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc پرینتر چاپ کارت پی وی سیبه دستگاه هایی کارت ویزیت پی وی سی 500 میکرون کارت پرسنلی که بتوانند بر روی سطح کارت pvc و طریق حرارت چاپ کند را چاپگر pvc میگویند .یک سوالی که برای مشتریان عزیز در هنگام خرید مطرح می شود، این است چاپگری در بازار موجود می باشد که بتواند رو و پشت کارت را به صورت همزمان چاپ کند؟ خیر .در حال حاضر چاپگری تولید نشده که بتواند همزمان پشت وروی کارت را به صورت همزمان چاپ کند.پرینترهای چاپ کار عمدتا به دو دسته تقسیم میشوند :کارت پرینترهای با تکنولوژی مستقیم کارت پر پرینتر چاپ کارت پی وی سی
به دستگاه هایی کارت ویزیت پی وی سی 500 میکرون کارت پرسنلی که بتوانند بر روی سطح کارت pvc و طریق حرارت چاپ کند را چاپگر pvc میگویند .
یک سوالی که برای مشتریان عزیز در هنگام خرید مطرح می شود، این است چاپگری در بازار موجود می باشد که بتواند رو و پشت کارت را به صورت همزمان چاپ کند؟ خیر .در حال حاضر چاپگری تولید نشده که بتواند همزمان پشت وروی کارت را به صورت همزمان چاپ کند.
پرینترهای چاپ کار عمدتا به دو دسته تقسیم میشوند :
کارت پرینترهای با تکنولوژی مستقیم 
کارت ویزیت پی وی سی کارت پرسنلی
کارت پرینترهای با تکنولوژی غیرمستقیم
ویژگی های همه کارت پرینتر های موجود در بازار :
پرینتر ها فقط قادر هستند که یک سمت کارت را چاپ کنند.و برای کاهش هزینه کاربر می تواند یک رو که چاپ زده شد به صورت دستی برگردانده و سمت دیگر را داخل چاپگر قرار دهد.

ولی اگر تعداد چاپ زیاد باشد ماژولی به دستگاه اضافه می شود به نام ماژول دو رو یا فیلیپر.روش کار ماژول دو رو ،به این صورت که اول یک روی کارت را چاپ زده می شود
کارت به داخل فیلیپر رفته و کارت به صورت خودکار جا به جا می شود و بعد پشت کارت را چاپ می زند و پروسه چاپ به اتمام می رسد

 دستگاه چاپ کارت پرسنلی pvc

پرینتر چاپ کارت PVC با تکنولوژی مستقیم:
این مدل از چاپگرها به نسبت نامی که دارند به صورت مستقیم (هد چاپگر در تماس مستقیم با کارت می باشد)از طریق گرما اطلاعات را بر روی کارت چاپ می شود.
سفارشات کمتر از 500 1 تا 2 روز کاری، سفارشات بیش از 500، 3 تا 5 روز کاری
تکنولوژی مستقیم چاپ کارت برای صدمه ندیدن هد چاپگر، از کناره های کارت چند میکرون لبه سفید میدهد این لبه سفید صرفا به خاطر آسیب ندیدن هد چاپگر در پروسه چاپ می باشد.

توجه کنید در هنگام قرار دادن کارت در چاپگر،نباید کارت لمس شود اثر هر گونه لک ،پرز از عمر چاپگر می کاهد.
پرینتر چاپ کارت PVC با تکنولوژی غیرمستقیم:
این مدل ازکارت پرینترها به نسبت نامی که دارند به صورت غیرمستقیم ( هد چاپگر کارت پرسنلی در تماس مستقیم با کارت وجود ندارد )از طریق گرما اطلاعات را بر روی فیلم انتقال می دهد. 
هد کارت پرینتر غیرمستقیم بدلیل اینکه در تماس کامل با کارت نمی باشد، به همین دلیل هد چاپگر تا زمانی که دستگاه قادر به چاپ میباشد شامل  گارانتی می شود.
 قدرت گرفته از 
]]>
مشخصات چاپی کارتهای پی وی سی با الگوی جدید 2017-12-15T10:45:22+01:00 2017-12-15T10:45:22+01:00 tag:http://print-card.ir/post/705 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc معرفی مشخصات چاپی کارتهای پی وی سی با الگوی جدیدمشخصات چاپی جدید برای کارتهای پی وی سی خدمات همه ی کارتهای را معین و خدمات را با الگویی جدید معرفی خواهد کرد .با توجه به استهلاک چاپی کارتهای پی وی سی  اجزای الگوی اصلی چاپگر و دیگر محیط ، موقعیت محل چاپ طرح روی فیلم و محل قرار گرفتن کارت و  فیلم چاپ شده روی کارت بهتر است .ابعاد کارت های PVC   سایز و ابعاد کارتهای پی وی سی برابر با 54x86 میلیمتر می باشد  که همان سایز استاندارد کارتهای اعتباری است.چاپ رنگی ک معرفی مشخصات چاپی کارتهای پی وی سی با الگوی جدید
مشخصات چاپی جدید برای کارتهای پی وی سی خدمات همه ی کارتهای را معین و خدمات را با الگویی جدید معرفی خواهد کرد .
با توجه به استهلاک چاپی کارتهای پی وی سی  اجزای الگوی اصلی چاپگر و دیگر محیط ، موقعیت محل چاپ طرح روی فیلم و محل قرار گرفتن کارت و  فیلم چاپ شده روی کارت بهتر است .
ابعاد کارت های PVC   سایز و ابعاد کارتهای پی وی سی برابر با 54x86 میلیمتر می باشد  که همان سایز استاندارد کارتهای اعتباری است.

