چاپ کارت چاپ کارت pvc مرکز بهترین چاپ کارت تخصصی ترین چاپخانه کارت مراکز چاپ کارت pvc چاپ تخصصی کارت pvc مراکز چاپ کارت اصول چاپ کارت مشخصات چاپ کارت آموزش چاپ کارت tag:http://print-card.ir 2018-12-19T06:39:56+01:00 mihanblog.com هولوگرام چیست؟ 2018-12-15T12:31:00+01:00 2018-12-15T12:31:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/743 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  هولوگرام چیست؟هولوگرام تصویری چاپی است که در سطوح دو بعدی هم به صورت سه بعدی به نظر می رسد. می توان چنین بیان نمود که هولوگرام یک تصویر سه بعدی است که از طریق فناوری لیزر به شکل برچسب تولید می شود. هولوگرام از دو بخش Holo و Gram تشکیل شده است که معادل فارسی آن بعد نگار یا تمام نگار است. معمولا هولوگرام را به عنوان یک برچسب نقره ای با ظاهری رنگین کمانی می شناسند که در برابر تابش نور به آن تغییرات نوری رنگارنی ایجاد می شود. چاپ هولوگرام این نوع چاپ یک پوشش بسی

 هولوگرام چیست؟

هولوگرام تصویری چاپی است که در سطوح دو بعدی هم به صورت سه بعدی به نظر می رسد. می توان چنین بیان نمود که هولوگرام یک تصویر سه بعدی است که از طریق فناوری لیزر به شکل برچسب تولید می شود. 
هولوگرام از دو بخش Holo و Gram تشکیل شده است که معادل فارسی آن بعد نگار یا تمام نگار است. 
معمولا هولوگرام را به عنوان یک برچسب نقره ای با ظاهری رنگین کمانی می شناسند که در برابر تابش نور به آن تغییرات نوری رنگارنی ایجاد می شود. 
چاپ هولوگرام
چاپ هولوگرام 

این نوع چاپ یک پوشش بسیار نازکی بر روی کارت پی وی سی به وجود می آورد که امکان دسترسی مستقیم به اطلاعات روی کارت را برای افراد غیر مجاز غیر ممکن می نماید. به علت ساختاری که چاپ هولوگرام دارد امکان برداشتن آن برای دسترسی به کارت وجود ندارد.


قابلیت های چاپ هولوگرام 

برای جلوگیری از دست بردن در متن کارت مناسب است. 
موجب افزایش امنیت کارت ها می گردد.

چاپ هولوگرام

کاربرد هولوگرام کارت پی وی سی

این نوع از هولوگرام ها دارای مقاوم بالایی هستند. همچنین از دوام و ماندگاری بسیار زیادی برخوردارند.از هولوگرام کارت ها در موارد مختلفی مانند گواهینامه های رانندگی، گذرنامه ها، کارت هدیه، کارت های ملی هوشمند، برخی از کارت های اعتباری، چک پول ها و ... استفاده شود.  


انواع هولوگرام از نظر امنیتی

 • هولوگرام های تجاری
 • هولوگرام های معمولی
 • هولوگرام های امنیتی
 • هولوگرام های فوق امینی
]]>
کارت حضور و غیاب 2018-12-08T12:32:02+01:00 2018-12-08T12:32:02+01:00 tag:http://print-card.ir/post/742 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  کارت حضور و غیاب کارت حضور و غیاب یک از انواع کارت های هوشمند محسوب می گردد که امروزه اکثر شرکتها و سازمان های دولتی و خصوصی از آنها استفاده می نمایند. این مراکز به منظور کنترل و نظارت بر روی رفت و آمد کارکنان شرکت ها و همچنین کنترل و بررسی حضور و غیاب آن ها از سیستم های هوشمند استفاده می کنند. به عبارتی می توان گفت که امروزه استفاده از سیستم های هوشمند به عنوان یکی از مهمترین نیازهای موسسات محسوب می گردد.لازم به ذکر است که ابزار مورد استفاده در این سیستمها کارت های حضور غیاب و دس

 کارت حضور و غیاب 

کارت حضور و غیاب یک از انواع کارت های هوشمند محسوب می گردد که امروزه اکثر شرکتها و سازمان های دولتی و خصوصی از آنها استفاده می نمایند. این مراکز به منظور کنترل و نظارت بر روی رفت و آمد کارکنان شرکت ها و همچنین کنترل و بررسی حضور و غیاب آن ها از سیستم های هوشمند استفاده می کنند. به عبارتی می توان گفت که امروزه استفاده از سیستم های هوشمند به عنوان یکی از مهمترین نیازهای موسسات محسوب می گردد.

لازم به ذکر است که ابزار مورد استفاده در این سیستمها کارت های حضور غیاب و دستگاه های کنترل تردد می باشد. 
به کار بردن سیستمهای کنترل تردد و این نوع کارت ها که آنها را با نام های کارت ساعت زنی و کارت کنترل تردد نیز می شناسند باعث کاهش هزینه ها می گردد.

کارت حضور و غیاب

چاپ کارت حضور و غیاب پی وی سی

معمولا چاپ کارت حضور و غیاب توسط دستگاه پرینترهای مخصوصی انجام می گیرد. از آنجایی که کارت های نام برده شده بسیار مورد استفاه قرار می گیرند احتمال صدمه دیدن یا خراب شدن آنها بسیار بالا می باشد. 
بنابراین توصیه می شود آنها را از جنسی مقاوم و با کیفیت تولید نمود تا علاوه بر دوام ، طول عمر آن ها نیز افزایش یابد. لذا چاپ کارت حضورو غیاب پی وی سی بهترین انتخاب می باشد.


مزایای استفاده از کارت های حضور و غیاب

 • با استفاده از این نوع کارت ها می توان میزان حقوق و مزایای کارمندان را متناسب با زمان حضور و غیاب آنها در شرکت محاسبه نمود.
 • به موجب استفاده از این سیستم کارکنان در زمان مشخص شده در محل کار حضور خواهند داشت.
 • سیستم مذبور قابلیت ذخیره سازی حجم زیادی از ساعت های ورود و خروج پرسنل را به علت مدیریت الکترونیکی کارتها دارد.
]]>
کارت کنترل تردد 2018-12-04T12:35:18+01:00 2018-12-04T12:35:18+01:00 tag:http://print-card.ir/post/741 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc   کارت کنترل تردد  کارت کنترل تردد از انواع کارت های هوشمند به شمار می رود که کاربردهای بسیاری دارد. این نوع کارت ها را با نام های کارت کشیدنی، مجاورتی، مغناطیسی نیز می شناسند و می توان آنها را بر اساس میزان هوشمندی و کاربردی که دارند نامگذاری نمود. کارت هوشمند یکی از روش های پر کاربرد می باشد که شناسایی هر فرد را ممکن می سازد و با آن قادر خواهیم بود زمان ورود و خروج افراد را جهت حضور و غیاب را در سیستم ثبت کنیم. بنابراین می توانچاپ کارت کنترل تردد را به عنوان یکی از ملز

  کارت کنترل تردد  

کارت کنترل تردد از انواع کارت های هوشمند به شمار می رود که کاربردهای بسیاری دارد. این نوع کارت ها را با نام های کارت کشیدنی، مجاورتی، مغناطیسی نیز می شناسند و می توان آنها را بر اساس میزان هوشمندی و کاربردی که دارند نامگذاری نمود. 
کارت هوشمند یکی از روش های پر کاربرد می باشد که شناسایی هر فرد را ممکن می سازد و با آن قادر خواهیم بود زمان ورود و خروج افراد را جهت حضور و غیاب را در سیستم ثبت کنیم. بنابراین می توان
چاپ کارت کنترل تردد را به عنوان یکی از ملزومات سازمانها دانست. در این مطلب قصد داریم به معرفی کارت کنترل تردد بپردازیم.
کارت کنترل تردد
 انواع کارت کنترل تردد 

کارت کنترل تردد هوشمند دارای امنیت بالایی بوده و برای کنترل تردد در محیط های امنیتی کاربرد دارد. این نوع کارت ها را می توان از جنس های مختلفی تولید نمود. لازم به ذکر است که نامگذاری هرکدام از آن ها متناسب با جنسی که دارد صورت می گیرد. 

به عنوان مثال آن دسته از کارت های تردد که از جنس پلاستیک پی وی سی تولید می شود که به کارت کنترل تردد PVC معروف هستند.


 ساختار کارت کنترل تردد 

کارتهای کنترل تردد دارای یک قسمت هوشمند با قابلیت ذخیره سازی اطلاعات می باشد. برای خواندن این اطلاعات می بایست از دستگاه کارتخوان استفاده نمود. بنابراین می بایست اطلاعات ذخیره شده در آنها با یکدیگر مطابقت داشته باشد.  

هنگامی که کارت کنترل تردد در نزدیکی دستگاه ریدر قرار می گیرد کارتخوان اطلاعات آن را تأیید نموده و در صورت مطابقت قفل مورد نظر را باز می نماید.


 کاربرد کارت تردد 

کارت کنترل تردد پی وی سی pvc برای تولید کارت هایی نظیر کارت پارکینگ، کارت باشگاه های ورزشی، کارت شهر بازی، کارت باشگاه های مشتریان، کارت بلیط مترو و اتوبوس مورد استفاده قرار میگیرند.
]]>
کارت تخفیف چیست؟ 2018-12-01T12:38:29+01:00 2018-12-01T12:38:29+01:00 tag:http://print-card.ir/post/740 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  کارت تخفیف چیست؟ کارت تخفیف نوعی کارت است که صاحبان کسب و کارها معمولا جهت رونق کار خود از آنها استفاده می کنند. بدین صورت که کارت های تخفیف را به شکل های گوناگونی در اختیار مشتریان خود قرار می دهند تا به طریقی که مشخص شده است از آن ها استفاده نمایند. این نوع کارتها در حقیقت به عنوان نوعی پاداش برای مشتریان در نظر گرفته می شوند.بنابراین می توان آنها به طرق مختلفی هم در اختیار مشتریان قدیمی و هم مشتریان جدیدی که شما را نمی شناسند قرار داد.روش های ارائه ی کارت تخفیف برای این کار کا

 کارت تخفیف چیست؟ 

کارت تخفیف نوعی کارت است که صاحبان کسب و کارها معمولا جهت رونق کار خود از آنها استفاده می کنند. بدین صورت که کارت های تخفیف را به شکل های گوناگونی در اختیار مشتریان خود قرار می دهند تا به طریقی که مشخص شده است از آن ها استفاده نمایند. این نوع کارتها در حقیقت به عنوان نوعی پاداش برای مشتریان در نظر گرفته می شوند.
بنابراین می توان آنها به طرق مختلفی هم در اختیار مشتریان قدیمی و هم مشتریان جدیدی که شما را نمی شناسند قرار داد.
کارت تخفیف
روش های ارائه ی کارت تخفیف 

 • برای این کار کافیست یک مبلغ مشخصی را تعیین نمایید و به آن مشتریانی که بیش از آن مبلغ مشخص شده از شما خرید می نمایند کارت تخفیف بدهید.

 • روش دیگری که بسیار موثر است دادن کارت تخفیف به افراد موثر در کسب و کار شما و یا حتی افراد معروف و محبوب در جامعه نظیر ورزشکاران، هنرمندان یا سخنرانان معروف است. با دادن کارت به آنها می توانید از آنها بخواهید در همایش ها یا اجراهای خود از کارت تخفیف شما به عنوان هدیه به مخاطبانشان استفاده نمایند. حتی شما می توانید در ازای این کار پاداشی را متناسب با قوانین و نوع توافق کسب و کارتان برای آنها در نظر بگیرید.

 • شما همچنین می توانید کارت تخفیف مربوط به خودتان را به صاحبان مشاغل دیگر از جمله رستوران ها، استخرها و … بدهید تا آن را به عنوان هدیه به مشتریان خود ارائه نمایند. این روش نیز می تواند موجب جذب مشتریان زیادی به سمت شما گردد.
کارت تخفیف

چاپ کارت تخفیف

برای چاپ کارت تخفیف معمولا از پلاستیکی به نام پی وی سی استفاده می شود. صاحبان مشاغل می توانند کارت های تخفیف خود را مطابق با سلیقه خود طراحی نمایند و از هر طرح و رنگی که مد نظر دارند استفاده نمایند.
]]>
مهمترین فواید کارت های بانکی 2018-11-26T12:37:54+01:00 2018-11-26T12:37:54+01:00 tag:http://print-card.ir/post/739 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  مهمترین فواید کارت های بانکی کارت بانکیکارت بانکی که آنها را با نام های کارت نقدی و یا کارت عابر بانک نیز می شناسید، امروزه مورد استفاده ی بسیاری از افراد در سرتاسر دنیاست. این کارت ها موفق شدند به خوبی جای وجه نقد را در زندگی روزمره مردم بگیرند. زیرا روزانه مورد استفاده ی حجم گسترده ای از مشتریان جهت خرید محصولات مختلف به جای پول نقد قرار میگرد. کارت های بانکی یا عابر بانک فواید زیادی دارند که طی این نوشتار برخی از آنها را برشمرده ایم.فواید کارت بانکییکی از مهمترین و رایج ترین

 مهمترین فواید کارت های بانکی 

کارت بانکی

کارت بانکی که آنها را با نام های کارت نقدی و یا کارت عابر بانک نیز می شناسید، امروزه مورد استفاده ی بسیاری از افراد در سرتاسر دنیاست. این کارت ها موفق شدند به خوبی جای وجه نقد را در زندگی روزمره مردم بگیرند. زیرا روزانه مورد استفاده ی حجم گسترده ای از مشتریان جهت خرید محصولات مختلف به جای پول نقد قرار میگرد. کارت های بانکی یا عابر بانک فواید زیادی دارند که طی این نوشتار برخی از آنها را برشمرده ایم.
کارت بانکی
فواید کارت بانکی

 • یکی از مهمترین و رایج ترین فواید آنها اینست که لازم نیست جهت خرید حجم زیادی از پول نقد را همراه خود ببریم. بلکه با استفاده از یک کارت بانکی می توان به راحتی از هر فروشگاهی خرید نمود. 