چاپ رنگی کارتهای پی وی سی (چاپ با روشهای جدید الگویی ) جهت چاپ ترکیبی تصاویر تمام رنگ به همراه متن و یا بارکد تک رنگ بر روی انواع کارتهای پی وی سی (print pvc card ) مورد استفاده قرار میگیرد.

الگوی جدید چاپ کارت پی وی سی
خدمات جدید برای کارتهای پی وی سی موثر خواهد بود و خدمات را بهتر روشهای جدید تر تولید خواهد کرد .

روش چدید چاپ کارت:
حال حاضر یکی از پر کاربردترین شیوه های احراز هویت جهت ارائه خدمات گوناگون ، بهره گیری از کارتهای PVC (پی وی سی) می باشد. 
مشخصات چاپ کارت پی وی سی
مراکز اصلی در تولید کارت پی وی سی به وسیله خدمات جدید تر تولید و خدمات ساده تر تقسیم می شوند .

]]>
چاپ کارت ویزیت ارزان در تهران 2017-12-01T11:38:29+01:00 2017-12-01T11:38:29+01:00 tag:http://print-card.ir/post/704 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc چاپ کارت ویزیت ارزان در تهران به صورت تخصصیکارت ویزیت پی وی سی 500 میکرونصدور کارتهای پی وی سی به صورت تخصصی انواع کارت ها را به صورت ویزیت طراحی و چاپ می کند .راهکارهای تولید و تکثیر کارت برای اولین بار چاپ کارت ویزیت ارزان در تهران در خدمات اصلی کارتها به کیفیت های بهتر کارت ویزیت ارزان در شهر تهران چاپ خواهد شد .چاپ کارت ویزیت  ما شما را راهنمایی خواهیم کرد تا یک کارت بازرگانی ویژه PVC را انتخاب و چاپ کنیدچاپ کارت ویزیت ارزان در تهران . چاپ کارت ویزیت pvcکارت و چاپ کارت ویزیت ارزان در تهران به صورت تخصصی

کارت ویزیت پی وی سی 500 میکرون

صدور کارتهای پی وی سی به صورت تخصصی انواع کارت ها را به صورت ویزیت طراحی و چاپ می کند .

راهکارهای تولید و تکثیر کارت برای اولین بار چاپ کارت ویزیت ارزان در تهران در خدمات اصلی کارتها به کیفیت های بهتر کارت ویزیت ارزان در شهر تهران چاپ خواهد شد .

چاپ کارت ویزیت 

منبع کارت ویزیت:http://coico.ir/wp-content/uploads/2017/10/business-card-pvc-23.jpg 

ما شما را راهنمایی خواهیم کرد تا یک کارت بازرگانی ویژه PVC را انتخاب و چاپ کنیدچاپ کارت ویزیت ارزان در تهران .

 چاپ کارت ویزیت pvc

کارت ویزیت پی وی سی 760 میکرون

قیمت کارت ویزیت پی وی سی

کارت ویزیت پی وی سی چیست

چاپ ارزان کارت ویزیت در تهران 

کارت کاغذ قدیمی که از کاغذ معمولی ساخته شده است، برای مخاطبان و افراد معمول است. ما پیشنهاد می کنیم کارت کسب و کار با PVC، دقیقا همان نوع کارت اعتباری و کارت بانکی را استفاده کنید. 

مراکز اصلی چاپ کارت ویزیت ارزان در تهران

شاید این حقیقت که ما از کارت های بانکی ما به خوبی محافظت می کنیم، کارت های پیدوستانه ما را با ذهن ناخودآگاه ما حفظ می کنند، .

کارت ویزیت پی وی سی 300 میکرون

http://coico.ir/business-card/

کارت ویزیت پی وی سی شفاف

کارت pvc خام

چاپ کارت پرسنلی pvc تهران

اصل مقاله:http://coico.ir/business-card/

مقاله برتر کارت ویزیت pvc:http://coico.ir/wp-content/uploads/2017/10/business-card-pvc-11-1.jpg 

شما می توانید کارت کسب و کار پی وی سی با ضخامت 300 میکرون تا 760 میکرون را سفارش دهید.

پوشش چاپ روی کارت های پی وی سی کارت کسب و کار شما را با دوام تر و بهتر می کند.

پرینتر چاپ کارتpvc پی وی سی

پرینتر چاپ کارت پرسنلی

 

 

]]>
چاپ کارت پی وی سی pvc 2017-11-05T01:31:54+01:00 2017-11-05T01:31:54+01:00 tag:http://print-card.ir/post/553 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc مرکز چاپ کارت پی وی سی pvcطراجی و چاپ کارت در سریع ترین زمانچاپخانه تخصصی چاپ کارتهای pvc مانند عابر بانکها چاپ کارت پی وی سی با پیشرفته ترین دستگاه های چاپ کارتطراحی و چاپ کارت با متخصصان مجرب .چاپ تخصصی کارت پی وی سی با قابلیت امنیتیprint-card چاپ کارت پی وی سی pvc
مرکز چاپ کارت پی وی سی pvc
طراجی و چاپ کارت در سریع ترین زمان
چاپ کارت pvc
چاپ کارت pvc
چاپخانه تخصصی چاپ کارتهای pvc مانند عابر بانکها 
چاپ کارت پی وی سی با پیشرفته ترین دستگاه های چاپ کارت
چاپ کارت
طراحی و چاپ کارت با متخصصان مجرب .
چاپ تخصصی کارت پی وی سی با قابلیت امنیتی
چاپ جدید کارت پی وی سی pvc
print-card
]]>