 • یک دیگر از مزایای این کارتها انتقال وجه می باشد که بدون محدودیت زمان و مکان و از طریق دستگاه های خود پرداز امکان پذیر است.
کارت بانکی
 • استفاده از این کارت ها به صرفه جویی در زمان و انرژی نیز کمک میکنند. به عنوان مثال در گذشته برای پرداخت قبوض خود باید به بانک مراجعه میکردیم اما با استفاده از کارت بانکی می توانید به راحتی و در مدت زمان کوتاهی قبوض خود را پرداخت نمایید.

  
 • حتی استفاده از این کارت ها می توانند حجم زیادی از ترافیک را کاهش دهند. زیرا در گذشته برای پرداخت پول و یا ثبت نام حتما می بایست به بانک مورد نظر مراجعه می نمودیم، در صورتی که امروزه تنها با داشتن کارتهای عابر و رمز اینترنتی میتوان خرید اینترنتی هم داشت. 
  
 • پول نقد علاوه بر اینکه حجم زیادی را اشغال می کند، به علت دست به دست شدن موجب انتقال آلودگی و بیماری ها نیز می گردد. البته حفظ و نگه داری اسکناس و سکه هایی که روزانه از آنها استفاده میکنیم بسیار مهم است اما کارتهای بانکی کمتر در معرض آلودگی قرار میگیرند و حجم خیلی کمی را اشغال میکنند. 

چاپ کارت بانکی

برای چاپ کارت بانکی از دستگاه های چاپ مخصوصی استفاده می شود.این پرینتر ها مختص چاپ کارت پی وی سی می باشند و در اغلب بانک ها مشاهده می شوند.
]]>
مهمترین فواید کارت های بانکی 2018-11-26T12:28:27+01:00 2018-11-26T12:28:27+01:00 tag:http://print-card.ir/post/738 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  مهمترین فواید کارت های بانکی کارت بانکیکارت بانکی که آنها را با نام های کارت نقدی و یا کارت عابر بانک نیز می شناسید، امروزه مورد استفاده ی بسیاری از افراد در سرتاسر دنیاست. این کارت ها موفق شدند به خوبی جای وجه نقد را در زندگی روزمره مردم بگیرند. زیرا روزانه مورد استفاده ی حجم گسترده ای از مشتریان جهت خرید محصولات مختلف به جای پول نقد قرار میگرد. کارت های بانکی یا عابر بانک فواید زیادی دارند که طی این نوشتار برخی از آنها را برشمرده ایم.فواید کارت بانکییکی از مهمترین و رایج ترین

 مهمترین فواید کارت های بانکی 

کارت بانکی

کارت بانکی که آنها را با نام های کارت نقدی و یا کارت عابر بانک نیز می شناسید، امروزه مورد استفاده ی بسیاری از افراد در سرتاسر دنیاست. این کارت ها موفق شدند به خوبی جای وجه نقد را در زندگی روزمره مردم بگیرند. زیرا روزانه مورد استفاده ی حجم گسترده ای از مشتریان جهت خرید محصولات مختلف به جای پول نقد قرار میگرد. کارت های بانکی یا عابر بانک فواید زیادی دارند که طی این نوشتار برخی از آنها را برشمرده ایم.
کارت بانکی
فواید کارت بانکی

 • یکی از مهمترین و رایج ترین فواید آنها اینست که لازم نیست جهت خرید حجم زیادی از پول نقد را همراه خود ببریم. بلکه با استفاده از یک کارت بانکی می توان به راحتی از هر فروشگاهی خرید نمود. 


 • یک دیگر از مزایای این کارتها انتقال وجه می باشد که بدون محدودیت زمان و مکان و از طریق دستگاه های خود پرداز امکان پذیر است.
کارت بانکی
 • استفاده از این کارت ها به صرفه جویی در زمان و انرژی نیز کمک میکنند. به عنوان مثال در گذشته برای پرداخت قبوض خود باید به بانک مراجعه میکردیم اما با استفاده از کارت بانکی می توانید به راحتی و در مدت زمان کوتاهی قبوض خود را پرداخت نمایید.

  
 • حتی استفاده از این کارت ها می توانند حجم زیادی از ترافیک را کاهش دهند. زیرا در گذشته برای پرداخت پول و یا ثبت نام حتما می بایست به بانک مورد نظر مراجعه می نمودیم، در صورتی که امروزه تنها با داشتن کارتهای عابر و رمز اینترنتی میتوان خرید اینترنتی هم داشت. 
  
 • پول نقد علاوه بر اینکه حجم زیادی را اشغال می کند، به علت دست به دست شدن موجب انتقال آلودگی و بیماری ها نیز می گردد. البته حفظ و نگه داری اسکناس و سکه هایی که روزانه از آنها استفاده میکنیم بسیار مهم است اما کارتهای بانکی کمتر در معرض آلودگی قرار میگیرند و حجم خیلی کمی را اشغال میکنند. 

چاپ کارت بانکی

برای چاپ کارت بانکی از دستگاه های چاپ مخصوصی استفاده می شود.این پرینتر ها مختص چاپ کارت پی وی سی می باشند و در اغلب بانک ها مشاهده می شوند.
]]>
کارت اعتباری چیست؟ 2018-11-22T12:48:49+01:00 2018-11-22T12:48:49+01:00 tag:http://print-card.ir/post/737 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  >> کارت اعتباری چیست؟ << كارت اعتباری یکی از انواع كارت های پی وی سی PVC است كه معمولا توسط بانک برای صاحبان حساب ها صادر می گردد. معمولا روی این کارت ها نام مالک كارت و شماره ی آن به صورت برجسته درج می گردد. کارت اعتباری کارتی اعتبار مشخصی را جهت خرید در فروشگاه ‌ها و یا اینترنت به شما می دهد. در پشت كارت نیز یك نوار مغناطیسی تعبیه شده است كه حاوی اطلاعات مهمی از قبیل هویت و آدرس های دارنده كارت ذخیره می گردد. سیستم های مالی كامپیوتری از قبیل دستگاه های خود

 >> کارت اعتباری چیست؟ << 


كارت اعتباری یکی از انواع كارت های پی وی سی PVC است كه معمولا توسط بانک برای صاحبان حساب ها صادر می گردد. معمولا روی این کارت ها نام مالک كارت و شماره ی آن به صورت برجسته درج می گردد. کارت اعتباری کارتی اعتبار مشخصی را جهت خرید در فروشگاه ‌ها و یا اینترنت به شما می دهد. در پشت كارت نیز یك نوار مغناطیسی تعبیه شده است كه حاوی اطلاعات مهمی از قبیل هویت و آدرس های دارنده كارت ذخیره می گردد. سیستم های مالی كامپیوتری از قبیل دستگاه های خود پرداز ATM برای احراز هویت در هنگام برداشت پول از اطلاعات درج شده در نوار مغناطیسی استفاده می نمایند.

کارت اعتباری

ویژگی های کارتهای اعتباری

كارتهای اعتباری استاندارد شامل یك عدد 16 رقمی هستند که این شماره برای هر کارت منحصر به فرد است. از این شماره جهت شناسایی دارنده كارت هنگام انجام معاملات الكترونیكی در اینترنت نیز استفاده می شود. روی این کارت ها همچنین اطلاعات مهم دیگری در رابطه با نوع كارت، بانك صادر كننده آن و اطلاعات دیگر است. چاپ کارت اعتباری

برای چاپ کارت اعتباری از پرینترهای مخصوصی استفاده می شود که قابلیت چاپ خاصیت مغناطیسی را نیز داشته باشد. این چاپگرها با تکنولوژی های متفاوتی وجود دارند که متناسب با اطلاعات کارت مورد استفاده قرار می گیرند. در صورتی که اطلاعات مورد نظر از جمله نام، تصویر و ... برای چاپ بر روی هر کارت متغیر باشد، از چاپ دیجیتال کارت PVC استفاده می شود.

 از چاپ دیجیتال کارت PVC برای چاپ انواع کارت پی وی سی مانند کارت بانکی، کارت دانش آموزی، کارت تخفیف، کارت پرسنلی، کارت اعتباری مشتریان، کارت حضور و غیاب، کارت شناسایی، کارت قفل هتلی، کارت برجسته، کارت دانشجویی و ... استفاده می شود.

کارت اعتباری

انواع کارت اعتباری

 • کارت اعتباری (Credit Card)
 • کارت بدهکار  (Debit Card)
 • کارت های اعتباری از پیش پرداخت شده
]]>
محدودیت های استفاده از کارت های مایفر 2018-11-19T12:38:42+01:00 2018-11-19T12:38:42+01:00 tag:http://print-card.ir/post/736 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc &nbsp;محدودیت های استفاده از کارت های مایفر&nbsp;کارت مایفر چیست؟&nbsp;کارت مایفر&nbsp;به نوعی از کارتهای هوشمند گفته می شود که قادرند بدون برقراری تماس فیزیکی و با فاصله نزدیک از دستگاه ریدر مایفر داده های ذخیره شده روی کارت را بخوانند. این کارتها در خانواده کارتهای هوشمند RFID قرار دارند. یکی از قابلیت های کارت های مایفر اینست که می توان روی آنها اثر انگشت را ذخیره نمود و با سرعت بالایی اقدام به خواندن کارتها نمود.چگونگی چاپ کارت های خام مایفربرای چاپ کارت خام مایفر، به دستگاه های&nbsp;چاپ کار

 محدودیت های استفاده از کارت های مایفر 


کارت مایفر چیست؟
 
کارت مایفر به نوعی از کارتهای هوشمند گفته می شود که قادرند بدون برقراری تماس فیزیکی و با فاصله نزدیک از دستگاه ریدر مایفر داده های ذخیره شده روی کارت را بخوانند. این کارتها در خانواده کارتهای هوشمند RFID قرار دارند. یکی از قابلیت های کارت های مایفر اینست که می توان روی آنها اثر انگشت را ذخیره نمود و با سرعت بالایی اقدام به خواندن کارتها نمود.

کارت مایفر

چگونگی چاپ کارت های خام مایفر

برای چاپ کارت خام مایفر، به دستگاه های چاپ کارت پی وی سی PVC با قابلیت ذخیره اطلاعات بر روی حافظه کارت نیاز است. جهت خرید این دستگاه ها یا انجام عملیات چاپ روی کارت های مایفر می توانید به شرکت کارت پرداز مراجعه نمایید و از خدمات ما در زمینه چاپ بهره مند گردید.

کارت مایفر

 محدودیت های استفاده از کارت های مایفر

 • هزینه ی چاپ این نوع کارت ها نسبت به کارت های مشابه بسیار بیشتر است.

 • در کارت های مایفر برای کاربردهای کنترل دسترسی محدودیت هایی وجود دارد زیرا  محدوده خوانده شدن کارت ها (برد) در مقایسه با سایر فناوری ها کوتاه تر است.

 • از آنجایی که خواندن کارت ها توسط کارت خوان پروسه ی زمان بری می باشد به همین علت لازم است که جهت قرائت کامل اطلاعات، تعداد فیلدهای ذخیره کردن در کارت مایفر محدود باشد.
]]>
انواع کارت شناسایی 2018-11-14T12:19:21+01:00 2018-11-14T12:19:21+01:00 tag:http://print-card.ir/post/735 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc &nbsp;انواع کارت شناسایی&nbsp;کارت شناساییکارت شناسایی&nbsp;از انواع&nbsp;کارت های pvc&nbsp;است که قابل استفاده برای احراز هویت در محیط های مختلف است. این دسته از کارت ها به یک نفر اختصاص دارند و قابل استفاده توسط افراد دیگر نیست. در حقیقت کارکنان مراکز مختلف می بایست در هنگام ورود به محل کار خود کارتی را&nbsp; به عنوان کارت شناسایی به همراه داشته باشند که نمایانگر اینست که آنها عنوان کارمند آن سازمان هستند. معمولا اطلاعاتی از قبیل نام، نام خانوادگی، کد پرسنلی، سمت کاری فرد، تاریخ اعتبار، بارکد
 انواع کارت شناسایی 

کارت شناسایی

کارت شناسایی از انواع کارت های pvc است که قابل استفاده برای احراز هویت در محیط های مختلف است. این دسته از کارت ها به یک نفر اختصاص دارند و قابل استفاده توسط افراد دیگر نیست. در حقیقت کارکنان مراکز مختلف می بایست در هنگام ورود به محل کار خود کارتی را  به عنوان کارت شناسایی به همراه داشته باشند که نمایانگر اینست که آنها عنوان کارمند آن سازمان هستند. معمولا اطلاعاتی از قبیل نام، نام خانوادگی، کد پرسنلی، سمت کاری فرد، تاریخ اعتبار، بارکد مخصوص کارمندان و ... بر روی کارتهای شناسایی درج می گردد.انواع کارت شناسایی

کارت های شناسایی پی وی سی PVC در انواع مختلفی یافت می شوند. هر کدام از این کارتها براساس قابلیت و ویژگی هایی که دارند برای کاربردهای گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند. از انواع کارت های شناسایی می توان به کارت های با نوار مغناطیسی، کارت های چیپ دار و کارت های بیومتریک اشاره کرد. یک سری از این کارتها جهت کنترل ورود و خروج به کار می روند.


جنس کارت شناسایی

کارت های شناسایی روزانه و به صورت دائمی به کار می رود به همین جهت بسیار آسیب پذیر می باشد. لذا می بایست از جنسی تولید شود که دوام و ماندگاری آنها را افزایش دهد. کارت های پی وی سی pvc دارای استحکام بالایی می باشند و در برابر عوامل فیزیکی و شیمیایی مقاوم است. 

در صورتی که چاپ کارت شناسایی با جنس پی وی سی انجام شود امکان صدمه دیدن آنها کاهش یافته و امنیت آنها افزایش می یابد.
]]>
چاپ کارت هدیه 2018-11-12T12:45:57+01:00 2018-11-12T12:45:57+01:00 tag:http://print-card.ir/post/734 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc &nbsp; چاپ کارت هدیه&nbsp;&nbsp;کارت هدیه چیست؟کارت هدیه&nbsp;یکی از انواع کارت های پی وی سی PVC می باشد که دوام و ماندگاری بالایی دارد. این نوع کارت ها به صورت نقدی و بی نام با مبالغ مشخصی صادر توسط بانک ها صادر می گردد و می توان مبالغی را در آن ها قرار داد. امروزه کارت های هدیه پی وی سی جایگزین مناسبی برای هدایایی شده است که افراد قصد دارند به یکدیگر بدهند. هر فرد با داشتن کارت هدیه می تواند به دفعات دلخواه به میزان پولی که در کارتش موجود است به خرید کالا یا خدمات بپردازد.&nbsp;نحوه خرید کارت

  چاپ کارت هدیه  

کارت هدیه چیست؟

کارت هدیه یکی از انواع کارت های پی وی سی PVC می باشد که دوام و ماندگاری بالایی دارد. این نوع کارت ها به صورت نقدی و بی نام با مبالغ مشخصی صادر توسط بانک ها صادر می گردد و می توان مبالغی را در آن ها قرار داد. امروزه کارت های هدیه پی وی سی جایگزین مناسبی برای هدایایی شده است که افراد قصد دارند به یکدیگر بدهند. هر فرد با داشتن کارت هدیه می تواند به دفعات دلخواه به میزان پولی که در کارتش موجود است به خرید کالا یا خدمات بپردازد. 

کارت هدیه

نحوه خرید کارت هدیه

هر فردی جهت خرید کارت هدیه می تواند به یکی از شعب بانک مراجعه نماید و با پرداخت مبلغ مد نظر کارت مورد نظر خود را دریافت نمایند. لازم به ذکر است که طرح این کارتها متناسب با سلیقه و نظر خود مشتری انتخاب می گردد و سپس چاپ کارت پی وی سی انجام می گیرد.


استفاده از کارت هدیه

جهت کسر مبلغ از این نوع کارت های پی وی سی می توان از دستگاه های کارتخوانی که در فروشگاه ها و مراکز تجاری و اداری نصب شده است استفاده نمود. همچنین دارنده کارت در صورت نیاز به وجه نقد می تواند از طریق پایانه های خودپرداز از کارت هدیه خود وجه نقد برداشت کند.


کاربرد کارت هدیه

کارت های مذبور در اغلب موسسات دولتی و غیر دولتی، بیمارستان ها، مدارس ، دانشگاه ها و ... برای مصارف مختلفی استفاده می گردد. به عنوان مثال در بیمارستان ها به عنوان هدایای روز پزشک یا روز پرستار به کار می رود. در دانشگاه ها و مدارس نیز به عنوان هدایایی برای دبیران و اساتید مورد استفاده قرار می گیرد.
]]>
مزایا و معایب استفاده از چاپ افست در مقایسه با روش های دیگر چاپ 2018-09-17T11:48:59+01:00 2018-09-17T11:48:59+01:00 tag:http://print-card.ir/post/733 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc مزایا و معایب استفاده از چاپ افست در مقایسه با روش های دیگر چاپچاپ افستچاپ افست کارت پی وی سی یکی از پرکاربردترین تکنیک های چاپ است. چاپ افست کارت pvc برای تیراژهای بالای هزار عدد&nbsp; که دارای طرح ثابت پس زمینه می باشند کاربرد دارد. چاپ افست به دو صورت تک کارت PVC( سینگل ) و شیت PVC(لمینیتی) صورت می گیرد. این نوع تکنیک برای چاپ انواع كتاب ، مجله ، بروشور و كاتالوگ ، پوستر مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ افست از سیستم چهاررنگه CMYK استفاده می کند که حاوی چهار رنگ آبی (Cyne)، قرمز (Magenta)، زر

مزایا و معایب استفاده از چاپ افست در مقایسه با روش های دیگر چاپ


چاپ افست

چاپ افست کارت پی وی سی یکی از پرکاربردترین تکنیک های چاپ است. چاپ افست کارت pvc برای تیراژهای بالای هزار عدد  که دارای طرح ثابت پس زمینه می باشند کاربرد دارد. چاپ افست به دو صورت تک کارت PVC( سینگل ) و شیت PVC(لمینیتی) صورت می گیرد. این نوع تکنیک برای چاپ انواع كتاب ، مجله ، بروشور و كاتالوگ ، پوستر مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ افست از سیستم چهاررنگه CMYK استفاده می کند که حاوی چهار رنگ آبی (Cyne)، قرمز (Magenta)، زرد (Yellow) و مشکی (Black) است. استفاده از این تکنیک علاوه بر افزایش کیفیت چاپ کارت پی وی سی شده موجب افزایش ماندگاری رنگ بر روی کارت می شود. در چاپ افست کارت PVC می توان از انواع مختلف کاغذ ها استفاده کرد و همچنین هرچه تعداد کارت های چاپی زیاد شود هزینه ی چاپ کارت کاهش می یابد.

چاپ افست

مزیت های چاپ افست


افزایش کیفیت تصویر به صورت پایدار : چاپ افست تصاویری شارپ و تمیز و  بسیار آسان تر از چاپ مسطح ( حروفی ) چاپ می نماید. زیرا در دستگاه های چاپ افست سیلندر لاستیکی با بافت سطح چاپ تطابق دارد.

تولید سریع و آسان زینک : زینک نسبت به دستگاه های لیتوگرافی (litho) بیشتر عمر می کند زیرا بین صفحه فلزی زینک و سطح چاپ تماس مستقیم وجود ندارد. به صورتی که تعداد چاپ با استفاده از زینک های با کیفیت در کنار جوهرهای بهبود یافته از یک میلیون تجاوز خواهد نمود.

هزینه : ارزانترین روش جهت چاپ کارت پی وی سی با بهترین کیفیت در تیراژ تجاری چاپ افست می باشد.

چاپ افست

معایب چاپ افست

 • افت جزئی کیفیت تصویر نسبت به چاپ rotogravure  یا photogravure
 • میل باطنی صفحات آلومینیوم جهت anodized شدن و تبدیل شدن به نقاط حساس به چاپ در ناحیه های بدون چاپ در صورتی که زینک به خوبی تولید نشود.
]]>
کاربردهای چاپ اسکرچ 2018-09-12T11:31:47+01:00 2018-09-12T11:31:47+01:00 tag:http://print-card.ir/post/732 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc کاربردهای چاپ اسکرچچاپ اسکرچاسکرچ پوشش محافظ&nbsp;می باشد که جهت جلوگیری از خوانده شدن اطلاعات مهم و امنیتی بر روی آن ها کشیده می شود و با خراشیدن قابل برداشت است. به عبارت دیگر اسکرچ نوعی پوششی امنیتی است که از ترکیب مواد خاصی تولید می شود.&nbsp;اسکرچ ها باید دارای دو خصوصیت اصلی ذیل باشند:به راحتی از طریق خراشیدن با ناخن یا وسیله ی دیگری از بین برود.&nbsp;مطالب یا اعداد درج شده در زیر اسکرچ حتی با تابش نور شدید نیز از پشت آن قابل مشاهده نباشد.امروزه استفاده از اسکرچ (پوشش امنیتی) بر روی کارت

کاربردهای چاپ اسکرچ


چاپ اسکرچ

اسکرچ پوشش محافظ می باشد که جهت جلوگیری از خوانده شدن اطلاعات مهم و امنیتی بر روی آن ها کشیده می شود و با خراشیدن قابل برداشت است. به عبارت دیگر اسکرچ نوعی پوششی امنیتی است که از ترکیب مواد خاصی تولید می شود. 

اسکرچ ها باید دارای دو خصوصیت اصلی ذیل باشند:

 1. به راحتی از طریق خراشیدن با ناخن یا وسیله ی دیگری از بین برود. 
 2. مطالب یا اعداد درج شده در زیر اسکرچ حتی با تابش نور شدید نیز از پشت آن قابل مشاهده نباشد.

امروزه استفاده از اسکرچ (پوشش امنیتی) بر روی کارت های گوناگون و به طور کلی مواردی که به صورت شیت هستند مورد استفاده قرار می گیرد. اما استفاده از این پوشش بر روی لیبل ها به صورت رول و با هزینه پایین به سختی امکان پذیر است. پوشش محافظتی از شماره‌ ها می تواند از جنس لمینت، سلفن و یو وی UV می باشد.

چاپ اسکرچ

پوشش محافظتی از شماره‌ ها

 • لیبل ضمانت اسکرچ دار
 • لیبل قرعه کشی اسکرچ دار
 • چاپ لیبل سریال اسکرچ دار
 • چاپ لیبل طرح شبنم اسکرچ دار


کاربردهای چاپ اسکرچ

 • کارت اینترنت
 • کارت شارژ
 • کارت قرعه کشی
 • کارت گارانتی
 • کارت اطمینان محصول و … 


اطلاعات متغیری که نیازمند چاپ اسکرچ هستند

 • شماره سریال
 • شماره رمز
 • شماره پین
 • بارکد،بارکدهای دیجیتالی
 • اطلاعات پرسنلی اشخاص مختلف
 • مشخص کردن نوع جایزه


انواع اسکرچ

لیبل اسکرچ : انواع اطلاعاتی که در بالا به آن ها اشاره شد در زیر اسکرچ چاپ می شوند و نبایست به سادگی در دسترس کاربران قرار گیرد. لیبل اسکرچ به صورت آماده وجود دارند و بر روی تک کارت یا لیبل همزمان با شماره متغیر با ماشین آلات مدرن درج می شود. بنابراین خود اسکرچ با لیبل زیر خود از پاک شدن شماره محافظت می نماید.

سیلک اسکرچ : به صورت شیت ( چند کارت یا لیبل در کنار هم) همزمان شماره و سلفن یا یووی و سپس اسکرچ می شوند.
]]>
کارت پی وی سی PVC بی رنگ چیست؟ 2018-09-02T12:03:50+01:00 2018-09-02T12:03:50+01:00 tag:http://print-card.ir/post/731 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc کارت پی وی سی PVC بی رنگ چیست؟کارت پی وی سی بی رنگ نوعی کارت pvc می باشد که از جنس پلاستیکی به نام پلی وینیل کلراید تولید شده است. یکی از مزیت های چاپ بر روی کارت های پی وی سی PVC پلاستیکی، قابلیت استفاده از شفافیت در طراحی می باشد که امکان چاپ بر روی کارت شفاف یا مات را به کاربر می دهد.&nbsp;کارت PVC&nbsp;بی رنگ به صورت تک رنگ تولید شده است و ابعاد آن معادل 85 *54 میلی متر است. کارت های پی وی سی بی رنگ در ضخامت های گوناگونی ارائه می گردد که رایج ترین آن ها در ذیل بیان شده اند.انواع کارت های پی

کارت پی وی سی PVC بی رنگ چیست؟

کارت پی وی سی بی رنگ نوعی کارت pvc می باشد که از جنس پلاستیکی به نام پلی وینیل کلراید تولید شده است. یکی از مزیت های چاپ بر روی کارت های پی وی سی PVC پلاستیکی، قابلیت استفاده از شفافیت در طراحی می باشد که امکان چاپ بر روی کارت شفاف یا مات را به کاربر می دهد. کارت PVC بی رنگ به صورت تک رنگ تولید شده است و ابعاد آن معادل 85 *54 میلی متر است. کارت های پی وی سی بی رنگ در ضخامت های گوناگونی ارائه می گردد که رایج ترین آن ها در ذیل بیان شده اند.

کارت پی وی سی بی رنگ

انواع کارت های پی وی سی بی رنگ از لحاظ ضخامت

 1. کارت پی وی سی بی رنگ 300 میکرون
 2. کارت پی وی سی بی رنگ 500 میکرون    
 3. کارت پی وی سی بی رنگ 760 میکرون


ویژگی های کارت پی وی سی بی رنگ

این دسته از کارت ها معمولا در بسته های 200 عددی بسته بندی شده و ارائه می گردند. چاپ بر روی کارت پی وی سی بی رنگ توسط پرینترهای مخصوص کارت پی وی سی انجام می گیرد. کارت PVC بی رنگ نوار مغناطیسی و یا تراشه و مدار الکترونیکی داخلی ندارند و از آن ها جهت چاپ کارت هایی مانند کارت ‌های پرسنلی ID و یا کارت‌ های اشتراک و مصارف تبلیغی استفاده می شود.

 
کاربردهای کارت پی وی سی PVC بی رنگ

 • چاپ کارت هدیه
 • کارت کنترل دسترسی
 • کارت ویزیت
 • کارت شناسایی
 • کارت گارانتی
 • کارت حضور غیاب
 • کارت اعتباری مشتریان
 • کارت تخفیف


انواع کارت های PVC بی رنگ 

از کارت های پی وی سی PVC بی رنگ در ابعاد و اندازه های مختلفی وجود دارند که این ابعاد می تواند متناسب با نیاز مشتری متغیر باشد. این نوع کارت ها به صورت برش خورده و آماده در بسته بندی های مختلف در بازار یافت می شوند.
]]>
هولوگرام چیست؟ 2018-08-27T11:59:12+01:00 2018-08-27T11:59:12+01:00 tag:http://print-card.ir/post/730 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc &nbsp;هولوگرام چیست؟&nbsp;هولوگرام&nbsp;هولوگرام&nbsp;نوعی تصویر چاپی می باشد که در سطوح دو بعدی نیز به صورت سه بعدی به نظر می رسد. در واقع هولوگرام تصویری سه بعدی می باشد که با استفاده از فناوری لیزر به شکل برچسب تولید می گردد.چاپ هولوگرام&nbsp;یک پوشش بسیار نازکی را روی کارت پی وی سی ایجاد می کند و امکان دسترسی مستقیم به متون و اطلاعات روی کارت را غیر ممکن می سازد. لازم به ذکر است که چاپ هولوگرام به دلیل ساختاری خاصی که دارد امکان برداشتن آن برای دسترسی به کارت وجود ندارد. از قابلیت های کارت ه

 هولوگرام چیست؟ هولوگرام 

هولوگرام نوعی تصویر چاپی می باشد که در سطوح دو بعدی نیز به صورت سه بعدی به نظر می رسد. در واقع هولوگرام تصویری سه بعدی می باشد که با استفاده از فناوری لیزر به شکل برچسب تولید می گردد.چاپ هولوگرام یک پوشش بسیار نازکی را روی کارت پی وی سی ایجاد می کند و امکان دسترسی مستقیم به متون و اطلاعات روی کارت را غیر ممکن می سازد. لازم به ذکر است که چاپ هولوگرام به دلیل ساختاری خاصی که دارد امکان برداشتن آن برای دسترسی به کارت وجود ندارد. از قابلیت های کارت هایی با چاپ هولوگرام می توان به جلوگیری از دست بردن در متن کارت و افزایش امنیت کارت اشاره نمود.  هولوگرام کارت های پی وی سی دارای مقاوم زیادی هستن و دوام و ماندگاری بالایی دارند .از هولوگرام کارت ها در موارد مختلفی مانند گواهینامه های رانندگی، گذرنامه ها، کارت های ملی هوشمند، برخی از کارت های اعتباری، چک پول ها و ... استفاده شود.  

هولوگرام کارت پی وی سی

انواع هولوگرام از نظر امنیتی

 • هولوگرام های تجاری
 • هولوگرام های معمولی
 • هولوگرام های امنیتی
 • هولوگرام های فوق امینی


کاربردهای هولوگرام

 • کارت های عابر بانک
 • کارت های پرسنلی حراست ها
 • کارت ملی هوشمند
 • کارت های هدیه
 • استفاده جهت مصارف فوق امنیتی
 • چک پول ها
 • کارت های اعتباری


هولوگرام UV

جهت افزایش ویژگی های امنیتی هولوگرام، می توان از آیتم پنهانی استفاده نمود که در طیف نور UV قابل رویت باشد. استفاده از این آیتم علاوه بر اینکه کلیه ی ویژگی های امنیتی هولوگرام را در خود دارد، در مقابل نور یو وی، تصویر یا متن را آشکار می نماید. از هولوگرام UV بر روی اسناد مهم، مدارک شخصی و مسافرتی و ... استفاده می شود.


هولوگرام شفاف

از هولوگرام شفاف بر روی کارت های پی وی سی PVC استفاده می شود به صورتی که پس از چاپ آن تمام اطلاعات کارت خوانا است. هولوگرام شفاف علاوه بر اینکه ویژگی های امنیتی هولوگرام را به کارت پی وی سی می دهد جلوه بصری زیبایی نیز به کارت پی وی سی می دهد. چاپ هولوگرام شفاف بر روی کارت موجب حفظ اطلاعات چاپ شده روی کارت شده و امکان هر نوع صدمه، خدشه و دستکاری روی کارت را ناممکن می سازد.
]]>
طراحی و چاپ کارت شناسایی 2018-07-13T07:30:00+01:00 2018-07-13T07:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/729 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc &nbsp;" چاپ کارت شناسایی "&nbsp; امروزه برای احراز هویت خود از کارت های شناسایی استفاده می کنند . کارت های شناسایی منحصر به فرد می باشد. به عنوان شهروند باید کارت شناسایی یا همان IDcard &nbsp;داشته باشید که از طرف سازمان های خاصی که از طرف دولت معرفی می شوند درخواست میدهید و چاپ می شود. برای ورود به سازمان ها، شرکت ها، دانشگاه و ... باید یک کارتی به همراه داشته باشید که نشان دهنده معرف شما باشد. علت چاپ کارت های شناسایی بر روی کارت های پی وی سی pvc&nbsp;مقاومت بالای کارت های پی وی سی pvc


 " چاپ کارت شناسایی "

 


امروزه برای احراز هویت خود از کارت های شناسایی استفاده می کنند . کارت های شناسایی منحصر به فرد می باشد. به عنوان شهروند باید کارت شناسایی یا همان IDcard  داشته باشید که از طرف سازمان های خاصی که از طرف دولت معرفی می شوند درخواست میدهید و چاپ می شود. برای ورود به سازمان ها، شرکت ها، دانشگاه و ... باید یک کارتی به همراه داشته باشید که نشان دهنده معرف شما باشد.

علت چاپ کارت های شناسایی بر روی کارت های پی وی سی pvc مقاومت بالای کارت های پی وی سی pvc  می باشد . زیرا کارت های شناسایی پی وی سی pvc  به صورت مستمر در حال استفاده می باشد. 

کارت های شناسایی باید امنیت بالایی داشته باشند تا قابل استفاده غیر مجاز قرار نگیرند. کارت های شناسایی را عموما از جنس پی وی سی ها چاپ می کنند. پی وی سی ها در واقع نوعی پلاستیک مقاوم می باشند .

کارت شناسایی  پی وی سی (pvc)   عمدتا  از کارتهایی استفاده می کنند که از نظر ابعاد (8.6 * 5.4) و از نظر متریال سطح کارت بتوان روی آن چاپ زد را در بازارهای ایران به کارت pvc  معروف هستند

ضخامت کارت های پی وی سی شناسایی :

 1. 300 میکرون
 2. 500 میکرون
 3. 760 میکرونچاپ کارت شناساییکارت های شناسایی و یا کارت پرسنلی علاوه بر موارد یاد شده در بالا باعث حس رضایت برای پرسنل سازمان و مهمانان 

میشود و خود را جزئی حقیقی از سازمان می دانند.

اهمیت کارت های شناسایی و پرسنلی با توجه به سطح تردد بالا در سازمان ها و ارگانها و لزوم اطلاع از هویت فرد وارد 

شده به حریم مجموعه به عنوان شهروند، پرسنل و یا ارباب رجوع برای دسترسی به بخش های مختلف سازمان گویا 

میباشد.
 

]]>
کارت خام PVC 2018-07-07T07:30:00+01:00 2018-07-07T07:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/728 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc &nbsp;""&nbsp; چاپ کارت پی وی سی خام&nbsp; ""کارت PVC:&nbsp;&nbsp; * به فارسی&nbsp; پلی ونیل کلراید&nbsp;* به انگلیسی (Polyvinyl chloride)&nbsp; &nbsp;بوده که به اختصار به آنPVC CARD می‌گویند که اندازه استاندارد آن 54*86 میلی‌متر با ضخامت 760میکرون(ISO standard size 86*54mm , 0.76mm)&nbsp;است، گرچه بنابه درخواست کاربران قابل تغییر خواهد بود.&nbsp;این کارت در رنگ‌های سفید براق و مات، نقره‌ای، طلایی، مشکی و… به صورت ساده، با نوار مغناطیسیHi-Co و Lo-Co، با IC بدون تماس&nbsp;(Contactless) و چیپ هوشم
 ""  چاپ کارت پی وی سی خام  ""


کارت PVC: 
  * به فارسی  پلی ونیل کلراید
 * به انگلیسی (Polyvinyl chloride)
   بوده که به اختصار به آن
PVC CARD می‌گویند که اندازه استاندارد آن 54*86 میلی‌متر با ضخامت 760میکرون
(ISO standard size 86*54mm , 0.76mm) است، گرچه بنابه درخواست کاربران قابل تغییر خواهد بود. 
این کارت در رنگ‌های سفید براق و مات، نقره‌ای، طلایی، مشکی و… به صورت ساده، با نوار مغناطیسی
Hi-Co و Lo-Co، با IC بدون تماس (Contactless) و چیپ هوشمند (Smart)، یا RFID Card و یا به صورت دومنظوره (Dual Interface Card) و… قابل ارائه می‌باشد.


کاربرد کارت‌های PVC
نمونه کارت پی وی سی :  کارت شناسایی و پرسنلی، کارت اعتباری، کارت بانکی، کارت حضور و غیاب، انواع کارت هوشمند نظیر کارت سوخت و تلفن، کارت کنترل دسترسی و تردد، کارت هدیه، کارت تخفیف و ... 

چاپ کارت پی وی سی چاپ شده

زمانی که طرح شما تایید می شود در مرحله چاپ قرار می گیرد. با روش چاپ افست و دیجیتال انجام می گیرد. چاپ با روش های مستقیم و غیر مستقیم. 

کارت پی وی سی خام 
چاپ کارت pvc 

]]>
شرکت چاپ کارت پی وی سی pvc 2018-07-04T08:35:47+01:00 2018-07-04T08:35:47+01:00 tag:http://print-card.ir/post/727 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc چاپ کارت پی وی سی pvcشرکت چاپ کارت پی وی سی کلیه خدمات چاپ را انجام می دهند. چاپ ها زیر نظر کادر مجرب صورت می گیرد . چاپ کارت ها بر روی انواع کارت های پی وی سی صورت می گیرد.&nbsp;انواع کارت های پی وی سی : کارت پی وی سی&nbsp; ساده یا خامکارت پی وی سی&nbsp; &nbsp;مغناطیسی یا همان کارت پی وی سی&nbsp; &nbsp;مگنت دارکارت پی وی سی&nbsp; &nbsp;هوشمند مایفرکارت پی وی سی&nbsp; &nbsp;هوشمند ro هر کدام از مدل های&nbsp;کارت pvc&nbsp;&nbsp;دارای زیر مجموعه های مخصوص به خود هستن چاپ کارت پی وی سی pvc

شرکت چاپ کارت پی وی سی کلیه خدمات چاپ را انجام می دهند. چاپ ها زیر نظر کادر مجرب صورت می گیرد . چاپ کارت ها بر روی انواع کارت های پی وی سی صورت می گیرد. 

انواع کارت های پی وی سی :

 1. کارت پی وی سی  ساده یا خام
 2. کارت پی وی سی   مغناطیسی یا همان کارت پی وی سی   مگنت دار
 3. کارت پی وی سی   هوشمند مایفر
 4. کارت پی وی سی   هوشمند ro

هر کدام از مدل های کارت pvc  دارای زیر مجموعه های مخصوص به خود هستند .

شرکت های چاپ کارت های پی وی سی تمامی نمونه های چاپ کارت pvc  از جمله :

 • چاپ کارت شناسایی
 • چاپ کارت پرسنلی
 • چاپ کارت اعتباری و بانکی
 • چاپ کارت هوشمند 
 • چاپ کارت هدیه 
 • چاپ کارت گارانتی
 • چاپ کارت دانشجویی
 • چاپ کارت تردد
 • چاپ کارت عضویت
 • چاپ کارت باشگاه مشتریان 
 • چاپ کارت تخفیف
 • چاپ کارت مایفر
 • چاپ کارت دانشجویی
 • چاپ کارت خبرنگاری

  و ...چاپ کارت پی وی سیشرکت ها به گونه ای برنامه ریزی می کنند که کارمندان و پرسنل که در زمینه چاپ دارای تخصص هستند در تمامی مراحل چاپ نظارت داشته باشند تا تمامی مراحل چاپ به بهترین شکل و با کیفیت تمام انجام شود . بسیاری از شرکت های چاپ کارت پرسنلی شناسایی پی وی سی طراحی کارت ها به عهده می گیرند طراحی کارت ها زیر نظر طراحان و گرافیست های مجرب صورت می گیرد . مهمترین نکته طراحی کارت های پی وی سی مطابق بودن طراحی ها با کسب و کار شما می باشد.


چاپ کارت ها توسط پیشرفته ترین دستگاه ها با جدیدترین متد چاپ  انجام میگیرد . دستگاه های چاپ شامل دستگاه چاپ افست و دستگاه چاپ دیجیتال می باشد. دستگاه های چاپ افست دستگاه های بزرگی هستند و دستگاه چاپ دیجیتال پرینتر های رو میزی هستند . در بازار انواع مختلف با قیمت های متفاوتی وجود دارد.

 

]]>
تولید کارت پی وی سی pvc 2018-07-02T07:30:00+01:00 2018-07-02T07:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/726 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc {&nbsp; تولید کارت پی وی سی&nbsp; }&nbsp;"&nbsp;تولید کارت های پی وی سی&nbsp;به علت سازگار بودن با محیط زیست در حال پیشرفت می باشد. "پی وی سی یا پلی وینیل کلراید پلاستیکی ، یکی از ارزشمند ترین ساخته های صنعت پترو شیمی بوده و دارای دوام و ماندگاری بااتری نسبت به کاغذ می باشد . به همین دلیل برای تولید کارت هایی که احتیاج به استفاده طولانی مدت دارند ، از کارت های پی وی سی استفاده می شود . موارد استفاده&nbsp;کارت PVC&nbsp;، بانکها , موسسات مالی , کارت عضویت , کارت پارکینگ ادارات ، کارت پرسنلی ، کارت {  تولید کارت پی وی سی  }

 " تولید کارت های پی وی سی به علت سازگار بودن با محیط زیست در حال پیشرفت می باشد. "
پی وی سی
یا پلی وینیل کلراید پلاستیکی ، یکی از ارزشمند ترین ساخته های صنعت پترو شیمی بوده و دارای دوام و ماندگاری بااتری نسبت به کاغذ می باشد . به همین دلیل برای تولید کارت هایی که احتیاج به استفاده طولانی مدت دارند ، از کارت های پی وی سی استفاده می شود . موارد استفاده 
کارت PVC ، بانکها , موسسات مالی , کارت عضویت , کارت پارکینگ ادارات ، کارت پرسنلی ، کارت باشگاه ، کارت هوشمند ، کارت وفاداری مشتریان، کارت لویالتی، کارت عضویت ، کارت تخفیف ، بن الکترونیکی، کارت شهربازی ، کارت گارانتی ، کارت قابل شارژ با مبلغ، بلیط الکترونیکی ، کارت اتوبوس ، کارت مترو، کارت بانکی ، کارت دانشجویی ، کارت دانش آموزی ، کارت پارک الکترونیکی ، کارت هدیه و ... می باشد .

شرکت چاپ کارت پرسنلی 

یکی از رایج ترین روش های احراز هویت افراد ارائه ی کارت شناسایی می باشد.

اهمیت کارت پرسنلی با توجه به سطح تردد بسیار زیاد در سازمان ها و ارگانها و لزوم اطلاع از هویت فردی به حریم مجموعه به عنوان پرسنل و یا ارباب رجوع برای دسترسی به بخش های مختلف سازمان گویا می باشد.

مدیران سازمانها، شرکتها، ادارات و سازمان ها و موسسات مختلف جهت تفکیک بخش ها و بالا بردن سطح امنیت سازمان خود نیاز به چاپ کارت پرسنلی برای کارمندان و پرسنل خود و حتی کارت ورود مهمان برای ارباب رجوع دارند.

ضرورت و اهمیت احراز هویت افراد شرکت ها را مصمم کرد تا با دقت بسیار بالا بر اجناس به کار برده شده در این کارت ها و کیفیت عالی شما را در این مسیر یاری دهد.

شرکت چاپ کارت پرسنلی را می توانید با سرچ چاپ کارت پرسنلی بیابید و سفارش خود را ثبت کنید. 
]]>
شرکت چاپ کارت پرسنلی 2018-07-01T07:35:56+01:00 2018-07-01T07:35:56+01:00 tag:http://print-card.ir/post/725 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc "&nbsp; شرکت چاپ کارت پرسنلی&nbsp; "چاپ کارت پرسنلی | چاپ کارت پی وی سی | چاپ کارت pvcچاپ کارت پرسنلی&nbsp;&nbsp;به سبب لزوم تشخیص هویت و پیشگیری از جعل اهمیت ویژه ای دارد و در پاره ای مواقع از برخی اصول چاپ اسکناس پیروی می کند. چاپ در مراکز غیرمجاز و غیرمتخصص ممکن است سبب جعل کارت شود. صدور کارت پرسنلی با رسمیت بالا در چاپخانه های مخصوص استفاده آنها را امن تر می کند. در این مورد چاپخانه، امین سازمان و یا شرکت مشتری خود شناخته می شود. کارت های&nbsp; pvc بهترین کارت های پرسنلی محسوب می شوند "  شرکت چاپ کارت پرسنلی  "

چاپ کارت پرسنلی | چاپ کارت پی وی سی | چاپ کارت pvc

چاپ کارت پرسنلی  به سبب لزوم تشخیص هویت و پیشگیری از جعل اهمیت ویژه ای دارد و در پاره ای مواقع از برخی اصول چاپ اسکناس پیروی می کند. چاپ در مراکز غیرمجاز و غیرمتخصص ممکن است سبب جعل کارت شود. صدور کارت پرسنلی با رسمیت بالا در چاپخانه های مخصوص استفاده آنها را امن تر می کند. در این مورد چاپخانه، امین سازمان و یا شرکت مشتری خود شناخته می شود. کارت های  pvc بهترین کارت های پرسنلی محسوب می شوند، این کارت ها به صورت امنیتی چاپ و مورد بهره وری قرار می گیرند .فوق العاده بودن چاپ کارتها جهت سفارشات حداقل 1 عدد می باشد. کارت پی وی سی (PVC) کاربردهای مختلفی دارد، در کارت های مگنت ( مغناطیسی )، اسمارت کارت ها، RFID و… قابل استفاده هستند. برخی از این کارتها صرفا به خاطر کارکرد تبلیغاتی خود کارت استفاده می شوند، اما می توان با کمی برنامه ریزی به راهکاری مناسب رسید که بتواند در قالب باشگاه های مشتریان موثر واقع شود. کارت PVC ساده در رنگهای سفید، قرمز، مشکی، طلایی ، نقره ای و شفاف در ایران موجود می باشد. از نظر ضخامت، کارتهای پی وی سی 760 میکرون و 500 میکرون از پر طرفدارترین انواع کارت می باشند ولی ضخامتهای کمتر هم موجود می باشد (ضخامت یک کارت عابر بانک 760 میکرون می باشد).


چاپ کارت پرسنلی


شرکت چاپ کارت پرسنلی

برای چاپ کارت پرسنلی pvc ( کارت شناسایی ) با تیراژ بالا همانند کارت دانشجوئی، کارت همایشها و … که تعداد آنها بیشتر ا ز1000 باشد می توان از چاپ افست استفاده کرد که به دو صورت تک کارت ( single ) و شیت میتواند چاپ شود که هر کدام مزایای خاص خود را دارد. برای چاپ کارت پرسنلی در تعداد کم، از چاپ دیجیتال استفاده می شود، در این روش حداقل تیراژ ۱ عدد می باشد و به دو صورت چاپ مستقیم و چاپ غیر مستقیم انجام می شود. اهمیت کارت پرسنلی با توجه به سطح تردد بالا در سازمان ها و ارگانها و لزوم اطلاع از هویت فرد وارد شده به حریم مجموعه به عنوان پرسنل و یا ارباب رجوع برای دسترسی به بخش های مختلف سازمان گویا می باشد، مدیران مجموعه های مختلف برای تفکیک قسمت های سازمان و بالا بردن سطح امنیت سازمان خود، نیاز به چاپ کارت پرسنلی برای کارمندان و پرسنل خود و حتی کارت مهمان برای ارباب رجوعان دارند. کارتهای شناسایی و یا کارت پرسنلی علاوه بر موارد یاد شده در بالا باعث حس رضایت برای پرسنل سازمان و مهمانان می شود و خود را جزئی حقیقی از سازمان می دانند. چاپ دیجیتال کارت پرسنلی به سبب سهولت و سرعت بالا روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند، مسئولان منابع انسانی و مدیران روابط عمومی سازمان ها و نهاد ها هنگام انتخاب نوع چاپ کارت پرسنلی باید نیازها و محدودیت های خود را به خوبی در نظر بگیرند و پس از بررسی مزایا و معایب هر یک از روش ها، انتخاب صحیحی داشته باشند.
]]>
خدمات چاپ افست کارت پی وی سی 2018-06-30T07:30:00+01:00 2018-06-30T07:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/724 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc { چاپ افست }&nbsp;(اُ س ِ) [ انگ . ] (اِ.) = آفست : نوعی از چاپ که نوشته و عکس را بر سطح لاستیکی یک استوانه (سیلندر) گردان برمی گرداند و سپس آن را با فشار استوانة دیگر روی کاغذ چاپ می کنند. ماشین معمولی چاپ افست دارای سه استوانه است . در چاپ افست نخست آن چه را که باید چاپ شود بر روی صفحه ای فلزی به نام زینگ منتقل می کنند، سپس این صفحه را با مواد شیمیایی به طوری حساس می کنند که فقط نوشته ها و تصاویر آن مرکب چاپ را به خود می گیرد. صفحة فلزی حساس را به دور نخستین استوانه می پیچند؛ نوشتة آن بر اثر ف { چاپ افست } 

(اُ س ِ) [ انگ . ] (اِ.) = آفست : نوعی از چاپ که نوشته و عکس را بر سطح لاستیکی یک استوانه (سیلندر) گردان برمی گرداند و سپس آن را با فشار استوانة دیگر روی کاغذ چاپ می کنند. ماشین معمولی چاپ افست دارای سه استوانه است . در چاپ افست نخست آن چه را که باید چاپ شود بر روی صفحه ای فلزی به نام زینگ منتقل می کنند، سپس این صفحه را با مواد شیمیایی به طوری حساس می کنند که فقط نوشته ها و تصاویر آن مرکب چاپ را به خود می گیرد. صفحة فلزی حساس را به دور نخستین استوانه می پیچند؛ نوشتة آن بر اثر فشار روی پوشش لاستیکی استوانة دوم برمی گردد. کاغذ سفید که متوالیاً به دور استوانة سوم می پیچد مطالب را از روی پوشش لاستیکی استوانة دوم می گیرد. سرعت کار ماشین های چاپ افست بیش از چاپ مسطح (حروفی ) می باشد.

 " نحوه چاپ افست "
چاپ افست یا همسطح از تقابل و تضاد آب و چربى حادث مى شود. وجود این دو عامل شکل گیرى افست را باعث شده است. در این سیستم هر نقطه از پلیت یا دوستدار آب است یا چربى پذیر؛ به عبارتى هر نقطه ، یا آب را به خود جذب مى کند و یا مرکب را مى گیرد. قیمت چاپ افست از قیمت چاپ دیجیتال کمتر است و در کیفیت هم افست از دیجیتال بسیار با کیفیت تر است و اغلب برای کارهای فوری و در تیراژ پایین از چاپ دیجیتال استفاده می شود.


چاپ افست


تاریخچه چاپ افست کارت pvc: 

حدود 300 سال بعد از اختراع ماشین چاپ که بر اساس حروف سربی کار می کرد،زنه فلدر سعی کرد از طریق حکاکی، نوشته های خود را بر صفحات نازک مسی تکثیر نماید. اما دستیابی به این امر اشکالاتی را به همراه داشت. گران بودن مس، حکاکی به صورت معکوس (رانگ ریدینگ) و دشوار بودن صیقل کردن سطح مس از جمله مشکلاتی بود که او را وادار کرد که راه های دیگری را مورد آزمایش قرار دهد.
زنه فلدر بالاخره توانست با استفاده از اصل مخلوط نشدن آب و روغن به چاپ سنگی دست یابد. سهولت روش زنه فلدر این امکان را به وجود آورد که آثار زیبایی در عرصه چاپ سنگی به وجود آید. قابل ذکر است که این پدیده در سال 1976 میلادی مطابق با 1217 ه.ق اتفاق افتاد.

نحوه کارکرد دستگاه چاپ افست چهار رنگ
چهار رنگ بودن دستگاه چاپ افست از طریق تعداد ستون های رنگ به راحتی صورت می‎گیرد. از آنجا که چاپ رنگها در سیستم چاپ افست به شکل مجزا و جداگانه صورت می‎گیرد، تطبیق دقیق رنگ‎ها بر روی هم از موارد بسیار مهم در كیفیت چاپ محسوب می‎شود.  
در دستگاه های چهار رنگ قدیمی، تطبیق رنگها بشکل دستی و از طریق سیستم های مكانیكی انجام می‎شود كه در بسیاری در آن خطاهایی صورت می‎گرفت که موجب سایه دار شدن عكس ها و بویژه مطالب نوشتاری می‎گردید. 
در این سیستم ها تجربه و دقت مسئول چاپ در رسیدن به كیفیت چاپ مطلوب اهمیت زیادی داشت این در حالی است که دستگاه های جدید، تطبیق رنگ بواسطه كامپیوتری و از طریق سیستم های دیجیتال انجام می‎شود و نقش اپراتور و کاربر كاهش پیدا كرده است اما كاربران این دستگاه چاپ افست باید از توانایی کار با کامپیوتر برخودار باشد.

چاپ افست - چاپ کارت پی وی سی
چاپ افست -کارت های pvc 

]]>
چاپ افست کارت پی وی سی 2018-06-29T07:30:00+01:00 2018-06-29T07:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/723 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc &nbsp;چاپ افست کارت پی وی سی&nbsp;مانند بسیاری از روش های چاپ افست هم ترکیب علم و هنر است. در این چاپ که پروسه ای خطی است نقش و رنگ در چهار مرحله با یک واسطه از سنگِ چاپ به کاغذ آن می رسد. اگر چه پروسه ی فوق خیلی روی ساختار نظام مند علمی و اصطلاحا تکنولوژیک بنا نهاده شده اما آماده سازی خطِ چاپ به معنی واقعی کلمه یک اپراتور هنرمند و کارکشته می طلبد.&nbsp;جالب این که شاید شما با روند و ساز و کار اجرایی چاپ افست آشنا نباشید؛ اما معمولا آن چه در طول روز مشاهده می کنید همه نتایج چاپ افست هستند. کارت
 چاپ افست کارت پی وی سی 

مانند بسیاری از روش های چاپ افست هم ترکیب علم و هنر است. در این چاپ که پروسه ای خطی است نقش و رنگ در چهار مرحله با یک واسطه از سنگِ چاپ به کاغذ آن می رسد. اگر چه پروسه ی فوق خیلی روی ساختار نظام مند علمی و اصطلاحا تکنولوژیک بنا نهاده شده اما آماده سازی خطِ چاپ به معنی واقعی کلمه یک اپراتور هنرمند و کارکشته می طلبد. 
جالب این که شاید شما با روند و ساز و کار اجرایی چاپ افست آشنا نباشید؛ اما معمولا آن چه در طول روز مشاهده می کنید همه نتایج چاپ افست هستند. کارت های ویزیت، بروشور، پوستر و مجله معمولا همه با استفاده از تکینک چاپ افست خلق می شوند. 
می دانید علت این امر چیست؟ کیفیت بالا در ازای هزینه ی قابل قبول، منطقی و اقتصادی. 


چاپ افست کارت پی وی سی  چاپ کارت pvc  

به طور کلی جهت چاپ کارت های PVC (پی وی سی) فاقد اطلاعات متغیر (در تیراژ بالا) چاپ افست مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورتی که اطلاعات مورد نظر جهت چاپ بر روی هر کارت متغییر باشد (مثل نام و تصویر در کارتهای شناسایی) از چاپگرهای کارت PVC (پی وی سی) استفاده می شود. در چاپ به وسیله این دستگاهها از دو مکانیزم زیر استفاده می گردد :

چاپ حرارتی مستقیم (Termal Direct Printing)

چاپ غیر مستقیم (Re-Transfer Printing)

در مکانیزم چاپ حرارتی مستقیم ، هد چاپگر مستقیماً بر روی ریبون و کارت قرار گرفته و رنگها به سبب حرارت هد بر روی کارت می نشیند. ریبون مورد استفاده از ۴ لایه رنگی YMCK و یک لایه تثبیت (Overlaye) تشکیل شده است.

در مکانیزم چاپ غیر مستقیم تصویر توسط هد روی فیلم چاپ و سپس از فیلم بر روی کارت منتقل می گردد. شیوه چاپ غیر مستقیم به نسبت چاپ مستقیم گرانتر بوده و از ماندگاری و کیفیت چاپ بالاتری برخوردار می باشد.

چاپ کارت افست پی وی سی 
چاپ کارت شناسایی pvc
]]>
چاپ کارت پی وی سی تکی 2018-06-28T07:30:00+01:00 2018-06-28T07:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/722 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc &nbsp;چاپ کارت PVC پی وی سی&nbsp;در حال حاضر یکی از پر کاربردترین شیوه های احراز هویت جهت ارائه خدمات گوناگون ، بهره گیری از کارتهای PVC (پی وی سی) می باشد. کارت سوخت ، کارتهای اعتباری و بانکی ، کارتهای شناسایی و عضویت ، کارتهای حضور و غیاب و کنترل تردد ، کارتهای تخفیف و … از نمونه های استفاده از کارتهای PVC می باشد.با توجه به موارد بسیار استفاده از کارتهای PVC (پی وی سی)، چاپ با کیفیت و مقرون به صرفه بر روی این کارهای حائز اهمیت می باشد.قبل از پرداختن به موضوع چاپ کارتهای PVC (پی وی سی) ذکر ا  چاپ کارت PVC پی وی سی 

در حال حاضر یکی از پر کاربردترین شیوه های احراز هویت جهت ارائه خدمات گوناگون ، بهره گیری از کارتهای PVC (پی وی سی) می باشد. کارت سوخت ، کارتهای اعتباری و بانکی ، کارتهای شناسایی و عضویت ، کارتهای حضور و غیاب و کنترل تردد ، کارتهای تخفیف و … از نمونه های استفاده از کارتهای PVC می باشد.
با توجه به موارد بسیار استفاده از کارتهای PVC (پی وی سی)، چاپ با کیفیت و مقرون به صرفه بر روی این کارهای حائز اهمیت می باشد.


چاپ کارت پی وی سی


قبل از پرداختن به موضوع چاپ کارتهای PVC (پی وی سی) ذکر این نکته لازم است که این کارتهای از لحاظ ابعاد دارای استاندارد CR-80 می باشد.

 چاپ کارت پی وی سی تکی 

چاپ کارت pvc، به طور کلی جهت چاپ کارت های PVC (پی وی سی) فاقد اطلاعات متغیر (در تیراژ بالا) چاپ افست مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورتی که اطلاعات مورد نظر جهت چاپ بر روی هر کارت متغییر باشد (مثل نام و تصویر در کارتهای شناسایی) از چاپگرهای کارت PVC (پی وی سی) استفاده می شود. در چاپ به وسیله این دستگاهها از دو مکانیزم زیر استفاده می گردد :

چاپ حرارتی مستقیم (Termal Direct Printing)

چاپ غیر مستقیم (Re-Transfer Printing)

در مکانیزم چاپ حرارتی مستقیم ، هد چاپگر مستقیماً بر روی ریبون و کارت قرار گرفته و رنگها به سبب حرارت هد بر روی کارت می نشیند. ریبون مورد استفاده از ۴ لایه رنگی YMCK و یک لایه تثبیت (Overlaye) تشکیل شده است.

در مکانیزم چاپ غیر مستقیم تصویر توسط هد روی فیلم چاپ و سپس از فیلم بر روی کارت منتقل می گردد. شیوه چاپ غیر مستقیم به نسبت چاپ مستقیم گرانتر بوده و از ماندگاری و کیفیت چاپ بالاتری برخوردار می باشد.

 چاپ کارت pvc تکی 

ابعاد کارت PVC استاندارد 86× ۵۴ میلی متر و ضخامت آن 760 میکرون (0٫76 میلی متر) می باشد.
کارتهای PVC (پی وی سی) بسته به نوع کاربرد از لحاظ ذخیره داده ها دارای انواع گوناگونی می باشند که در زیر صرفاً به ذکر دسته بندی آنها اکتفا گردیده است.

چاپ کارت پی وی سی تکی 
چاپ کارت پرسنلی تکی 

]]>
خدمات چاپ کارت پی وی سی پرسنلی شناسایی 2018-06-26T13:00:00+01:00 2018-06-26T13:00:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/721 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc &nbsp;&nbsp;چاپ کارت pvc&nbsp;&nbsp;امروزه با وجود انواع و اقسام مختلف کارت ها، با یک بررسی مختصر و مفید می توانید تصمیم بگیرید که کدام کارت برای شما مناسب تر است. كارت پرسنلی یا کارت شناسایی در ابعاد گسترده و به منظور رسیدن به اهداف مختلفی استفاده می گردد.چاپ کارت پرسنلی پی وی سی قابل بازیافت می باشد و دوام بالایی دارد.&nbsp;چاپ کارت پی وی سیتشخیص سن افراد، شناسایی افراد برای اعطای مجوز دستیابی به مراکز داده و یا ارائه خدمات خاص متناسب با سطح دستیابی تعریف شده به افراد، نمونه هایی از   چاپ کارت pvc  

امروزه با وجود انواع و اقسام مختلف کارت ها، با یک بررسی مختصر و مفید می توانید تصمیم بگیرید که کدام کارت برای شما مناسب تر است. كارت پرسنلی یا کارت شناسایی در ابعاد گسترده و به منظور رسیدن به اهداف مختلفی استفاده می گردد.چاپ کارت پرسنلی پی وی سی قابل بازیافت می باشد و دوام بالایی دارد. 

چاپ کارت پی وی سی

تشخیص سن افراد، شناسایی افراد برای اعطای مجوز دستیابی به مراکز داده و یا ارائه خدمات خاص متناسب با سطح دستیابی تعریف شده به افراد، نمونه هایی از کاربرد کارت های پرسنلی است. کارت های هوشمند می توانند اطلاعات هویتی، تصویر چهره، اثر انگشت و اطلاعات سازمانی را به همراه گواهینامه های الکترونیکی و امضای دیجیتال را در خود جای دهند. 

  چاپ کارت پرسنلی  

در حال حاضر یکی از پر کاربردترین شیوه های احراز هویت برای ارائه هر گونه خدمات، استفاده از کارت های پی وی سی (PVC) است. با توجه به کاربرد روز افزون کارت های پی وی سی (PVC)، چاپ با کیفیت و مقرون به صرفه این نوع کارت ها دارای اهمیت می باشد.


چاپ کارت پرسنلی بر روی کارت های پی وی سی:  ساده خام، هوشمند، منگنتدار ، مغناطیسی ، مایفر

]]>
چاپ کارت پرسنلی شناسایی pvc مایفر 2018-06-24T07:30:00+01:00 2018-06-24T07:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/719 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc &nbsp;چاپ کارت پرسنلی&nbsp;چاپ دیجیتال کارت PVC مناسب ترین روش چاپ برای تیراژ پایین می باشد.در صورتیکه اطلاعات مورد نظر جهت چاپ بر روی هر کارت متغیر باشد (نام، تصویر، کارت های شناسایی و...) از چاپ دیجیتال کارت پی وی سی استفاده می شود.برای چاپ کارت پرسنلی از چاپ دیجیتال استفاده میشود، در این روش حداقل تیراژ 1 عدد میباشد و به دو صورت چاپ یکرو و دورو انجام میشود.اهمیت کارت پرسنلی با توجه به سطح تردد بسیار زیاد در سازمان ها و ارگانها و لزوم اطلاع از هویت فردی به حریم مجموعه به عنوان پرسنل و یا ارباب

 چاپ کارت پرسنلی 

چاپ دیجیتال کارت PVC مناسب ترین روش چاپ برای تیراژ پایین می باشد.در صورتیکه اطلاعات مورد نظر جهت چاپ بر روی هر کارت متغیر باشد (نام، تصویر، کارت های شناسایی و...) از چاپ دیجیتال کارت پی وی سی استفاده می شود.

برای چاپ کارت پرسنلی از چاپ دیجیتال استفاده میشود، در این روش حداقل تیراژ 1 عدد میباشد و به دو صورت چاپ یکرو و دورو انجام میشود.

اهمیت کارت پرسنلی با توجه به سطح تردد بسیار زیاد در سازمان ها و ارگانها و لزوم اطلاع از هویت فردی به حریم مجموعه به عنوان پرسنل و یا ارباب رجوع برای دسترسی به بخش های مختلف سازمان گویا میباشد، مدیران سازمانها . شرکتها . ادارات و … مختلف جهت تفکیک قسمت های مختلف سازمان و بالا بردن سطح امنیت سازمان خود نیاز به چاپ کارت پرسنلی برای کارمندان و پرسنل خود و حتی کارت ورود مهمان برای ارباب رجوعان دارند.

 چاپ کارت شناسایی 

چاپ کارت پی وی سی جهت چاپ کارت شناسایی مناسب کارتی است که حرفه ای وجذاب باشد وباعث جلب توجه مشتری به محصول وخدمت شما شود. امروزه با توجه به گسترش دولت الکترونیک وشبکه های ارتباطی استفاده ازکارت پی وی سی وکارتهای هوشمند افزایش چشمگیری یافته است. بطوریکه زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده اند وبیشتر مردم با کارتهای پی وی سی ارتباط دارند.این کارتها از طرفی دارای استحکام بالا میباشند وازطرف دیگر قابلیت مجهز شدن به حافظه های ریز را دارند ازاین رو ازآنها درموسسات مالی وبانکها وشرکتهای حمل ونقل نظیر مترو و… استفاده میشود. همچنین شرکتها وموسسات نیز جهت فعالیتهای پرسنل خود (نظیر کارتهای پرسنلی وتردد) ازچاپ کارت پی وی سی استفاده می نمایند.حتی میتوان ازاین کارتها جهت هدیه دادن نیز استفاده کرد.

 چاپ کارت مایفر 

چاپ کارت مایفر با پرینتر مستقیم به وسیله دستگاه چاپ کارت پی وی سی با تکنولوژی دایرکت یا مستقیم انجام میشود. در تکنولوژی چاپ کارت مایفر با پرینتر مستقیم، هد دستگاه با خود کارت مایفر به صورت مستقیم در تماس می باشد و انتقال رنگ به وسیله ریبون رنگی YMCKO یا ریبون تک رنگ انجام میشود.
چاپ کارت مایفر با تکنولوژی مستقیم معمولا در جهت چاپ کارت حضور و غیاب، چاپ کارت سلف سرویس، چاپ کارت شناسایی، چاپ کارت اتوبوس، چاپ کارت مترو، چاپ کارت پارکینگ، چاپ کارت وفاداری مشتریان، چاپ کارت شهروندی، چاپ کارت اعتباری مورد استفاده قرار میگیرد.

چاپ کارت مایفر

چاپ کارت پرسنلی 


چاپ کارت شناسایی

چاپ کارت مایفر
]]>
تولید کارت پی وی سی pvc مایفر 2018-06-23T07:30:00+01:00 2018-06-23T07:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/718 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc کارت مایفر(Mifare) چیست؟&nbsp;به نوعی از کارتهای هوشمند گفته می شود که این قابلیت را دارند که بدون تماس فیزیکی و با فاصله نزدیک از دستگاه کارتخوان مایفر اطلاعات را از کارت هوشمند بخوانند.این کارتها در خانواده کارتهای هوشمند RFID&nbsp; می باشد.می توان در این کارتها اثر انگشت را ذخیره را کرد و با سرعت بالا به خواندن کارتها اقدام کرد.روش تولید کارت پی وی سی&nbsp; Mifareکارت های مایفر دارای یک چیپ و یک آنتن که دور تادور کارت کشیده شده است تشکیل شده است که به آن inlay میگویند.دو لایه ورق ۳۰۰ میکرون ا کارت مایفر(Mifare) چیست؟
 
به نوعی از کارتهای هوشمند گفته می شود که این قابلیت را دارند که بدون تماس فیزیکی و با فاصله نزدیک از دستگاه کارتخوان مایفر اطلاعات را از کارت هوشمند بخوانند.این کارتها در خانواده کارتهای هوشمند RFID  می باشد.می توان در این کارتها اثر انگشت را ذخیره را کرد و با سرعت بالا به خواندن کارتها اقدام کرد.

روش تولید کارت پی وی سی  Mifare
کارت های مایفر دارای یک چیپ و یک آنتن که دور تادور کارت کشیده شده است تشکیل شده است که به آن inlay میگویند.

دو لایه ورق ۳۰۰ میکرون از جنس pvc بر زیر و روی inlay قرار می گیرند و سپس دو لایه لمینیت با ضخامت هر کدام ۸۰ میکرون بر روی ورق های pvc قرار می گیرند. سپس به دستگاه لمینیتور انتقال داده میشود تا لایه ها به یکدیگر بچسبند. مرحله آخر مرحله پانچ می باشد که جهت برش خوردن ورقه ها در سایز کارت که سایز کارت ۸۰-cr است می باشد.

در حین تولید کارت می توان دو ورق ۳۰۰ میکرون pvc را چاپ نمود و از ورق چاپ شده در تولید کارت مایفر استفاده نمود. بدین ترتیب پس از برش ،کارت مایفر با طرح دلخواه آماده استفاده می باشد.

چگونگی چاپ کارتهای خام مایفر

برای چاپ کارتهای خام مایفر، پرینتر چاپ کارت PVC مورد نیاز است که این دستگاه ها علاوه بر چاپ قابلیت ذخیره اطلاعات بر روی حافظه کارت را نیز دارند.برای خرید این دستگاه ها یا چاپ روی کارت های مایفر و حتی فروش کارت mifare شرکت الما کارت مفتخر است خدمات متنوعی را به صورت یکجا به هموطنان عرضه نماید.

کارت مایفرمحبوب ترین و متداولترین کارت RFIDدر دنیا می باشد. برند mifare متعلق به کمپانی NXP می باشد و دارای انواع مختلفی به شرح زیر می باشد:

Mifare classic
Mifare DESFire EV1
Mifare plus
Mifare ultralight
Mifare ultralight C
Mifare ultralight EV1

قیمت کارت مایفر

قیمت کارت های پی وی سی pvc  مایفر بر اساس نوع چیپ متفاوت می باشد. 

قیمت کارت مایفر سفید
قیمت کارت مایفر طلایی 
قیمت کارت مایفر نقره ای


]]>
چاپ کارت پی وی سی ارزان فوری 2018-06-20T11:17:51+01:00 2018-06-20T11:17:51+01:00 tag:http://print-card.ir/post/717 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc چاپ کارت پی وی سی ارزان&nbsp;شرکت &nbsp;coioc&nbsp;&nbsp;&nbsp;تخصصی ترین&nbsp;ترین مرکز خدمات چاپ (چاپ کارت پی وی سی تکی) با کادری مجرب در نظر دارد با تمام سازمانها و شرکت های دولتی و خصوصی همکاری بلند مدت در زمینه چاپ کارت به صورت چاپ افست و دیجیتال ( چاپ کارت پرسنلی فوری) یا تعداد درخواستی داشته باشد . خدمات چاپ شامل : چاپ کارت شناسایی، چاپ کارت پرسنلی، چاپ انواع کارت های پی وی سی، چاپ کارت های مگنت دار یا مغناطیسی ( چاپ کارت های اعتباری )، چاپ کارت های هوشمند مایفر( چاپ کارت مترو)،چاپ ک چاپ کارت پی وی سی ارزان 


شرکت  coioc   تخصصی ترین ترین مرکز خدمات چاپ (چاپ کارت پی وی سی تکی) با کادری مجرب در نظر دارد با تمام سازمانها و شرکت های دولتی و خصوصی همکاری بلند مدت در زمینه چاپ کارت به صورت چاپ افست و دیجیتال ( چاپ کارت پرسنلی فوری) یا تعداد درخواستی داشته باشد . خدمات چاپ شامل : چاپ کارت شناسایی، چاپ کارت پرسنلی، چاپ انواع کارت های پی وی سی، چاپ کارت های مگنت دار یا مغناطیسی ( چاپ کارت های اعتباری )، چاپ کارت های هوشمند مایفر( چاپ کارت مترو)،چاپ کارت پی وی سی تکی ، چاپ کارت R/O( چاپ کارت حضور و غیاب ) می باشد.

ما در نظر داریم تمام مراحل طراحی تا چاپ کارت را به بهترین شکل ممکن با تایید شما و با مدرن ترین متد چاپ به عهده بگیریم . 

توجه فرمایید که می توانید طرح دلخواه خود را برای ما ارسال و چاپ را به ما بسپارید . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چاپ کارت ها و قیمت ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.


ضخامت کارت پی وی سی برای چاپ کارت pvc


استفاده عمده کارت PVC در بازار کار ایران به شرح زیر است:

 • 300 میکرون
 • 500 میکرون
 • 760 میکرون


چاپ کارت پی وی سی فوری

بهترین نوع دستگاه چاپ کارت پرسنلی فوری ارائه فایل برای چاپ کارت pvc خام، ارائه یک طرح بندی لایه ای با فرمت PSD یا TIFF در فرمت RGB با وضوح 300 dpi در اندازه های 86 × 54 میلی متر است.


دستگاه چاپ کارت pvc مناسب برای چاپ کارتهای زیر


چاپ کارت شناسایی - چاپ کارت پرسنلی - چاپ کارت حضور و غیاب - چاپ افست و دیجیتال - چاپ کارت اعتباری و بانکی - چاپ کارت عضویت  – چاپ کارت باشگاه مشتریان - کارت مغناطیسی مگنت  - کارت هوشمند  - کارت مایفر - 


پرینتر هایتی

مرکز پخش انواع پرینترهای چاپ کارت پی وی سی تکی پرسنلی همراه با آموزش کار با نرم افزار صدور کارت برای چاپ کارت پی وی سی تکی شخصی سازی کارتهای پرسنلی پی وی سی و چاپ کارت شناسایی pvc .

 • پرینتر چاپ کارت هایتی
 • دستگاه چاپ کارت پرسنلی فوری
 • پرینترهای چاپ کارت Evolis
 • پرینترهای چاپ کارت اسمارت smart
 • پرینترهای چاپ کارت زبرا zebra
 • کارت پرینتر پی وی سی فارگو FARGO HDP5000
 • چاپگر های کارت PVC مجیکارت MAGICARD
 • فروش انواع ریبون
 • ریبون پرینتر هایتی, فارگو,مواد مصرفی چاپگر اولیس,ریبون
 • پخش انواع ریبون پرینتر چاپ کارت پی وی سی مانند
 • ریبون پرینتر اولیس

]]>
چاپگر کارت شناسایی فارگو 2018-06-15T05:30:00+01:00 2018-06-15T05:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/716 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc چاپگر کارت پرسنلی شناسایی فارگو پرینتر کارت پرسنلی مناسب برای شخصی سازی کارت های پرسنلی پی وی سی پرینتر های مخصوصی برای چاپ کارت pvc &nbsp;پرسنلی در بازار وجود دارد. برندهای متفاوتی که امکانات متفاوتی دارند و با توجه به امکاناتی که درند قیمت ها مختلف است . پرینتر فارگو : ·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; کاربری آسان ·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; کیفیت چاپ بسیار بالا به روش غیر مستقیمResin thermal Transfer ·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; امکان چاپ لمینیت یا هولوگرام ·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&n چاپگر کارت پرسنلی شناسایی فارگو

پرینتر کارت پرسنلی مناسب برای شخصی سازی کارت های پرسنلی پی وی سی

پرینتر های مخصوصی برای چاپ کارت pvc  پرسنلی در بازار وجود دارد. برندهای متفاوتی که امکانات متفاوتی دارند و با توجه به امکاناتی که درند قیمت ها مختلف است .


چاپ کارت پرسنلی pvc


پرینتر فارگو :

·     کاربری آسان

·     کیفیت چاپ بسیار بالا به روش غیر مستقیمResin thermal Transfer

·     امکان چاپ لمینیت یا هولوگرام

·     امکان چاپ بروی انواع کارت کارت های pvc مغناطیسی بدون تماس ومایفر

·     قابلیت استفاده ار ریبونهای رنگی وتک رنگ

·     قابلیت پشتیبانی از انواع کدگذار

·     امکان چاپ بروی کارت در یک زمان

·     دارای غلتک پاک کننده کارتهای ورودی به ازای هر ریبون

·     ظرفیت مخزن ورودی کارت 100 کارت

·     ظرفیت مخزن خروجی کارت 200 کارت

·     حافظه  16MB

·     امکان بررسی شمارشگر تعداد چاپ توسط دستگاه

·     امکان چاپ کارت در محیط شبکه

·     با استفاده از روش غیر مستقیم

·     امکان چاپ هولوگرام (انتخابی)

·     دارای نمایشگر هوشمند کمکی برای پیغام ها و وضعیت پرینتر

·     قابلیت پشتیبانی از انواع کد گذار

·     قایل ارائه در دو مدل دو طرفه و یک طرفه (انتخابی)

·     و...

چاپ کارت پرسنلی برای احراز هویت کارمندان، تعیین دسترسی به منابع و اطلاعات شرکت، نمایانگر شرکت می باشد.

کارت های پرسنلی را بر روی کارت هایی از جنس pvc که نوعی پلاستیک می باشد چاپ می کنند. کارت های پی وی سی به علت اینکه مقاوم هستند گزینه خوبی برای چاپ کارت پرسنلی می باشد.

اطلاعات کارت پرسنلی متفاوت است و بستگی به نیازشما دارد. اطلاعاتی که عموما درج می شوند:

نام، نام خانوادگی، کد ملی، کد پرسنلی، تصویر فرد، امضا، هولوگرام، نام شرکت، لوگو شرکت و ... می باشد.

 

کارت های پرسنلی که از جنس پی وی سی باشند را باید با چاپگر مخصوص کارت پرسنلی چاپ کنید زیرا در غیر اینصورت به کارت ها آسیب وارد می شود.

علاوه بر چاپگر فارگو ، پرینتر های دیگر هم از جمله چاپگر هایتی، زبرا، مجیکارد، اولیس و ... وجود درد. 


اگر چاپ کارت شناسایی شما تیراژی بالای 1000 تا می باشد، چاپ کارت افست pvc را با دستگاه های مخصوص چاپ افست را انتخاب کنید. 

]]>
مراحل چاپ کارت پی وی سی 2018-06-06T05:30:00+01:00 2018-06-06T05:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/715 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc مراحل چاپ کارت pvc چاپ کارت پی وی سی&nbsp;&nbsp;برای انواع کارت های پرسنلی،کارت شناسایی، کارت اعتباری، کارت خبرنگاری، کارت&nbsp;عضویت، کارت گارانتی، کارت باشگاه مشتریان، کارت اتوبوس و مترو و ... کاربرد فراوانی دارد که به&nbsp;صورت روزمره در حال استفاده شدن می باشد. &nbsp;مراحل چاپ کارت پی وی سی به ترتیب زیر می باشد: 1.&nbsp;&nbsp;&nbsp; چاپ : در این مرحله چاپ کارت pvc توسط انواع ماشین های چاپ ( افست معمولی ، افست خشک ، افستUV و دیجیتال ) و چاپ سیلک انجام می شود. 2.&nbsp مراحل چاپ کارت pvc

چاپ کارت پی وی سی  برای انواع کارت های پرسنلی،کارت شناسایی، کارت اعتباری، کارت خبرنگاری، کارت

 عضویت، کارت گارانتی، کارت باشگاه مشتریان، کارت اتوبوس و مترو و ... کاربرد فراوانی دارد که به

 صورت روزمره در حال استفاده شدن می باشد.


چاپ کارت مغناطیسی


 مراحل چاپ کارت پی وی سی به ترتیب زیر می باشد:

1.    چاپ :

در این مرحله چاپ کارت pvc توسط انواع ماشین های چاپ ( افست معمولی ، افست خشک ، افست

UV و دیجیتال ) و چاپ سیلک انجام می شود.

2.    کولیت :

پس ازچاپ ورق های PVC ، چاپ پشت و رو با هم جمع شده و ورق های شفاف اضافی بر روی ورق

 های چاپ شده قرار می گیرند. این ورق ها به یکدیگر چسبانده شده و به اتاق لمینیت وارد می شوند.

3.    لمینیت :

ور قهای pvc کولیت شده تحت فشاربالا و دمای حدود 200 تا 300 درجه فارنهایت و زمان حدودا 25

 دقیقه در قسمت گرم کننده در دستگاه لمینیتور قرار می گیرند و سپس به بخش خنک کننده منتقل

 می شوند که این عملیات هم به مدت 25 دقیقه به طول می انجامد. هنگامی که ورق ها ازداخل

 دستگاه لمینیتور خارج می شوند، یک قطعه جامد از پی وی سی داریم که آماده برش و پانچ هستند.

4.    برش و پانچ :

بعد از اینکه ورق های pvc لمینیت شدند به دستگاه برش خودکار هدایت شده و به اندازه نهایی و

 استاندارد   )    ( 86mm x 54mmبا سرعت 10،000 کارت در ساعت پانچ می شوند.

5.    سفارشی سازی :

کارت های پانچ شده در نهایت بنا به خواسته مشتریان و با استفاده از انواع مختلف تجهیزات شخصی

 سازی می شوند. هر کدام از این کارت ها می توانند با برجسته سازی یا IMBOSSING ، بارکد یا QR ،

 شماره سریال، برچسب های اسکرچ ، پانل امضا ، کدینگ کارت های RFID و کارت های مغناطیسی

 سفارشی سازی شده و در اختیار مشتری قرار گیرند.

6.     کارت ها در نهایت بسته بندی شده اند و ارسال می شوند. 


نمونه کارت pvc ، چاپ کارت مغناطیسی، چاپ کارت گارانتی، چاپ کارت تخفیف و...

]]>
تاریخچه چاپگر کارت pvc افست 2018-06-05T05:30:00+01:00 2018-06-05T05:30:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/714 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc تاریخچه چاپ افستسیستم چاپ افست خشک برای اولین بار حدود ۱۵۰ سال پیش برای چاپ کارت pvc با نوعی چاپ بنام collotype به کار گرفته شد که بسیار ابتدایی و برپایه کاربرد ژلاتین و پلیت‌های شیشه‌ای بود وکاربرد عملی نداشت . در اواخر دهه ۱۹۷۰ میلادی و پس از پشت سر گذاشتن چند مرحله ناموفق،چاپ افست خشک به&nbsp;صورت کاربردی به کار گرفته شد. اولین پروسه افست خشک پس از جنگ جهانی دوم در سال۱۹۶۶ معرفی شد.در این پروسه که بوسیله&nbsp;دو مهندس آمریکایی عرضه شد، آنها به جای آب از یک حلال هیدروکربن فرّار تاریخچه چاپ افست

سیستم چاپ افست خشک برای اولین بار حدود ۱۵۰ سال پیش برای چاپ کارت pvc با نوعی چاپ بنام collotype به کار گرفته شد که بسیار ابتدایی و برپایه کاربرد ژلاتین و پلیت‌های شیشه‌ای بود وکاربرد عملی نداشت .

در اواخر دهه ۱۹۷۰ میلادی و پس از پشت سر گذاشتن چند مرحله ناموفق،چاپ افست خشک به

 صورت کاربردی به کار گرفته شد.

اولین پروسه افست خشک پس از جنگ جهانی دوم در سال۱۹۶۶ معرفی شد.در این پروسه که بوسیله

 دو مهندس آمریکایی عرضه شد، آنها به جای آب از یک حلال هیدروکربن فرّار که بر سطح سیلیکونی

 زینک پخش می‌شد ومانع نشست مرکب می‌شد، استفاده کردند.این سیستم اشکالاتی داشت از جمله

 این که بسیار مستعد زمینه آوردن بر سطح کار(Scumming) بود.

در سال ۱۹۶۷ کمپانیM ۳پلیت افست خشک جدیدی ارایه کرد که پس از گذشت چند سال و صرف

 میلیونها دلار جهت تحقیقات و گسترش آن، به خاطر مشکلاتی نظیر عدم ثبات سطح سیلیکونی

 پلیت‌ها و سایش پذیری فراوان آنها، به کلی کنار گذاشته شد. مشکل دیگر این پلیت‌ها گرانی آنها بود

 که چاپخانه‌داران تمایلی به خرید آن نداشتند. کارخانجات مرکب سازی نیز این بازار را دست کم گرفته

 و کار در این زمینه را رها کرده بودند.

تعدادی از کمپانی‌های مرکب سازی راه متفاوتی را پیش گرفتند. هدف آنها چاپ کردن بوسیله سیستم

 افست خشک بازینک‌های معمولی و با مرکب‌هایی بود که در فرمولاسیون آنها تغییراتی ایجاد کرده

 بودند‌.اگر چه کوشش‌های اولیه آنها راه به جایی نبرد ولی ایده آنها بعدها توسط کمپانی مرکب

 سازیFlint پرورش یافت و پیشرفت کرد.

در ‌سال ‌۱۹۷۵ ‌کمپانی ‌ژاپنی ‌Toray که ‌به ‌صورت ‌تخصصی ‌بر ‌روی ‌گسترش ‌و ‌تولید ‌پلیمرها ‌فعالیت

 ‌می‌کرد،پلیت ‌افست ‌خشک ‌Torayرا ‌به ‌نام ‌خودش ‌ثبت ‌کرد ‌و ‌در ‌نمایشگاه ‌دروپای ‌۱۹۷۷ ‌آن ‌را ‌به

 ‌نمایش ‌گذاشت. ‌این ‌پلیت‌های ‌آلومینیومی ‌با ‌یک ‌لایه ‌سیلیکونی ‌پوشیده ‌شده ‌بود. ‌یک ‌سال ‌بعد

 ‌فروش ‌پلیت‌های ‌افست ‌خشک ‌پوزتیو ‌ ‌ ‌ (TAP)‌شروع ‌شد ‌و ‌چند ‌سال ‌بعد ‌کمپانی ‌ Toray‌اولین

 ‌پلیت‌های ‌افست ‌خشک ‌نگاتیو ‌ (TAN)‌را ‌عرضه ‌کرد.

ولی ‌هنوز ‌مشکلاتی ‌در ‌این ‌پلیت‌ها ‌وجود ‌داشت ‌برای ‌مثال :

 

۱) ‌لایه ‌سیلیکونی ‌به ‌قدر ‌کافی ‌در ‌برابر ‌سایش ‌مقام ‌نبود. ‌۲- ‌ ‌به ‌خاطر ‌عدم ‌وجود ‌حلالها، ‌مرکب ‌بسیار

 ‌غلیظ ‌بود ‌که ‌در ‌نتیجه ‌باعث ‌کنده ‌شدن ‌آن ‌از ‌سطح ‌کاغذ ‌در ‌هنگام ‌چاپ ‌می‌شد ‌ -۳‌ ‌ (picking)‌نواحی

 ‌غیر ‌چاپ ‌پذیر ‌روی ‌زینک ‌ (‌ image‌ area-non)‌بعد ‌از ‌شروع ‌ ‌چاپ ‌وافزایش ‌درجه ‌حرارت ‌بسیار ‌مستعد

 ‌زمینه ‌آوردن ‌بود ‌(tinting).

 

بعضی ‌از ‌کمپانی‌های ‌بزرگ ‌سازنده ‌ماشین ‌چاپ، ‌جهت ‌از ‌بین ‌بردن ‌این ‌مسأله ‌( ‌(tinting، ‌با ‌کنترل ‌درجه

 ‌حرارت ‌در ‌یونیت‌های ‌چاپ ‌به ‌شدت ‌شروع ‌به ‌کار ‌کردند ‌به ‌شکلی ‌که ‌بکار ‌بردن ‌این ‌سیستم ‌در ‌افست

 ‌آبی ‌ (wet‌ offset)‌هم ‌پایداری ‌پروسه ‌را ‌موجب ‌شد.

 

در ‌پی ‌آن ‌کارخانه‌های ‌مرکب‌سازی ‌نیز ‌مرکب‌های ‌با ‌غلظت ‌کمتر ‌تولید ‌کردند ‌و ‌کمپانی ‌ Toray‌نیز ‌لایه

 ‌سیلیکون ‌سطح ‌زینک‌هایش ‌را ‌بهبود ‌بخشید. ‌که ‌این‌ها ‌همه ‌موجب ‌گسترش ‌بیشتر ‌این ‌سیستم ‌در

 ‌دنیا ‌شدند.

 

کیفیت ‌بی ‌رقیب ‌حاصل ‌از ‌افست ‌خشک، ‌یک ‌چاپخانه‌‌دار ‌آمریکایی ‌را ‌ترغیب ‌کرد ‌که ‌در ‌سال ‌۱۹۹۲

‌انجمن ‌افست ‌خشک ‌ (Waterless‌ Printing‌ Association)‌را ‌تاسیس ‌کند. ‌ماموریت ‌‌ WPAترویج ‌تبادل

 ‌اطلاعات ‌در ‌پیشرفت‌های ‌تکنیکی ‌و ‌متقاعد ‌کردن ‌چاپکارها ‌و ‌مشتریان ‌به ‌سود‌آورتر ‌بودن ‌چاپ ‌افست

 ‌خشک ‌بود.

 


چاپ کارت پی وی سی


 

در ‌سال ‌۱۹۹۳ ‌بیشترین ‌تعداد ‌ماشین‌آلات ‌افست ‌خشک ‌در ‌ژاپن ‌وجود ‌داشت ‌که ‌در ‌همان ‌سال

 ‌انجمن ‌افست ‌خشک ‌ژاپن ‌تاسیس ‌شد. ‌‌(‌ JWPA).

 

در ‌سال ‌۱۹۹۶ ‌انجمن ‌افست ‌خشک ‌اروپا‌ EWPA‌به ‌کمک ‌شرکت ‌آلمانی ‌ Marks‌-۳zet ‌که ‌در ‌زمینه

 ‌افست ‌خشک ‌با ‌مرکب‌های UV‌فعالیت ‌داشت، ‌تاسیس ‌شد.

 

با ‌ظهور ‌ ‌پلیت‌سترها (CTP)‌و ‌چاپ ‌دیجیتال، ‌افست ‌خشک ‌جان ‌تازه‌ای ‌گرفت. ‌در ‌این ‌زمان ‌کمپانی

 Presstek‌که ‌در ‌سال ‌۱۹۸۷ ‌تاسیس ‌شده ‌بود، ‌اساس ‌کارش ‌را ‌درزمینه ‌ابداع ‌پلیتی ‌قرارداد ‌که ‌به ‌وسیله

 ‌لیزر ‌ترام ‌گذاری ‌شود و بی‌نیاز ‌از ‌داروی ‌شیمیایی ‌جهت ‌ظهور ‌باشد ‌که ‌بدین ‌وسیله ‌این ‌امکان ‌فراهم

 ‌می‌شد ‌تا ‌پلیت‌ها ‌داخل ‌ماشین ‌ظاهر ‌شوند.

 

Presstek‌این ‌تکنولوژی ‌را ‌تحت ‌عنوان (‌ Direct‌ Imaging‌ )‌ DI‌ثبت ‌کرد.چاپ افست کارت پی وی سی

 را برای چاپ  انواع چاپ کارت های پرسنلی ، شناسایی، گارانتی 

 

 

 ]]>
چاپ کارت اعتباری چیست؟ 2018-05-27T07:24:07+01:00 2018-05-27T07:24:07+01:00 tag:http://print-card.ir/post/713 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc چاپ کارت اعتباری&nbsp;کارت های اعتباری از نوع کارت های pvc&nbsp; می باشد. کارت های اعتباری از نوع کارت مگنت دار می باشد . در واقع کارت ها نوعی حافظه دارند .&nbsp;چاپ کارت pvc&nbsp;&nbsp;مغناطیسی همان کارت های اعتباری هستند.&nbsp;كارت اعتباری معمولا یك كارت PVC است كه روی آن نام صاحب كارت و شماره آن به صورت برجسته وجود دارد و پشت كارت یك نوار مغناطیسی دیده می شود كه درون خود برخی اطلاعات مهم مثل هویت و آدرس های دارنده كارت را ذخیره كرده است. امروزه كارت اعتباری به یك وسیله مهم كسب و كار در تج چاپ کارت اعتباری 

کارت های اعتباری از نوع کارت های pvc  می باشد. کارت های اعتباری از نوع کارت مگنت دار می باشد . در واقع کارت ها نوعی حافظه دارند . چاپ کارت pvc  مغناطیسی همان کارت های اعتباری هستند. 

كارت اعتباری معمولا یك كارت PVC است كه روی آن نام صاحب كارت و شماره آن به صورت برجسته وجود دارد و پشت كارت یك نوار مغناطیسی دیده می شود كه درون خود برخی اطلاعات مهم مثل هویت و آدرس های دارنده كارت را ذخیره كرده است. امروزه كارت اعتباری به یك وسیله مهم كسب و كار در تجارت الکترونیک تبدیل شده است.

کارت های اعتباری عموما برای بازرگانان، تجار و یا اشخاص حقیقی و حقوقی با گردش مالی و اعتباری بالا صادر می شوند. کارت اعتباری معمولا به نام یک کسب و کار ثبت شده است و می توان آن ها را برای اهداف تجاری استفاده کرد. مصرف کارت های اعتباری جهت کسب و کار در دهه های اخیر افزایش یافته است.

چاپ کارت اعتباری

کارت های اعتباری انواع مختلفی دارند. 

چاپ کارت اعتباری را با پرینتر های مخصوص انجام می دهند . کارت های اعتباری کد گذاری می شوند.
مهمترین چاپ کارت اعتباری را همانطور که میدانید کارت های بانکی می باشد. 


]]>